1. Ziņas
  2. Alpina sports ziemas sporta veidu brilles – funkcionālas un gaumīgas

Alpina sports ziemas sporta veidu brilles – funkcionālas un gaumīgas

Publicēts: 23.01.2015


alpina-sports-ziemas-sporta-veidu-brilles-funkcionalas-un-gaumigas

ALPINA SPORTS ir viens no vadošajiem ziemas sporta ķiveru un briļļu ražotājiem pasaules tirgū. Uzņēmums aizsācis darbību 1980.gadā Bavārijā, Vācijā un veiksmīgi darbojas nu jau vairāk nekā 30 gadus, eksportējot produkciju uz vairāk nekā 35 valstīm visā pasaulē.

Izvēlēties un lietot pareizas sniega aizsargbrilles ir viens no pamatnosacījumiem acu aizsardzībai un komfortam gan saulainā, gan sniegotā vai vējainā laikā.Latvijas kalnu videi piemērotākās ir Zebra tipa brilles. Šīs brilles ir ar mainīgām lēcām, kas automātiski pielāgojas gaismas spilgtumam. Ar tām varēsiet braukt gan spožā saulē, gan trasē ar vakara apgaismojumu.

Alpina ziemas brilles iedalās ne vien pēc tehnoloģijām un lēcām, bet arī pēc izmēra. Gandrā ir pieejamas īpašas galvas mērierīces, ar kurām var noteikt tieši Jums paredzēto ziemas sporta briļļu izmēru.

Zemāk iepazīstieties ar šīs sezonas karstākajiem modeļiem.

alpina-sports-ziemas-sporta-veidu-brilles-funkcionalas-un-gaumigas-2

Pheos. augstāko tehnoloģiju ziemas sporta brilles. Brilles aprīkotas ar Quattro-Varioflex lēcām, kas apvieno divas inovatīvas Alpina Sports tehnoloģijas: Polarizējošās Quattroflex lēcas un automātiskā tonējuma Varioflex lēcas. Briļļu lēcas aptumšojas atkarībā no gaismas intensitātes (no 1. līdz 2. aizsardzības kategorijai). Aizsardzības līmenis: S1 - S2. Izcils skats, perfekta aerodinamika.

alpina-sports-ziemas-sporta-veidu-brilles-funkcionalas-un-gaumigas-3

Challenge. Ziemas sporta brilles, kuras var apvienot ar optiskajām brillēm. Tās aprīkotas ar QuattroVarioflex lēcām, kas nodrošina 100% UV-A, -B un -C aizsardzību pret tīklenes bojājumiem. Īpaša lēcās izmantotā tehnoloģija novērš briļļu aizsvīšanu. Lēcas novērš apžilbšanu un sniedz paaugstinātu drošību, pateicoties krāsu reaģētspējai. Briļļu lēcas aptumšojas diapazonā no 1.-2. kategorijai, atkarībā no gaismas spilgtuma.

:image-29427:

Cybric. Komfortablas un sportiskas ziemas sporta brilles ar sfēriskām lēcām un plašu iekšējo daļu, kas nodrošina pirmšķirīgu panorāmisko redzes loku. Brilles aprīkotas ar Doubleflex lēcām, kas nodrošina 100% UV-A, -B un -C aizsardzību pret tīklenes bojājumiem. Aizsardzības līmenis: S2.

Aplūkojiet visas Gandrā pieejamās Alpina ziemas sporta veidu brilles.

Citas ziņas
northwave-snovborda-zabaki-atziti-par-vieniem-no-ertakajiem-pasaules-tirgu

Northwave snovborda zābaki atzīti par vieniem no ērtākajiem pasaules tirgū

15.01.2015
Northwave ir spēcīgs un kvalitatīvs itāļu zīmols – snovborda zābaku ražotājs, kas radījis visus priekšnosacījumus, lai braucējs uz kalna varētu radīt perfektu saskaņu ar sniegu. Viss, ko Northwave dara – dizains, tehnoloģiju inovācijas, produktu konstrukcija...

Lasīt tālāk

izdota-unikala-enciklopedija-latvijas-augi-kura-ietvertas-visas-latvijas-daba-sastopamas-augu-sugas

Izdota unikāla enciklopēdija - Latvijas augi, kurā ietvertas visas Latvijas dabā sastopamās augu sugas

18.12.2014
Pašā gada izskaņā varam lepoties ar jaunas un apjomīgas sugu enciklopēdijas "Latvijas augi" izdošanu, kas šobrīd ekskluzīvi ir pieejama Gandra plauktos par īpašu iepazīšanās cenu EUR 49-. Enciklopēdija "Latvijas augi" ir pirmais šāda apjoma izdevums...

Lasīt tālāk

tuvak-dabai-tuvak-sev-fjallraven-rudens-un-ziemas-kolekcija

Tuvāk dabai, tuvāk sev: Fjallraven rudens un ziemas kolekcija

19.11.2014
Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kuru dizains stāv pāri laikam. Fjällräven sortimentā atradīsiet jakas, bikses, somas un vēl daudz dažādu lietu, lai justos lieliski, lai kurp arī dotos. Pirms vairāk...

Lasīt tālāk