1. Ziņas
  2. Pinguin – viss nepieciešamais aktivitātēm brīvā dabā

Pinguin – viss nepieciešamais aktivitātēm brīvā dabā

Publicēts: 30.03.2015

Sākoties aktīvākajai dabas mīļotāju sezonai, Gandrā atrodami lielāki un mazāki jaunumi no Pinguin –dzeršanas sistēmas, tūrisma apģērbs, gāzes degļi un citi dabas mīļotājiem noderīgi produkti.

pinguin-viss-nepieciesamais-aktivitatem-briva-daba

pinguin-viss-nepieciesamais-aktivitatem-briva-daba-2

Pinguin ir viena no vecākajām Čehijas tūrisma inventāra ražotnēm – pirmie Pinguin produkti Čehijas tirgū parādījās 1989. gadā – lai nodrošinātu kvalitāti, tie izmantoti un pārbaudīti dažādos apstākļos - pat augstkalnu ekspedīcijās, ieskaitot augstākās virsotnes pasaulē. Pārbaudēs izdarītie secinājumi un ieteikumi ņemti vērā, uzlabojot dizainu un radot jaunus modeļus, tādējādi nodrošinot funkcionalitāti, komfortu un drošību.

Dodoties garākos pārgājienos vai pārbraucienos, neaizstājams sabiedrotais ir kvalitatīva un parocīga dzeršanas sistēma. Šī Pinguin 3 l sistēma Camelbag Pro ir izgatavota no augstas kvalitātes antibakteriālas plēves materiāla, kas ražots ASV. Rotējošais mehāniskais caurules turētājs palīdzēs novietot caurulīti jums ērtā pozīcijā. Lielais rokturis pieļauj vieglāku darbošanos ar dzeršanas sistēmu, kā arī palīdz saglabāt tās formu arī tad, ja tā ir tikai daļēji pilna. Caurulītes sakožamā dzeršanas vārsta aizsargs pasargās to no sasmērēšanās. Sistēma pieejama arī 2 l tilpuma izmērā.

pinguin-viss-nepieciesamais-aktivitatem-briva-daba-3

pinguin-viss-nepieciesamais-aktivitatem-briva-daba-4

Novitāte Pinguin piedāvājumā ir arī šī funkcionālā un ļoti izturīgā nerūsējošā tērauda dzeršanas pudele, kas pieejama gan 0,8 l, gan 1,00 l tilpuma izmēros. Pudele ir lieliski piemērota lietošanai visdažādāko brīvdabas aktivitāšu laikā. Pateicoties pārtikas kvalitātes tēraudam ar 0% niķeļa saturu, tā ir pret-alerģiska un ļoti izturīga. Komplektācijā ietilpst divu veidu korķi.

Kā zināms, pārbaudītas vērtības ir nezūdošas – bez novitātēm, Gandrā arī pavasarīgs Pinguin iepriekšējo kolekciju papildinājums. Lielu atzinību dabas mīļotāju vidū guvušais izturīgas, stabilais un funkcionālais Pinguin gāzes deglis Spider atgriežas Gandrā. Degļa izturīgā konstrukcija spēj izturēt lielu slodzi un, pateicoties īpaši platajam liesmas izkliedētājam, nodrošina ātru ēdiena pagatavošanu.

Ja plānojat ceļot uz augstākiem un aukstākiem pasaules reģioniem, lieti noderēs guļammaiss Expert 175. Guļammaiss siltināts ar trīs slāņu sintētisko BHB Micro pildījumu, kam piemīt lieliskas siltumizolācijas īpašības. Komforts sievietēm -9°C, komforts vīriešiem -17°C.

pinguin-viss-nepieciesamais-aktivitatem-briva-daba-5

pinguin-viss-nepieciesamais-aktivitatem-briva-daba-6

Pavasara sezonai sākoties, Gandrā kolekcijas papildinājums arī Pinguin apģērbam.  Parker jaka vīriešiem ir ūdensnecaurlaidīga un piemērota dažādām brīvdabas aktivitātēm. Jaka izgatavota no divu slāņu A.C.D. membrānmateriāla, kas nodrošinās lielisku aizsardzību nelabvēlīgos laikapstākļos. Lai komplekts būtu pilnīgs, piedāvājam iegādāties arī komfortablas ūdensnecaurlaidīgas bikses Alpin S. Tās lieliski piemērotas dažādām aktivitātēm brīvā dabā - pārgājieniem, trekingam vai pastaigām mežā.

Aplūkojiet visu plašo Pinguin tūrisma inventāra un apģērba klāstu, lai izvēlētos sev piemērotāko ekipējumu aktīvai atpūtai dabā. 

Citas ziņas

Gandra atbalstītā kāpēja Santa Grigorjeva izcīna godpilno 2. vietu Riga Open 2015

07.04.2015
image-30217: Rīgā, izstāžu hallē Ķīpsala 28. un 29. martā norisinājās kāpšanas sporta sacensības disciplīnā bolderings. Šajās sacensībās piedalījās 128 dalībnieki no 5 valstīm. A grupā, kurā startēja arī Gandra atbalstītie kāpēji Santa Grigorjeva un...

Lasīt tālāk

Gandra atbalstītie kāpēji izcīna pirmo vietu Lietuvas prestižākajās alpīnisma sacensībās – Montis Magia

25.03.2015
image-30089: Viļņā no 21.līdz 22.martam noritēja alpīnisma sacensības Montis Magia 2015, kurās piedalījās vairāk nekā 40 komandas, tostarp 7 komandas no Latvijas, kuru skaitā arī Gandra atbalstītie kāpēji Santa Grigorjeva un Kaspars Vilks kopā ar komandas...

Lasīt tālāk

Enciklopēdijas Latvijas augi konkursa - Kas ir Tavi Latvijas taku dārgumi - rezultāti

23.03.2015
image-30079: Sakām lielu paldies visiem, kas piedalījās konkursā „kas ir Tavi Latvijas taku dārgumi”, un sveicam konkursā laimējušos – Vitu Krēsliņu un Arni Ješkinu, kuri savā īpašumā iegūst apjomīgo enciklopēdiju „Latvijas augi”.   Enciklopēdija „Latvijas...

Lasīt tālāk