1. Ziņas
  2. Northwave snovborda zābaki atzīti par vieniem no ērtākajiem pasaules tirgū

Northwave snovborda zābaki atzīti par vieniem no ērtākajiem pasaules tirgū

Publicēts: 15.01.2015

northwave-snovborda-zabaki-atziti-par-vieniem-no-ertakajiem-pasaules-tirgu-4

Northwave ir spēcīgs un kvalitatīvs itāļu zīmols – snovborda zābaku ražotājs, kas radījis visus priekšnosacījumus, lai braucējs uz kalna varētu radīt perfektu saskaņu ar sniegu. Viss, ko Northwave dara – dizains, tehnoloģiju inovācijas, produktu konstrukcija, ir ar mērķi uzlabot snovbordista pieredzi.

Prestižais snovborda izdevums Whitelines ierindojis 14/15 sezonas Northwave zābaku modeli Decade pasaules izcilāko un ērtāko zābaku rindās. Īpaši izceļamas Northwave iekšzābakos iestrādātās Thermo-Fit putas. Pateicoties Thermo Fit Foam tehnoloģijai, zābaks nodrošina perfektu saderību ar kāju. Pirkstu gali ir bez šuvēm – labākam komfortam. EVA pēdiņa labākai siltumnoturībai un triecienu absorbēšanai. Papildus siltinājums nodrošinās patīkamu mikroklimatu.

northwave-snovborda-zabaki-atziti-par-vieniem-no-ertakajiem-pasaules-tirgu

Tāpat arī daudzos no Northwave zābaku modeļiem iestrādāta 540 grādu tehnoloģija. Tas nozīmē, ka snovborda zābaka šņores iet cauri zābaka neilona auklai, kas savelk potīti, tādējādi nodrošinot perfektu potītes noturību. Potīte ir stabila no visām pusēm, kas nodrošina drošu snovošanu.

Zābaki vīriešiem Decade

Iespējams, labākie All Mountain tipa snovborda zābaki pasaulē, kas radīti profesionāliem braucējiem, kuri novērtē sajūtas, ko sniedz komforts un nepārspējams izpildījums. Zābaki aprīkoti ar atbalstošu ārējo slāni, kas papildināts ar integrētiem elastības logiem, lai ievērojami palielinātu mobilitāti un elastību. Zābakiem ir īpaša Double crossbow zole, kas uzlabo amortizāciju, kā arī zābakos iestrādāta iepriekš aprakstītā 540 Heel Hold System tehnoloģija.

northwave-snovborda-zabaki-atziti-par-vieniem-no-ertakajiem-pasaules-tirgu-5

Zābaki sievietēm Dahila

Dahlia sieviešu snovborda zābaki izgatavoti ar jaunu ārējo slāni un uzlabotu Ultralight zoli, lai garantētu labāko elastību un atbalstu. Aprīkoti ar izturīgu Super Lace aizdares sistēmu ātrai un vienkāršai zābaku aiztaisīšanai, nodrošinot perfekti pieguļošu un stabilu sajūtu. 360 Heel Hold sistēmas saite ļauj individuāli regulēt papēža/potītes daļu, lai nodrošinātu stabilu un ērtu kājas pozīciju.

Zābaki bērniem LF Kid

Northwave ir atrisinājis problēmu - tagad bērni paši varēs uzvilkt un aiztaisīt snovborda zābakus, jo tiem ir viegli aiztaisāmi līp-klipši. Paši zābaki veidoti no viegla materiāla ar papildus siltinājumu, lai mazā snovotāja kājas vienmēr būtu siltumā. Labākais iespējamais starts nākamajiem čempioniem, triecienu absorbējošas ultra vieglas Gummy zoles.

Viss Gandrā iegādājamo Northwave snovborda zābaku piedāvājums aplūkojams šeit.

Citas ziņas
izdota-unikala-enciklopedija-latvijas-augi-kura-ietvertas-visas-latvijas-daba-sastopamas-augu-sugas

Izdota unikāla enciklopēdija - Latvijas augi, kurā ietvertas visas Latvijas dabā sastopamās augu sugas

18.12.2014
Pašā gada izskaņā varam lepoties ar jaunas un apjomīgas sugu enciklopēdijas "Latvijas augi" izdošanu, kas šobrīd ekskluzīvi ir pieejama Gandra plauktos par īpašu iepazīšanās cenu EUR 49-. Enciklopēdija "Latvijas augi" ir pirmais šāda apjoma izdevums...

Lasīt tālāk

tuvak-dabai-tuvak-sev-fjallraven-rudens-un-ziemas-kolekcija

Tuvāk dabai, tuvāk sev: Fjallraven rudens un ziemas kolekcija

19.11.2014
Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kuru dizains stāv pāri laikam. Fjällräven sortimentā atradīsiet jakas, bikses, somas un vēl daudz dažādu lietu, lai justos lieliski, lai kurp arī dotos. Pirms vairāk...

Lasīt tālāk

northwave-ziemas-velo-apgerba-un-apavu-jauna-kolekcija

Northwave ziemas velo apģērba un apavu jaunā kolekcija

03.11.2014
Northwave ir pasaulē zināms un atzīts velo apģērbu, apavu ražotājs. Uzņēmuma pirmsākumi meklējami 80-to gadu sākumā Itālijā, kur tas uzsāka savu darbību kā Piva ģimenes uzņēmums - apavu ražotājs. Gadu gaitā attīstīta gan snovborda aksesuāru un stiprinājumu...

Lasīt tālāk