1. Ziņas
  2. Franču tūrisma inventāra ražotāja Lafuma pavasara-vasaras kolekcija ir klāt

Franču tūrisma inventāra ražotāja Lafuma pavasara-vasaras kolekcija ir klāt

Publicēts: 26.02.2015

francu-turisma-inventara-razotaja-lafuma-pavasara-vasaras-kolekcija-ir-klat

Lafuma ir franču tūrisma inventāra un brīvdabas sporta apģērbu ražotājs. Kompānijas piedāvātajā produkcijā ietilpst teltis, mugursomas, apavi, apģērbi, kā arī dārza mēbeles. Pirmā Lafuma mugursoma ar rāmi tika radīta jau tālajā 1930. gadā.

Šīs sezonas jaunums - daudzfunkcionālā un ietilpīgā mugursoma trekingam Lafuma TREK IT EASY 50+10 - ļaus saglabāt komfortu pat visizaicinošākajos apstākļos. Tā aprīkota ar jauno EVO FOAM muguras daļas paneli, kas nodrošinās maksimālu kustību brīvību un muguras ventilāciju pārgājienu laikā. Papildus mugursoma aprīkota ar pielāgojamu augšdaļu, dzeršanas sistēmas nodalījumu, ekipējuma nešanas siksnām u.c. ērtiem risinājumiem aktīvai atpūtai.

Mugursoma Lafuma SYNTEZ 25 pārgājieniem un trekingam aprīkota ar jaunu aizdares sistēmu, kas somas sapakošanu un aizvēršanu padara īpaši vienkāršu un ātru. Evo Foam Back muguras daļas panelis nodrošinās maksimālu komfortu un ventilāciju. Šī soma būs uzticams sabiedrotais Tavos brīvdabas piedzīvojumos.

francu-turisma-inventara-razotaja-lafuma-pavasara-vasaras-kolekcija-ir-klat-2

francu-turisma-inventara-razotaja-lafuma-pavasara-vasaras-kolekcija-ir-klat-3

Pārgājienu un trekinga vīriešu bikses Lafuma MAKAY PANTS īpaši pielāgotas piedzīvojumiem silta un mitra klimata valstīs. Bikses izgatavotas no ātri žūstoša Dryway materiāla un aprīkotas ar pret-moskītu pārklājumu.

Sportam, skriešanai un citām brīvdabas aktivitātēm noderēs krekls Lafuma SPEEDTRAIL TEE. Tas izgatavots no ļoti viegla 4-virzienu elastības Dryway materiāla, kas nodrošina mitruma pārvadīšanu un ļauj saglabāt ķermeni sausu. Papildus īpašs antibakteriālais pārklājums novērš nepatīkama aromāta veidošanos.

Maksimālu komfortu pārgājienu laikā sniegs šorti Lafuma FASTLITE SHORT. Tie izgatavoti no ātri žūstoša 2-virzienu elastības materiāla, kas nodrošinās pilnīgu kustību brīvību un ļaus izbaudīt atpūtu dabā visdažādākajos apstākļos.

francu-turisma-inventara-razotaja-lafuma-pavasara-vasaras-kolekcija-ir-klat-4

francu-turisma-inventara-razotaja-lafuma-pavasara-vasaras-kolekcija-ir-klat-5

Tehniskais sieviešu krekls Lafuma LD TRAIL FASTLITE izgatavots no Polartec Power Dry High Efficiency augstas efektivitātes divpusējas struktūras materiāla, kas veicinās mitruma izžūšanu. Īpaša plakano šuvju konstrukcija ļaus izbaudīt maksimālu komfortu pārgājienu un sporta aktivitāšu laikā.

Piedzīvojumu sportam un skriešanai īpaši piemērotas sieviešu bikses Lafuma LD TRAIL RUN TIGHT, kas izgatavotas no 4-pusēji elastīga, ātri žūstoša Dryway materiāla.

Lai pilnvērtīgi izbaudītu atpūtu brīvā dabā, ļoti svarīgi parūpēties par piemērotiem apaviem. Šīs sezonas jaunums ir vīriešu apavi Lafuma TRAILRUN STL. Šie apavi ir īpaši viegli un, pateicoties elastīgajai zolei, piemēroti skriešanai gan pa meža takām, gan ceļiem. Antibakteriālā Lafuma OrthoLite pēdiņa nodrošina lielisku amortizāciju, kā arī samazina mitruma veidošanos apavu iekšpusē.

francu-turisma-inventara-razotaja-lafuma-pavasara-vasaras-kolekcija-ir-klat-6

Enerģijas un labsajūtas uzturēšanai pārgājienu un sporta aktivitāšu laikā svarīgi nodrošināt daudzveidīgu dzērienu pieejamību. Jostas somiņa Lafuma X BOTTLE BELT aprīkota ar četriem pudeļu turētājiem un četrām 170 ml pudelēm. Maksimālu komfortu nodrošinās somiņā iestrādātie elastīgie stiprinājumi un siksna.

Visu Gandra klāstā atrodamo Lafuma produkciju variet aplūkot šeit.

Citas ziņas
gandra-kapeji-izcina-godpilno-pirmo-vietu-verienigakajas-alpinisma-sacensibas-baltija-romanova-kauss

Gandra kāpēji izcīna godpilno pirmo vietu vērienīgākajās alpīnisma sacensībās Baltijā – Romanova Kauss

11.03.2015
Aizvadītajā nedēļas nogalē spraigā gaisotnē jau divpadsmito reizi norisinājās vērienīgākās alpīnisma sacensības Baltijā – Romanova kauss 2015. Sacensības tradicionāli organizē alpīnisma klubs Traverss, arī šogad organizatori bija pacentušies - distances...

Lasīt tālāk

Pieaug ziemā uz darbu ar divriteni braucošo skaits

20.02.2015
Latvijas Riteņbraucēju apvienība šī gada oficiālajā "Bike To Work" dienā rīkoja ikgadējo uz darbu ar divriteni braucošo Rīgas iedzīvotāju skaitīšanu. Kā vēsta dati, ziemā ikdienas riteņbraucēju skaits pieaudzis par aptuveni 10%, salīdzinot ar 2014. gada...

Lasīt tālāk

aizvadita-gandra-ziemas-ekspedicija-3dienas-60km-un-naksnosana-ara-apstaklos

Aizvadīta Gandra Ziemas ekspedīcija – 3dienas, 60km un nakšņošana āra apstākļos

17.02.2015
  Aizvadītajā nedēļas nogalē no 13. līdz 15.februārim aktīvās atpūtas uzņēmums Gandrs sadarbībā ar pazīstamo zviedru tūrisma zīmolu Fjällräven aicināja uz vēl nebijuša formāta piedzīvojumu sacensībām vienā no gleznainākajām Latvijas teritorijām - Vecpiebalgas...

Lasīt tālāk