1. Ziņas
  2. Izdzīvot sniega pieredzi ar Elan Snowboards sniega dēli zem kājām

Izdzīvot sniega pieredzi ar Elan Snowboards sniega dēli zem kājām

Publicēts: 11.01.2016

Elan Snowboards ar 25 gadu pieredzi sniega dēļu ražošanā ir viena no vadošajām sniega dēļu izgatavotāju kompānijām pasaulē. Kompānijas ražotne atrodas Alpos, tajā katrs dēlis tiek radīts ar vislielāko rūpību, izmantojot roku darbu. Elan Snowboards, pastāvīgi radot inovatīvus modeļus, ļauj sniega mīļotājiem izdzīvot sniega pieredzi līdz augstākajam līmenim. Vienkāršība, radošums un smags darbs ir principi, kas ļauj Elan Snowboards piedāvāt ekskluzīvas kvalitātes sniega dēļus.

Šīs sezonas absolūts jaunums ir Strider Split sniega dēlis, kas piešķir braucējam brīvību tikt virsotnē pašam saviem spēkiem, braukt pa pūderi ārpus trasēm un izpētīt apvidu. Dēlis ir viegli atdalāms uz pusēm, iegūstot tūrisma kalnu slēpes.

All mountain dēļošanas piekritējiem īstais būs Elan Waverider sniega dēlis ar Fish Design formu, kas piemērota braukšanai pa sniegu gan trasēs, gan ārpus tām. Dēļa V3 sānu malas noturēs brauciena gaitu stabilu, kamēr SuperGlide bāze nodrošinās maksimālu ātrumu jebkuros sniega apstākļos.

Daiļā dzimuma pārstāves iepriecinās jaunais sniega dēlis Aurora. Response LT serde ar FlexLite padara Aurora sniega dēli neticami vieglu un piešķir tam mīkstāku elastīgumu, kas padara braukšanu jautru un vienkāršu. EasyGlide bāze ļaus dēlim slīdēt labi uz jebkādas sniega virsmas.

Elan Snowboards parūpējies arī par pašiem mazākajiem braucējiem - Prodigy Micro ir īsākais un mīkstākais snovborda dēlis pasaulē. Šis būs perfekts dēlis mazajiem iesācējiem, lai pirmo reizi iemēģinātu sniegotās nogāzes.

Ar visiem Gandrs veikalos pieejamajiem jaunumiem no Elan Snowboards 15/16 gada ziemas sezonā iepazīstieties šeit.

Citas ziņas
julbo-ziemas-sporta-brilles-un-kiveres-parliecinosa-aizsardziba-komforts-un-elegance-jebkuros-laikapstaklos

Julbo ziemas sporta brilles un ķiveres – pārliecinoša aizsardzība, komforts un elegance jebkuros laikapstākļos

25.11.2015
Julbo ir briļļu ražotājs no Francijas ar 120 gadu pieredzi. Šobrīd uzņēmums ražo brilles no augstvērtīga polikarbonāta un minerālstikla, nodrošinot augstu mehānisku izturību, 100% aizsardzību no ultravioletā starojuma. Papildus tiek pielietota sistēma...

Lasīt tālāk

izteiksmigums-un-funkcionalitate-ari-rudens-un-ziemas-apstaklos-lafuma-preces-brivdabas-aktivitasu-milotajiem

Izteiksmīgums un funkcionalitāte arī rudens un ziemas apstākļos – Lafuma preces brīvdabas aktivitāšu mīļotājiem

27.10.2015
Lai rudenīgos laikapstākļus baudītu ar komfortu, neraizējoties par to, ka vēja brāzmas vai lietaini laikapstākļi varētu sabojāt ilgi gaidīto pastaigu dabā, Gandra plaukti papildināti ar franču zīmola Lafuma apģērbu un apaviem, kā arī tūrisma inventāra...

Lasīt tālāk

zviedru-zimola-fjallraven-apgerbs-un-ekipejums-priece-dabas-milotajus-jau-vairak-neka-50-gadu-garuma

Zviedru zīmola Fjallraven apģērbs un ekipējums priecē dabas mīļotājus jau vairāk nekā 50 gadu garumā

01.09.2015
Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kuru dizains stāv pāri laikam. Fjällräven sortimentā atradīsiet jakas, bikses, somas, teltis un vēl daudz dažādu lietu, lai justos lieliski, lai kurp arī dotos. Pirms...

Lasīt tālāk