1. Ziņas
  2. Augstvērtīgas franču zīmola Julbo saulesbrilles aktīvas atpūtas cienītājiem

Augstvērtīgas franču zīmola Julbo saulesbrilles aktīvas atpūtas cienītājiem

Publicēts: 22.07.2015

augstvertigas-francu-zimola-julbo-saulesbrilles-aktivas-atputas-cienitajiem

Julbo ir franču briļļu ražotājs ar 120 gadu pieredzi. Šobrīd uzņēmums ražo brilles no augstvērtīga polikarbonāta un minerālstikla, nodrošinot augstu mehānisku izturību, 100% aizsardzību no ultravioletā starojuma. Papildus tiek pielietota sistēma, kas nepieļauj filtru aizsvīšanu, dažiem modeļiem ir speciāls stiprinājums parastajām optiskajām brillēm, polarizācijas (novērš atspīdumu) un fotohromēti filtri (maina caurspīdību atšķirībā no apgaismojuma).

Julbo specialitāte ir saulesbrilles aktīvai atpūtai dabā - kalnu pārgājieniem, velosportam, burāšanai, alpīnismam, kā arī ikdienai. Ražotājs piedāvā brilles gan pieaugušajiem, gan bērniem.Variet būt droši, ka Julbo  saulesbriļļu sortimentā spēsiet piemeklēt sev piemērotākās brilles, kas lieliski derētu sejas formai, ka arī atbilstu funkcionālām prasībām.

Jaunumi no Julbo Gandra veikalos šajā sezonā:

:image-31583: :image-31584:

Komfortablas, īpaši sievietes sejas formai pielāgotas saulesbrilles Alanga Octopus būs lieliski piemērotas ceļojumiem un ikdienai. Brilles aprīkotas ar polarizētām Octopus lēcām, kas lieliski piemērotas saulainam laikam un dažādām ūdens aktivitātēm.

Julbo brilles Cortina Spectron 3CF ir lieliskas, košā un stilīgā 80. gadu dizainā veidotas saulesbrilles, kas būs izcils papildinājums ikdienai vai brīvdabas piedzīvojumiem un ceļojumiem. Brilles aprīkotas ar Spectron 3 polikarbonāta lēcām ar 3. tumšuma pakāpi. Tiem, kam pie sirds iet nedaudz ieapaļāka briļļu forma, īstās būs līdzīga stila briļļu modelis Megeve Spectron 3 CF.

:image-31585: :image-31586:

Brilles Kaiser Falcon ir aprīkotas ar fotohromiskām Falcon lēcām - lēca kļūst tumšāka vai gaišāka (no 2 līdz 3 kategorijai) atkarībā no gaismas intensitātes. Tās būs lieliski piemērotas gan ceļojumiem, gan ikdienai, kā arī aktīvai atpūtai brīvā dabā.

Savukārt, brilles Coast Octopus ir mūsdienīga dizaina saulesbrilles, kas piemērotas dažādām ūdens aktivitātēm brīvā dabā. Pateicoties īpašam gaismas filtram ar spoguļefekta lēcu, tās nodrošina lielisku gaismas staru filtrēšanu, pasargājot no gaismas un radiācijas atstarošanās.

:image-31587:

Komfortablās Julbo brilles Blast Zebra ir perfekti pielāgotas saulesbrilles kalnu riteņbraucējiem. Pateicoties briļļu aptverošajai konstrukcijai ar liektajām briļļu kājiņām, kuru galos iestrādātas gumijas ieliktņi, un elastīgiem, triecienu absorbējošiem Grip Nose ieliktņiem deguna daļā, brilles droši un komfortabli piekļausies sejai. Brilles ir aprīkotas ar Zebra® fotohromiskajām lēcām, kas spēj mainīt savu tumšuma pakāpi atkarībā no gaismas intensitātes - no 2 - 4 kategorijai.

Julbo ir parūpējies arī par pašiem mazākajiem, izstrādājot īpaši pielāgotus briļļu modeļus bērniem. Brilles Rookie Zebra ir komfortablas, sportiska dizaina saulesbrilles bērniem, kas, pateicoties briļļu rāmju aptverošajai konstrukcijai un ieliektajām briļļu kājiņām, droši un komfortabli piekļausies sejai. Aprīkotas ar Zebra® fotohromiskajām lēcām, kas spēj mainīt savu tumšuma pakāpi atkarībā no gaismas intensitātes - no 2. – 4. kategorijai.

:image-31588: :image-31589:

Īpaši mūsdienīgā un pievilcīgā dizainā ir veidotas Reach L Polar saulesbrilles jauniešiem vecumā no 10 līdz 15 gadiem. Brilles ir aprīkotas ar Polar Junior polarizētajām lēcām ar aizsardzības indeksu 3.

Pašiem, pašiem mazākajiem (bērniem vecumā no 12 līdz 24 mēnešiem) Julbo izstrādājis īpašu briļļu modeli Looping 2 Spectron. Briļļu rāmis veidots īpašā, aptverošā konstrukcijā ar ieliektām briļļu kājiņām, kurām nav eņģes. Brilles droši un komfortabli piekļausies sejai. Komplektā plakana briļļu siksniņa. Tās aprīkotas ar Spectron 3 polikarbonāta lēcām ar 3. tumšuma pakāpi.

Šeit aplūkojams viss Gandra piedāvājumā esošais Julbo saulesbriļļu piedāvājums.

Citas ziņas
pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-atputai-daba

Pinguin tūrisma inventārs ērtai un bezrūpīgai atpūtai dabā

13.07.2015
Pinguin ir viena no vecākajām Čehijas tūrisma inventāra ražotnēm – pirmie Pinguin produkti Čehijas tirgū parādījās 1989. gadā – lai nodrošinātu kvalitāti, tie izmantoti un pārbaudīti dažādos apstākļos - pat augstkalnu ekspedīcijās, ieskaitot augstākās...

Lasīt tālāk

ortlieb-udensdrosiba-augsta-kvalitate-un-pievilcigs-dizains

Ortlieb - ūdensdrošība, augsta kvalitāte un pievilcīgs dizains

26.06.2015
Vācu ūdensizturīgā inventāra ražotājs Ortlieb tirgū ir jau 30 gadus, piedāvājot tādus produktus kā velo somas, ūdensdrošos maisus, ikdienas somas, foto somas, dokumentu turētājus, aptieciņas un citas jebkuram aktīvas atpūtas cienītājam nepieciešamas...

Lasīt tālāk

izbaudiet-komfortu-pievilcigajas-teva-sandales-gan-pargajienos-gan-ikdienas-gaitas

Izbaudiet komfortu pievilcīgajās Teva sandalēs gan pārgājienos, gan ikdienas gaitās

27.05.2015
Teva ir zīmols no ASV, kas jau kopš 1984. gada, apvienojot funkcionalitāti, komfortu, pievilcīgu, mūsdienīgu un vienlaicīgi tradicionālu dizainu, piedāvā apavus gan ikdienai, gan neaizmirstamiem brīvdabas piedzīvojumiem. Šīs sezonas jaunums – īpaši...

Lasīt tālāk