1. Ziņas
  2. Droši, ērti un izskatīgi - šīs sezonas aktualitātes velo piederumu izvēlē

Droši, ērti un izskatīgi - šīs sezonas aktualitātes velo piederumu izvēlē

Publicēts: 13.04.2015

sis-sezonas-aktualitates-velo-piederumu-izvele

Velo sezonai sākoties, aktuāla kļūst piemērotu un funkcionālu velo piederumu izvēle. Priecē tas, ka riteņbraucēji arvien lielāku uzmanību pievērš savai un citu satiksmes dalībnieku drošībai – to par vienu no jauno kolekciju augstākajām prioritātēm ir izvirzījuši arī velo apģērba un piederumu ražotāji.

Gandrā pieejamais Proviz zīmols ir pasaulē pirmais augstas redzamības produktu ražotājs. Jau šobrīd augstu popularitāti riteņbraucēju vidū guvusi Proviz Reflect 360 riteņbraukšanas jaka, kas ir pilnībā izgatavota no gaismu atstarojoša materiāla un tādējādi nodrošina perfektu braucēja pamanāmību no jebkura leņķa.

sis-sezonas-aktualitates-velo-piederumu-izvele-2

Ķiveres ražotas no viegla materiāla un to pamatfunkcija ir kritiena gadījumā pasargāt braucēja galvu no traumām - tas ir aizsardzības līdzeklis, kas būtu jālieto ikvienam velobraucējiem. Gandrā atrodamās uzticamā vācu zīmola Alpina Sports ķiveres ir gan drošas un izturīgas, gan arī pievilcīgas un elegantas. 

Ņemot vērā mainīgos Latvijas laikapstākļus, nenoliedzami viena no šīs sezonas aktualitātēm velosipēdistiem ir īpaši izstrādāts, ērts bikšu pārsegs augšstilbu aizsardzībai pret lietu. Pārsegā iestrādātā fluorescējošā krāsa nodrošinās lielisku braucēja pamanāmību arī tumsā.

Savu aktualitāti nezaudējošas ir tādas klasiskas vērtības kā pusotru gadsimtu senā, ekskluzīvā un pasaulslavenā zīmola Brooks England velo sēdekļi. Arī mūsdienās Brooks sēdekļi tiek izgatavoti ar rokām, izmantojot pamatā tikai divus materiālus - ādu un metālu. Gandrā pieejamajā plašajā Brooks sēdekļu kolekcijā katrs braucējs atradīs ko savai gaumei piemērotu. sis-sezonas-aktualitates-velo-piederumu-izvele-4

Velo tūrismam kļūstot arvien populārākam arī Latvijas riteņbraucēju vidū, vieni no noderīgākajiem piederumiem ir Ortlieb ūdensizturīgās velo somas, kuras pasargās no mitruma un putekļiem. Ortlieb somās iestrādāti arī gaismas atstarotāji labākai pamanāmībai uz ceļa.

Rūpējoties par divriteņa drošību, aktualitāti nezaudē augstas kvalitātes saslēdzēji. Trelock ir viens no senākajiem Vācijas velosipēdu piederumu ražotājiem, un, piemēram, Trelock FS 455 saslēdzējs nodrošina optimālu svara un izturības kombināciju.  Tas izgatavots no Tredur tērauda sakausējuma, kas ir īpaši izturīgs pret saldēšanu, zāģēšanu, liekšanu, triecieniem un koroziju.

drosi-erti-un-izskatigi-sis-sezonas-aktualitates-velo-piederumu-izvele

Tāpat arī būtiska loma ir gaismekļiem, lai jūs būtu pamanāms arī diennakts tumšajā laikā. Ražotāja Torch piedāvājuma klāstā ir kvalitatīvi, spilgti un izturīgi velosipēdu gaismekļi. Piemēram, Torch priekšējā un aizmugurējā velo lukturu komplekts High Beamer ir gan izturīgs, gan kompakts. Komplektā iekļauts priekšējais velolukturis ar 9 baltās gaismas LED lampiņām, kas nodrošina 900 m redzamību un aizmugurējais lukturis aprīkots ar 9 sarkanās gaismas LED lampiņām un arī nodrošina 900 m redzamību.

Ar visu Gandrā pieejamo velo piederumu klāstu iepazīstieties šeit. 

Citas ziņas
francu-turisma-inventara-razotaja-lafuma-pavasara-vasaras-kolekcija-ir-klat

Franču tūrisma inventāra ražotāja Lafuma pavasara-vasaras kolekcija ir klāt

26.02.2015
Lafuma ir franču tūrisma inventāra un brīvdabas sporta apģērbu ražotājs. Kompānijas piedāvātajā produkcijā ietilpst teltis, mugursomas, apavi, apģērbi, kā arī dārza mēbeles. Pirmā Lafuma mugursoma ar rāmi tika radīta jau tālajā 1930. gadā. Šīs sezonas...

Lasīt tālāk

esbit-trauki-un-galda-piederumi-edieniem-dzerieniem-un-gatavosanai-noderes-aktivai-atputai-daba

Esbit trauki un galda piederumi ēdieniem, dzērieniem un gatavošanai noderēs aktīvai atpūtai dabā

10.02.2015
Vācu ražotājs Esbit ir sevi pierādījis daudzu gadu garumā, spēlējot nozīmīgu lomu brīvdabas aktivitāšu tirgū jau kopš pagājušā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Esbit inovatīvie un tajā pašā laikā vienkāršie, lietotājam draudzīgie produkti nodrošinās...

Lasīt tālāk

alpina-sports-ziemas-sporta-veidu-brilles-funkcionalas-un-gaumigas

Alpina sports ziemas sporta veidu brilles – funkcionālas un gaumīgas

23.01.2015
ALPINA SPORTS ir viens no vadošajiem ziemas sporta ķiveru un briļļu ražotājiem pasaules tirgū. Uzņēmums aizsācis darbību 1980.gadā Bavārijā, Vācijā un veiksmīgi darbojas nu jau vairāk nekā 30 gadus, eksportējot produkciju uz vairāk nekā 35 valstīm visā...

Lasīt tālāk