1. Ziņas
  2. Pinguin tūrisma inventārs ērtai un bezrūpīgai atpūtai dabā

Pinguin tūrisma inventārs ērtai un bezrūpīgai atpūtai dabā

Publicēts: 13.07.2015

Pinguin ir viena no vecākajām Čehijas tūrisma inventāra ražotnēm – pirmie Pinguin produkti Čehijas tirgū parādījās 1989. gadā – lai nodrošinātu kvalitāti, tie izmantoti un pārbaudīti dažādos apstākļos - pat augstkalnu ekspedīcijās, ieskaitot augstākās virsotnes pasaulē.

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-atputai-daba

Pārbaudēs izdarītie secinājumi un ieteikumi ņemti vērā, uzlabojot dizainu un radot jaunus modeļus, tādējādi nodrošinot funkcionalitāti, komfortu un drošību.

Aktīvākajai dabas mīļotāju sezonai ritot pilnā sparā, Gandrā atrodami dažādi papildinājumi Pinguin tūrisma inventāra piedāvājumā – piepūšamie matrači, gāzes degļi, teltis un citi dabas mīļotājiem noderīgi produkti.

Dodoties tuvākos vai tālākos ceļojumos, lieliski noderēs Pinguin universālā un parocīgā somiņa. To iespējams nēsāt gan kā plecu somu, gan piestiprināt pie jostas. Šis somas modelis pieejams arī lielākā izmērā.

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-atputai-daba-3

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-atputai-daba-4

 

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-atputai-daba-2

Visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm piemēroti būs Pinguin skrūvējamie gāzes degļi. Camper deglis ir stabils un ērti lietojams. Deglim ir plata atbalstošā daļa, kas padara tā lietošanu īpaši ērtu, kā arī ļauj uz tā novietot lielāka izmēra traukus. Pyro deglis ir unikāls ar to, ka šo degli iespējams lietot gan ar šķidro kurināmo, gan ar gāzi. Gāzes degļa lotosa zieda forma un īpašā gāzes pirmsuzkarsēšanas caurule paātrina uzkarsēšanas procesu, palielina ēdiena pagatavošanas ātrumu un padara liesmu stabilu un vienmērīgu pat skarbos laikapstākļos.

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-atputai-daba-6

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-atputai-daba-7

Nakšņošanu dabā īpaši komfortablu darīs izturīgās, uzticamās un ūdensdrošās Pinguin teltis. Gandra klāstā atgriezies gan Pinguin Serac telts modelis, gan Taifun 2. Šīs teltis būs lieliski piemērotas kempinga tipa atpūtai pie dabas. Savukārt garākos pārgājienos lieti noderēs vieglās, kompaktās un ātri uzceļamās Pinguin teltis, kā Gemini. 

Tāpat arī Gandra klāstā pieejams pieprasītais un dabas mīļotāju vidū augstu atzinību ieguvušais pašpiepūšamais matrača modelis Sherpa 38, tas veidots no putu materiāla ar horizontāliem dobumiem.  

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-atputai-daba-8

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-atputai-daba-9

Jaunumi arī Pinguin apģērba klāstā – pilnībā elastīgas, komfortablas un funkcionālas vīriešu bikses Flow, kas lieliski piemērotas visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm. Tās izgatavotas no labi elpojoša un izturīga Airysoft Activeshell materiāla.

Ar visu Gandrā pieejamo Pinguin tūrisma inventāru iepazīstieties šeit.

Citas ziņas

Augstvērtīgas franču zīmola Julbo saulesbrilles aktīvas atpūtas cienītājiem

22.07.2015
image-31582: Julbo ir franču briļļu ražotājs ar 120 gadu pieredzi. Šobrīd uzņēmums ražo brilles no augstvērtīga polikarbonāta un minerālstikla, nodrošinot augstu mehānisku izturību, 100% aizsardzību no ultravioletā starojuma. Papildus tiek pielietota...

Lasīt tālāk

Gandrs-Merida komanda aizvada SEB MTB maratona 4. posmu Siguldā

08.07.2015
image-31200: 5. jūlijā Siguldā norisinājās SEB MTB maratona 4. posms – gleznains apvidus, lieliski laikapstākļi, augsta līmeņa trase – tā iespējams raksturot šo SEB MTB maratona posmu. Gandrs-Merida komanda šajā posmā startēja bez komandas līderiem...

Lasīt tālāk

Ortlieb - ūdensdrošība, augsta kvalitāte un pievilcīgs dizains

26.06.2015
image-31049: Vācu ūdensizturīgā inventāra ražotājs Ortlieb tirgū ir jau 30 gadus, piedāvājot tādus produktus kā velo somas, ūdensdrošos maisus, ikdienas somas, foto somas, dokumentu turētājus, aptieciņas un citas jebkuram aktīvas atpūtas cienītājam...

Lasīt tālāk