1. Ziņas
  2. Ortlieb - ūdensdrošība, augsta kvalitāte un pievilcīgs dizains

Ortlieb - ūdensdrošība, augsta kvalitāte un pievilcīgs dizains

Publicēts: 26.06.2015

ortlieb-udensdrosiba-augsta-kvalitate-un-pievilcigs-dizains-8

Vācu ūdensizturīgā inventāra ražotājs Ortlieb tirgū ir jau 30 gadus, piedāvājot tādus produktus kā velo somas, ūdensdrošos maisus, ikdienas somas, foto somas, dokumentu turētājus, aptieciņas un citas jebkuram aktīvas atpūtas cienītājam nepieciešamas lietas. Viss inventārs tiek ražots Vācijā, nodrošinot augstu kvalitāti un garantiju tam, ka Ortlieb tūrisma inventārs kalpos ilgi un uzticami. Ortlieb īpaši zināms un novērtēts ar produktos iestrādātajām aizrullējamajām aizdares sistēmām un ūdensizturīgajiem rāvējslēdzējiem. Kā kvalitātes garants ir fakts, ka visiem Ortlieb ražojumiem tiek dota 5 gadu garantija materiāla defektiem un ražojuma defektiem. Tāpat arī liela nozīme Ortlieb ikdienas dzīvē, darba procesā un ražošanā ir vides aizsardzībai - uzņēmums ir ieguvis Greenpeace atzinību.

Šajā vasaras sezonā Gandrā piedāvājam plašu Ortlieb produktu klāstu, ko raksturo augsta kvalitāte, ūdensdrošība un lielisks dizains.

ortlieb-udensdrosiba-augsta-kvalitate-un-pievilcigs-dizains

ortlieb-udensdrosiba-augsta-kvalitate-un-pievilcigs-dizains-2

Garākos pārbraucienos lieti noderēs funkcionālais un ietilpīgais velosomu pāris Bike-Pecker Plus, kas paredzēts stiprināšanai uz velosipēda aizmugurējā bagāžnieka. Tā izgatavota no abrazīvi izturīga Cordura materiāla. Somai ir noņemama plecu lence, sniega, putekļu 'aizsargs' zem aizdares 'vāka', iekškabata un atstarojoši elementi.

Ikdienas gaitām - iepērkoties, doties uz darbu, skolu u.c. – lieliski noderēs velosoma Velo-Shopper. Soma aprīkota ar ērti lietojamu pārloka un magnēta aizdares sistēmu, un tā droši nostiprināma uz velosipēda bagāžnieka. Somai ir rokturis, noņemama, polsterēta plecu lence, rāvējslēdzēja aizdares iekškabata un atstarotāji.

Ērtai velo rezerves piederumu pārvadāšanai kā radīta ir kompaktā Ortlieb zem sēdekļa stiprināmā velosoma Saddle-Bag, kas izgatavota no īpaša atstarojošā materiāla. Visa somas virsma ir atstarojoša, pateicoties tam, tiek iegūta pilnīgāka redzamība diennakts tumšajā laikā un sliktos laikapstākļos.

ortlieb-udensdrosiba-augsta-kvalitate-un-pievilcigs-dizains-3

ortlieb-udensdrosiba-augsta-kvalitate-un-pievilcigs-dizains-5

Pārvietojoties pilsētvidē, jums noderēs pievilcīgā un elegantā dizainā veidota ūdensnecaurlaidīgā soma Barista Urban Line, kas ērti piestiprināma pie velosipēda stūres vai nēsājama kā plecu soma. Soma izgatavota no izturīga PU laminēta Cordura un kokvilnas apvienojuma materiāla, kas papildināts ar glītām ādas detaļām.

Dažādām brīvdabas aktivitātēm, tajā skaitā, pārgājieniem, ekspedīcijām un laivu braucieniem, lieti noderēs funkcionālā, ietilpīgā ūdensdrošā Ortlieb mugursoma Track 35l. Somai ir viegls nerūsējoša tērauda rāmis un pielāgojama polsteru daļa, kas nodrošina gaisa cirkulāciju un komfortu.

ortlieb-udensdrosiba-augsta-kvalitate-un-pievilcigs-dizains-6

ortlieb-udensdrosiba-augsta-kvalitate-un-pievilcigs-dizains-7

Augstas kvalitātes Ortlieb ūdensnecaurlaidīgs aizsargājošais iepakojums viedtālruņiem, e-lasītājiem un planšetdatoriem nodrošina pilnu aizsardzību pret putekļiem un ūdeni 30 minūšu ilgam periodam 1 m dziļumā. Jūtīgās elektroierīces ir droši pasargātas no mitruma, dubļiem, putekļiem un sniega. Iepakojumu iesējams piestiprināt pie apģērba, mugursomas vai glābšanas vestes.

Ar visu Gandrā pieejamo Ortlieb produkcijas klāstu iepazīstieties šeit.

Citas ziņas

Gandrs-Merida komanda aizvada SEB MTB maratona 4. posmu Siguldā

08.07.2015
image-31200: 5. jūlijā Siguldā norisinājās SEB MTB maratona 4. posms – gleznains apvidus, lieliski laikapstākļi, augsta līmeņa trase – tā iespējams raksturot šo SEB MTB maratona posmu. Gandrs-Merida komanda šajā posmā startēja bez komandas līderiem...

Lasīt tālāk

Latviešu ekspedīcija VeloKazbek - ar mērķi uzstādīt jaunu Ginesa rekordu

25.06.2015
image-31009:         Izpētīt pasauli un izzināt savu spēju robežas – tas raksturo aizrautīgus cilvēkus. Bieži vien jautājums – Vai tas ir iespējams? – paliek bez atbildes. Četri latviešu riteņbraucēji vēlas pārliecināties, vai ir iespējams sacensties...

Lasīt tālāk

Gandra atbalstītie kāpēji Santa Grigorjeva un Kaspars Vilks izcīna 1. vietu Latvijas atklātajā čempionātā

12.06.2015
image-30980: Ir noslēdzies Latvijas atklātais čempionāts - Zelmas Bej-Mamikonjanas kausa izcīņa alpīnisma tehnikā 2015. Sacensības norisinājās no 5.-7. jūnijam. Latvijas pirmās alpīnistes Zelmas Bej-Mamikonjanas vārdu šīs alpīnisma sacensības nes jau...

Lasīt tālāk