1. Ziņas
  2. Izdota unikāla enciklopēdija - Latvijas augi, kurā ietvertas visas Latvijas dabā sastopamās augu sugas

Izdota unikāla enciklopēdija - Latvijas augi, kurā ietvertas visas Latvijas dabā sastopamās augu sugas

Publicēts: 18.12.2014

izdota-unikala-enciklopedija-latvijas-augi-kura-ietvertas-visas-latvijas-daba-sastopamas-augu-sugas

Pašā gada izskaņā varam lepoties ar jaunas un apjomīgas sugu enciklopēdijas "Latvijas augi" izdošanu, kas šobrīd ekskluzīvi ir pieejama Gandra plauktos par īpašu iepazīšanās cenu EUR 49-.

Enciklopēdija "Latvijas augi" ir pirmais šāda apjoma izdevums Latvijā, un tajā apkopotas visas Latvijas savvaļā sastopamās augu sugas, kā arī veģetācijas pamatveidi - meži, pļavas, purvi, kāpas. Izzinošie apraksti papilināti ar fotoattēliem. Enciklopēdija piemērota plašam lietotāju lokam patstāvīgai augu noteikšanai dabā.

„Latvijas augi” autors, bioloģijas doktors Normunds Priedītis, pie šī apjomīgā un izsmeļošā darba ir strādājis 23 gadus, veltot tam nozīmīgu daļu savas dzīves. Autors, kurš beidzis Latvijas Universitāti un divas reizes stažējies Upsalas universitātē, ir nozīmīgu zinātnisku publikāciju autors, tās publicētas tādos nozarē ietekmīgos žurnālos kā Plant Ecology, Environmental Conservation u.c.

izdota-unikala-enciklopedija-latvijas-augi-kura-ietvertas-visas-latvijas-daba-sastopamas-augu-sugas-2

Katras sugas izskata aprakstu enciklopēdijā „Latvijas augi” papildina biotopu uzskaitījums, kuros tā atrodama, kā arī norādes par sugas sastopamības biežumu, un tās īpašo pazīmju uzskaitījums, kas palīdzēs noteikt atšķirības starp līdzīgām vai sistemātiski tuvām sugām. Enciklopēdijā iekļauti arī sugu nosaukumi svešvalodās, kā arī tematiskie saraksti, kas sniedz papildu ziņas par Sarkanajā grāmatā ierakstītajām augu sugām.

Apjomīgo 888 lapaspušu enciklopēdiju, kas ilustrēta ar 2582 fotoattēliem un 1486 kartēm, ar Askolda Kļaviņa atbalstu izdevis SIA Gandrs.

Iegādājoties grāmatu Gandra e-veikalā, mēs nodrošināsim bezmaksas piegādi uz ikvienu adresi visā Latvijā.

Citas ziņas
northwave-snovborda-zabaki-atziti-par-vieniem-no-ertakajiem-pasaules-tirgu

Northwave snovborda zābaki atzīti par vieniem no ērtākajiem pasaules tirgū

15.01.2015
Northwave ir spēcīgs un kvalitatīvs itāļu zīmols – snovborda zābaku ražotājs, kas radījis visus priekšnosacījumus, lai braucējs uz kalna varētu radīt perfektu saskaņu ar sniegu. Viss, ko Northwave dara – dizains, tehnoloģiju inovācijas, produktu konstrukcija...

Lasīt tālāk

elan-jauna-slepju-kolekcija-ar-augstiem-dizaina-un-tehnologiju-sasniegumiem

Elan jaunā slēpju kolekcija ar augstiem dizaina un tehnoloģiju sasniegumiem

17.12.2014
Elan pazīstams kā viens no inovatīvākajiem kalnu slēpju ražotājiem. Arī Elan 14/15 sezonas slēpju kolekcija neliek vilties, piedāvājot jaunas dizaina vēsmas un tehnoloģiju inovācijas kā vīriešu un sieviešu, tā jauno slēpotāju kolekcijās. Kā ierasts...

Lasīt tālāk

gandra-kapeji-santa-grigorjeva-un-kaspars-vilks-triumfe-latvijas-cempionata-bolderinga

Gandra kāpēji Santa Grigorjeva un Kaspars Vilks triumfē Latvijas čempionātā bolderingā

16.12.2014
14.decembrī „Traverss” kāpšanas sporta zālē noslēdzās 5 etapu garais posms Latvijas čempionātā bolderingā, kas šogad pirmo reizi norisinājās vairākās sporta zālēs un deva dalībniekiem iespēju gan labāk iepazīt dažādu klubu un organizāciju kāpšanas sienas...

Lasīt tālāk