1. Ziņas
  2. Izbaudiet komfortu pievilcīgajās Teva sandalēs gan pārgājienos, gan ikdienas gaitās

Izbaudiet komfortu pievilcīgajās Teva sandalēs gan pārgājienos, gan ikdienas gaitās

Publicēts: 27.05.2015

izbaudiet-komfortu-pievilcigajas-teva-sandales-gan-pargajienos-gan-ikdienas-gaitas

Teva ir zīmols no ASV, kas jau kopš 1984. gada, apvienojot funkcionalitāti, komfortu, pievilcīgu, mūsdienīgu un vienlaicīgi tradicionālu dizainu, piedāvā apavus gan ikdienai, gan neaizmirstamiem brīvdabas piedzīvojumiem.

Šīs sezonas jaunums – īpaši vieglas un daudzfunkcionālas sandales MENS NORTHRIDGE un WOMENS TIRRA – ļaus izbaudīt komfortu kā mierīgos pārgājienos, tā visizaicinošākajos apstākļos.

Abi sandaļu modeļi izgatavoti no īpaši viegla materiāla, un konstrukcija veidota tā, lai ļautu pēdai kustēties maksimāli dabīgi, nodrošinot lielisku sajūtu un saskari ar zemi. 

izbaudiet-komfortu-pievilcigajas-teva-sandales-gan-pargajienos-gan-ikdienas-gaitas-3

Pateicoties Spider Original tehnoloģijas gumijas zolei, teicama saķere ar virsmu saglabāsies pat slapjā vidē, un atvērtā tipa konstrukcija neļaus sandalēs sakrāties ūdenim. Maksimālu komfortu ilgtermiņā nodrošinās Microban cinka bāzes antibakteriālais pārklājums.

Sandales MENS TERRA un WOMENS VERRA būs piemērota izvēle dabas baudītājiem un brīvdabas piedzīvojumu meklētājiem. Papildus Spider Original tehnoloģijas zolei un Microban antibakteriālajam pārklājumam, lielisku sniegumu aktivitāšu laikā nodrošinās inovatīvā Teva konstrukcija tekstila siksnām, īpašas formas paaugstināta pēdas pamatne un Shoc Pad trieciena absorbcija papēža daļā.

izbaudiet-komfortu-pievilcigajas-teva-sandales-gan-pargajienos-gan-ikdienas-gaitas-2

WOMENS ORIGINAL UNIVERSAL un MENS ORIGINAL UNIVERSAL sandaļu modeļi ir komforta, funkcionalitātes un aktuāla dizaina apvienojums. Šīs sandales lieliski papildinās Jūsu tēlu ikdienā, kā arī iepriecinās aktīvas atpūtas un ceļojumu laikā. Papildus mūsdienīgajam dizainam, sandales aprīkotas ar īpaši vieglu un ērtu EVA tehnoloģijas pēdas daļu, izturīgu Durabrasion gumijas zoli un pārdomātas konstrukcijas tekstila siksnām.

Komfortablās un pievilcīgā dizainā veidotas vīriešu sandales ORIGINAL UNIVERSAL būs lieliski piemērotas ikdienai un ceļojumiem. Sandaļu siksniņas izgatavotas no ādas, aprīkotas ar ērtu aizdares sistēmu un ādas pēdiņu. Sandalēm ir Durabrasion™ gumijas zole, kas nodrošinās izturību un stabilitāti, neierobežojot komfortu valkāšanas laikā.

izbaudiet-komfortu-pievilcigajas-teva-sandales-gan-pargajienos-gan-ikdienas-gaitas-7

izbaudiet-komfortu-pievilcigajas-teva-sandales-gan-pargajienos-gan-ikdienas-gaitas-8

WOMENS ORIGINAL - ērtas un izskatīgas sieviešu sandales, kas piemērotas ikdienai, ceļojumiem un atpūtai brīvā dabā. Sandalēm ir poliestera materiāla siksnas, pielāgojama potītes siksna un amortizējoša EVA pēdas daļa. Tāpat arī šajās sandalēs ir iestrādāta iepriekš aprakstītā Durabrasion™ gumijas zole.

Aplūkojiet visu Gandrā pieejamo Teva sandaļu klāstu.

Citas ziņas

Noslēdzies konkurss - Atjautīgie Rīgas velo ceļi, un noskaidrots 100.00 EUR dāvanu kartes ieguvējs

06.05.2015
image-30523: Sakām lielu paldies visiem, kuri piedalījās konkursā “Atjautīgie Rīgas velo ceļi”, kas norisinājās Rīgas velo nedēļas ietvaros no 25. aprīļa līdz 3. maijam. Jūsu bija daudz, atsaucība bija milzīga, un liels prieks par pozitīvajām emocijām...

Lasīt tālāk

Gandrs-Merida velo komandas braucējs Krišjānis Jansons-Ratiniks izcīna augsto 3.vietu SEB MTB maratona pirmajā posmā

29.04.2015
Aizvadīta spraiga nedēļas nogale ar augstiem Gandrs-Merida velo komandas sasniegumiem velo laukā. 25. aprīlī norisinājās Baložu velokrosa 2. posms. Laiks lutināja, un atpakaļ ierindā bija atgriezies viens no komandas līderiem Krišjānis Jansons-Ratiniks...

Lasīt tālāk

Elektroniskā sugu enciklopēdija latvijasdaba.lv uzziedējusi jaunā, pievilcīgā un lietotājam ērtā veidolā

24.04.2015
Dabai mostoties un priecējot ar plaukstošiem pumpuriem un zaļojošām lapotnēm, jaunā, pievilcīgā un lietotājam ērtā veidolā uzziedējusi arī elektroniskā sugu enciklopēdija latvijasdaba.lv. :image-30418: Enciklopēdija latvijasdaba.lv ir apjomīgākā brīvpieejas...

Lasīt tālāk