1. Ziņas
  2. Izdzīvot sniega pieredzi ar Elan Snowboards sniega dēli zem kājām

Izdzīvot sniega pieredzi ar Elan Snowboards sniega dēli zem kājām

Publicēts: 11.01.2016

Elan Snowboards ar 25 gadu pieredzi sniega dēļu ražošanā ir viena no vadošajām sniega dēļu izgatavotāju kompānijām pasaulē. Kompānijas ražotne atrodas Alpos, tajā katrs dēlis tiek radīts ar vislielāko rūpību, izmantojot roku darbu. Elan Snowboards, pastāvīgi radot inovatīvus modeļus, ļauj sniega mīļotājiem izdzīvot sniega pieredzi līdz augstākajam līmenim. Vienkāršība, radošums un smags darbs ir principi, kas ļauj Elan Snowboards piedāvāt ekskluzīvas kvalitātes sniega dēļus.

Šīs sezonas absolūts jaunums ir Strider Split sniega dēlis, kas piešķir braucējam brīvību tikt virsotnē pašam saviem spēkiem, braukt pa pūderi ārpus trasēm un izpētīt apvidu. Dēlis ir viegli atdalāms uz pusēm, iegūstot tūrisma kalnu slēpes.

All mountain dēļošanas piekritējiem īstais būs Elan Waverider sniega dēlis ar Fish Design formu, kas piemērota braukšanai pa sniegu gan trasēs, gan ārpus tām. Dēļa V3 sānu malas noturēs brauciena gaitu stabilu, kamēr SuperGlide bāze nodrošinās maksimālu ātrumu jebkuros sniega apstākļos.

Daiļā dzimuma pārstāves iepriecinās jaunais sniega dēlis Aurora. Response LT serde ar FlexLite padara Aurora sniega dēli neticami vieglu un piešķir tam mīkstāku elastīgumu, kas padara braukšanu jautru un vienkāršu. EasyGlide bāze ļaus dēlim slīdēt labi uz jebkādas sniega virsmas.

Elan Snowboards parūpējies arī par pašiem mazākajiem braucējiem - Prodigy Micro ir īsākais un mīkstākais snovborda dēlis pasaulē. Šis būs perfekts dēlis mazajiem iesācējiem, lai pirmo reizi iemēģinātu sniegotās nogāzes.

Ar visiem Gandrs veikalos pieejamajiem jaunumiem no Elan Snowboards 15/16 gada ziemas sezonā iepazīstieties šeit.

Citas ziņas

Gandra kāpēji Kaspars Vilks un Santa Grigorjeva ar pārliecinošu uzvaru triumfē Latvijas Bolderinga kausā

20.01.2016
Aizvadītajā nedēļā norisinājās pēdējais posms kāpšanas sacensību seriālā “Bolderings visiem”, kurā piedalījās arī Gandra atbalstītie kāpēji Kaspars Vilks un Santa Grigorjeva. Lai gan temperatūra kāpšanas sacensību vietā svārstījās ap 15 grādiem (netipiski...

Lasīt tālāk

Santa Grigorjeva iegūst 3. vietu Somijas atklātajā čempionātā bolderingā

10.12.2015
5. decembrī Somijā, Kuopio pilsētā norisinājās Somijas bolderinga 4. posms, kurā piedalījās arī Gandra atbalstītie kāpšanas sportisti - Santa Grigorjeva un Kaspars Vilks. Kopumā sacensībās piedalījās 92 dalībnieki, pārstāvētas tika dažādas valstis - Somija...

Lasīt tālāk

Gandra kāpēji izcīna godpilno pirmo vietu BJC Daugmale organizētajās alpīnisma sacensībās

08.12.2015
image-33400: Aizvadītajā nedēļas nogalē spraigā gaisotnē jau septīto reizi tika aizvadītas vērienīgas alpīnisma sacensības, ko organizē Bērnu un jauniešu cents “Daugmale”– Alpīnisma sasaites 2015. Sacensības tradicionāli organizē pašmāju klubs, arī...

Lasīt tālāk