1. Ziņas
  2. Franču tūrisma inventāra ražotāja Lafuma pavasara-vasaras kolekcija ir klāt

Franču tūrisma inventāra ražotāja Lafuma pavasara-vasaras kolekcija ir klāt

Publicēts: 26.02.2015

francu-turisma-inventara-razotaja-lafuma-pavasara-vasaras-kolekcija-ir-klat

Lafuma ir franču tūrisma inventāra un brīvdabas sporta apģērbu ražotājs. Kompānijas piedāvātajā produkcijā ietilpst teltis, mugursomas, apavi, apģērbi, kā arī dārza mēbeles. Pirmā Lafuma mugursoma ar rāmi tika radīta jau tālajā 1930. gadā.

Šīs sezonas jaunums - daudzfunkcionālā un ietilpīgā mugursoma trekingam Lafuma TREK IT EASY 50+10 - ļaus saglabāt komfortu pat visizaicinošākajos apstākļos. Tā aprīkota ar jauno EVO FOAM muguras daļas paneli, kas nodrošinās maksimālu kustību brīvību un muguras ventilāciju pārgājienu laikā. Papildus mugursoma aprīkota ar pielāgojamu augšdaļu, dzeršanas sistēmas nodalījumu, ekipējuma nešanas siksnām u.c. ērtiem risinājumiem aktīvai atpūtai.

Mugursoma Lafuma SYNTEZ 25 pārgājieniem un trekingam aprīkota ar jaunu aizdares sistēmu, kas somas sapakošanu un aizvēršanu padara īpaši vienkāršu un ātru. Evo Foam Back muguras daļas panelis nodrošinās maksimālu komfortu un ventilāciju. Šī soma būs uzticams sabiedrotais Tavos brīvdabas piedzīvojumos.

francu-turisma-inventara-razotaja-lafuma-pavasara-vasaras-kolekcija-ir-klat-2

francu-turisma-inventara-razotaja-lafuma-pavasara-vasaras-kolekcija-ir-klat-3

Pārgājienu un trekinga vīriešu bikses Lafuma MAKAY PANTS īpaši pielāgotas piedzīvojumiem silta un mitra klimata valstīs. Bikses izgatavotas no ātri žūstoša Dryway materiāla un aprīkotas ar pret-moskītu pārklājumu.

Sportam, skriešanai un citām brīvdabas aktivitātēm noderēs krekls Lafuma SPEEDTRAIL TEE. Tas izgatavots no ļoti viegla 4-virzienu elastības Dryway materiāla, kas nodrošina mitruma pārvadīšanu un ļauj saglabāt ķermeni sausu. Papildus īpašs antibakteriālais pārklājums novērš nepatīkama aromāta veidošanos.

Maksimālu komfortu pārgājienu laikā sniegs šorti Lafuma FASTLITE SHORT. Tie izgatavoti no ātri žūstoša 2-virzienu elastības materiāla, kas nodrošinās pilnīgu kustību brīvību un ļaus izbaudīt atpūtu dabā visdažādākajos apstākļos.

francu-turisma-inventara-razotaja-lafuma-pavasara-vasaras-kolekcija-ir-klat-4

francu-turisma-inventara-razotaja-lafuma-pavasara-vasaras-kolekcija-ir-klat-5

Tehniskais sieviešu krekls Lafuma LD TRAIL FASTLITE izgatavots no Polartec Power Dry High Efficiency augstas efektivitātes divpusējas struktūras materiāla, kas veicinās mitruma izžūšanu. Īpaša plakano šuvju konstrukcija ļaus izbaudīt maksimālu komfortu pārgājienu un sporta aktivitāšu laikā.

Piedzīvojumu sportam un skriešanai īpaši piemērotas sieviešu bikses Lafuma LD TRAIL RUN TIGHT, kas izgatavotas no 4-pusēji elastīga, ātri žūstoša Dryway materiāla.

Lai pilnvērtīgi izbaudītu atpūtu brīvā dabā, ļoti svarīgi parūpēties par piemērotiem apaviem. Šīs sezonas jaunums ir vīriešu apavi Lafuma TRAILRUN STL. Šie apavi ir īpaši viegli un, pateicoties elastīgajai zolei, piemēroti skriešanai gan pa meža takām, gan ceļiem. Antibakteriālā Lafuma OrthoLite pēdiņa nodrošina lielisku amortizāciju, kā arī samazina mitruma veidošanos apavu iekšpusē.

francu-turisma-inventara-razotaja-lafuma-pavasara-vasaras-kolekcija-ir-klat-6

Enerģijas un labsajūtas uzturēšanai pārgājienu un sporta aktivitāšu laikā svarīgi nodrošināt daudzveidīgu dzērienu pieejamību. Jostas somiņa Lafuma X BOTTLE BELT aprīkota ar četriem pudeļu turētājiem un četrām 170 ml pudelēm. Maksimālu komfortu nodrošinās somiņā iestrādātie elastīgie stiprinājumi un siksna.

Visu Gandra klāstā atrodamo Lafuma produkciju variet aplūkot šeit.

Citas ziņas
esbit-trauki-un-galda-piederumi-edieniem-dzerieniem-un-gatavosanai-noderes-aktivai-atputai-daba

Esbit trauki un galda piederumi ēdieniem, dzērieniem un gatavošanai noderēs aktīvai atpūtai dabā

10.02.2015
Vācu ražotājs Esbit ir sevi pierādījis daudzu gadu garumā, spēlējot nozīmīgu lomu brīvdabas aktivitāšu tirgū jau kopš pagājušā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Esbit inovatīvie un tajā pašā laikā vienkāršie, lietotājam draudzīgie produkti nodrošinās...

Lasīt tālāk

alpina-sports-ziemas-sporta-veidu-brilles-funkcionalas-un-gaumigas

Alpina sports ziemas sporta veidu brilles – funkcionālas un gaumīgas

23.01.2015
ALPINA SPORTS ir viens no vadošajiem ziemas sporta ķiveru un briļļu ražotājiem pasaules tirgū. Uzņēmums aizsācis darbību 1980.gadā Bavārijā, Vācijā un veiksmīgi darbojas nu jau vairāk nekā 30 gadus, eksportējot produkciju uz vairāk nekā 35 valstīm visā...

Lasīt tālāk

northwave-snovborda-zabaki-atziti-par-vieniem-no-ertakajiem-pasaules-tirgu

Northwave snovborda zābaki atzīti par vieniem no ērtākajiem pasaules tirgū

15.01.2015
Northwave ir spēcīgs un kvalitatīvs itāļu zīmols – snovborda zābaku ražotājs, kas radījis visus priekšnosacījumus, lai braucējs uz kalna varētu radīt perfektu saskaņu ar sniegu. Viss, ko Northwave dara – dizains, tehnoloģiju inovācijas, produktu konstrukcija...

Lasīt tālāk