1. Ziņas
  2. Esbit trauki un galda piederumi ēdieniem, dzērieniem un gatavošanai noderēs aktīvai atpūtai dabā

Esbit trauki un galda piederumi ēdieniem, dzērieniem un gatavošanai noderēs aktīvai atpūtai dabā

Publicēts: 10.02.2015

esbit-trauki-un-galda-piederumi-edieniem-dzerieniem-un-gatavosanai-noderes-aktivai-atputai-daba

Vācu ražotājs Esbit ir sevi pierādījis daudzu gadu garumā, spēlējot nozīmīgu lomu brīvdabas aktivitāšu tirgū jau kopš pagājušā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Esbit inovatīvie un tajā pašā laikā vienkāršie, lietotājam draudzīgie produkti nodrošinās jums komfortu un dos drošības sajūtu, lai kur arī jūs dotos un lai kādos laika apstākļos atrastos.   

Kompānijas piedāvātajā produkcijā ietilpst dažādu tilpumu un krāsu termosi ēdieniem un dzērieniem, termokrūzes, šķidrās degvielas degļi, katli, pannas, tējkannas, bļodas, dzeršanas pudeles, ēšanas piederumi - karotes, dakšas, kā arī sausā spirta tabletes.

Februārī, dodoties dabā, noderēs parocīgais katla un sausā spirta degļa komplekts, kas izgatavots no ļoti viegla, izturīga anodizēta alumīnija. Katls (585ml) aprīkots ar vāciņu un nolokāmiem nerūsējoša tērauda rokturiem. Komplektā iekļauts vēja aizsargs, ko kopā ar degli ērti un kompakti savietot katliņā, lai taupītu vietu mugursomā.

esbit-trauki-un-galda-piederumi-edieniem-dzerieniem-un-gatavosanai-noderes-aktivai-atputai-daba-2

esbit-trauki-un-galda-piederumi-edieniem-dzerieniem-un-gatavosanai-noderes-aktivai-atputai-daba-3

Šīs sezonas jaunums – termoss pārtikai Food Jug 750 ml ir gan izturīgs, gan funkcionāls. Tas izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un, pateicoties uzticamajai vakuuma izolācijas tehnoloģijai, saglabās karstus ēdienus karstus un aukstus ēdienus aukstus ilgu laiku. Uzskrūvējamā vāka augšdaļā integrēta saliekama nerūsējošā tērauda karote.

Tāpat arī brīvdabas gaitās noderēs sezonas jaunums – termoss Vacuum Flask VF 1000DW. Izturīgs un ērti lietojams termoss, kas izgatavots no augstākās kvalitātes tērauda. Pateicoties uzticamajai vakuuma izolācijas tehnoloģijai, tas saglabās karstus dzērienus karstus un aukstus dzērienus aukstus ilgu laiku. Termoss aprīkots ar vienu dubultu sienu krūzīti, kas izgatavota no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda (250ml), un vienu papildus krūzīti (135 ml).

esbit-trauki-un-galda-piederumi-edieniem-dzerieniem-un-gatavosanai-noderes-aktivai-atputai-daba-4

esbit-trauki-un-galda-piederumi-edieniem-dzerieniem-un-gatavosanai-noderes-aktivai-atputai-daba-5

Lai silta dzēriena pagatavošana radītu prieku un jūs to varētu veikt komfortabli un bez rūpēm, Esbit radījis 1.4 l tilpuma tējkannu, kas izgatavota no ļoti viegla un izturīga anodizēta alumīnija.

Arvien lielāku popularitāti brīvdabas aktivitāšu cienītāju vidū iemanto Esbit lieliska dizaina dubultsienu termokrūze Polar (375 ml), kas izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda. To ir ērti atvērt, nospiežot augšpusē esošo pogu. Ar šo krūzi jums būs iespēja nobaudīt siltu un gardu dzērienu visur un vienmēr, kur dosities.

Visus Gandra piedāvājumā esošos Esbit produktus aplūkojiet šeit. 

Citas ziņas

Stokholma no cita skatupunkta Tallink Velokruīzā no 14.līdz 16.maijam

17.02.2015
image-29582: Vēlaties redzēt citādu Stokholmu un lieliski pavadīt laiku kopā ar velosporta, aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida piekritējiem? Tad Tallink Velokruīzs ir domāts tieši Jums. Tallink Velokruīza laikā Jūs sagaida dažādi Gandra radīti...

Lasīt tālāk

Alpina sports ziemas sporta veidu brilles – funkcionālas un gaumīgas

23.01.2015
image-29424: ALPINA SPORTS ir viens no vadošajiem ziemas sporta ķiveru un briļļu ražotājiem pasaules tirgū. Uzņēmums aizsācis darbību 1980.gadā Bavārijā, Vācijā un veiksmīgi darbojas nu jau vairāk nekā 30 gadus, eksportējot produkciju uz vairāk nekā...

Lasīt tālāk

Kā pareizi izvēlēties ziemas sporta veidu ekipējumu

09.02.2015
Šajā rakstā uzzināsiet, kas ir galvenie kritēriji, pēc kuriem noteikt tieši jums piemērotāko kalnu slēpošanas, snovborda vai distanču slēpošanas inventāru. Kā pareizi izvēlēties kalnu slēpošanas ekipējumu Noteicošie parametri ir slēpes garums, rādiuss...

Lasīt tālāk