1. Ziņas
  2. Baudiet bezkompromisu kvalitāti, izvēloties Vaude inovatīvā dizaina tūrisma inventāru un apģērbu

Baudiet bezkompromisu kvalitāti, izvēloties Vaude inovatīvā dizaina tūrisma inventāru un apģērbu

Publicēts: 14.04.2015


baudiet-bezkompromisu-kvalitati-izveloties-vaude-inovativa-dizaina-turisma-inventaru-un-apgerbu

Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību un resursiem draudzīgu ražošanu. Vaude produktos apvienota bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains.

Dodoties brīvdabas aktivitātēs, noderēs komfortablā un elastīgā jaka vīriešiem Sardona II. Tā izgatavota no videi draudzīga, bluesign® sertificēta vēju necaurlaidīgā Windproof 80 materiāla un ir ūdeni atgrūdoša. Jakas elastīgais materiāls, anatomiski pielāgotais piegriezums un elastīgie ielaidumi padušu daļā garantē maksimālu kustību brīvību aktivitātes laikā.

baudiet-bezkompromisu-kvalitati-izveloties-vaude-inovativa-dizaina-turisma-inventaru-un-apgerbu-2

baudiet-bezkompromisu-kvalitati-izveloties-vaude-inovativa-dizaina-turisma-inventaru-un-apgerbu-3

Savukārt vēju necaurlaidīgā jaka vīriešiem Croz Windshell ar trīsslāņu stiprinājumu plecu un kapuces daļā būs lieliski piemērota garākiem pārgājieniem, trekingam un kalniem. Jakas priekšējā, aizmugurējā daļa un rokas izgatavotas no plāna, vēju necaurlaidīga materiāla, kas nodrošinās lielisku aizsardzību. Zem rokām elastīgie ielaidumi nodrošinās papildus kustību brīvību, kā arī uzlabos mikroklimatu.

Šīs sezonas jaunums sieviešu jaku piedāvājumā – Civetta modelis. Jaka ir viegla, izgatavota no mīksta un valkāšanai patīkama materiāla un lieliski piemērota gan ikdienai, gan ceļojumiem un citām aktivitātēm. Jakai ir divas sānu kabatas un kapuce ar savelkamu auklu. Tā izgatavota pēc striktākajiem bluesign® standartiem.

baudiet-bezkompromisu-kvalitati-izveloties-vaude-inovativa-dizaina-turisma-inventaru-un-apgerbu-4

baudiet-bezkompromisu-kvalitati-izveloties-vaude-inovativa-dizaina-turisma-inventaru-un-apgerbu-5

Jaunumi arī Vaude apavu klāstā. Leva ir komfortabli un funkcionāli zemie vīriešu apavi, kas lieliski piemēroti pārgājieniem/trekingam un ceļojumiem, kā arī ikdienai. Apavi izgatavoti no hidrofobas zamšādas un, pateicoties to pievilcīgajam dizainam, tie lieliski iederēsies arī pilsētvidē.

Videi draudzīgā 20 l mugursoma Moab ir lieliski piemērota dažādiem brīvdabas piedzīvojumiem - velobraucieniem, nelieliem pārgājieniem u.c., kā arī ikdienai. Pateicoties īpašajai, ar ķermeni kontaktā esošajai nešanas sistēmai un ergonomiskajai gurnu jostai un plecu lencēm, šī mugursoma cieši piekļausies mugurai, nodrošinot izcilu komfortu.

baudiet-bezkompromisu-kvalitati-izveloties-vaude-inovativa-dizaina-turisma-inventaru-un-apgerbu-6

Tāpat Vaude klāstā šosezon atrodams piepūšamais spilvens Norrsken Pump, tas ir ļoti silts, komfortabls un piemērots lietošanai visdažādākajās brīvdabas aktivitātēs - pārgājienos, trekingā, laivu braucienos u.c. Tas aprīkots ar integrētu pumpja funkciju un iestrādātu putu pildījumu, kas nodrošinās īpaši komfortablu sajūtu gulēšanas laikā.

Visu kvalitatīvā vācu zīmola Vaude inventāra, apģērbu un apavu klāstu aplūkojiet šeit.

Citas ziņas

Gandra kāpējs Kaspars Vilks aizvadītajā nedēļas nogalē triumfē vairākās kāpšanas sacensībās

15.04.2015
image-30303: Aizvadītajā nedēļā norisinājās vairākas sacensības gan alpīnisma tehnikā, gan kāpšanas sportā, kurās startēja arī Gandra atbalstītie kāpēji Kaspars Vilks un Santa Grigorjeva. Kaspars līdz pēdējam brīdim apsvēra, vai startēt visās sacensībās...

Lasīt tālāk

Gandra komandas braucēji triumfē šīs sezonas pirmajā Baložu velo krosa posmā

14.04.2015
image-30274: Sestdien, 11. Aprīlī, Baložos notika pirmais posms Baložu velokrosā, kurā tradicionāli piedalās arī Gandrs-Merida komandas pārstāvji. V-50 grupā pirmo vietu izcīnīja Gandra komandas braucējs Ints Celmaraugs, S-35 grupā pirmo vietu ieguva...

Lasīt tālāk

Gandra atbalstītā kāpēja Santa Grigorjeva izcīna godpilno 2. vietu Riga Open 2015

07.04.2015
image-30217: Rīgā, izstāžu hallē Ķīpsala 28. un 29. martā norisinājās kāpšanas sporta sacensības disciplīnā bolderings. Šajās sacensībās piedalījās 128 dalībnieki no 5 valstīm. A grupā, kurā startēja arī Gandra atbalstītie kāpēji Santa Grigorjeva un...

Lasīt tālāk