1. Ziņas
  2. Ar pavasarīgiem putnu treļļiem Gandrā atceļojuši jaunie Merida velosipēdi

Ar pavasarīgiem putnu treļļiem Gandrā atceļojuši jaunie Merida velosipēdi

Publicēts: 23.02.2016

ar-pavasarigiem-putnu-trelliem-gandra-atcelojusi-jaunie-merida-velosipedi

Uzņēmuma Merida galvenā vērtība ir kvalitāte. Merida velosipēdi vienmēr ražoti izvēloties labāko darbaspēku, ražošanu un izmantoto materiālu – kā arī efektīvu sadarbību ar jaunajiem inženieriem Vācijā, praktiskajai testēšanai piesaistot Multivan Merida velokomandu. Merida par tikpat svarīgu uzskata sadarbība ar ārvalstu izplatītājiem, izmantojot viņu zināšanas par vietējo velosipēdu tirgu. Visi šie faktori uzņēmumam nodrošina veiksmīgu sadarbību ar starptautiskajiem Merida klientiem, sasniedzot lielisku rezultātu.

Ar košu, niansēs pārdomātu dizainu un labāko kvalitāti apveltītie 2016. gada sezonas Merida velosipēdi jau Gandra plauktos.

Viens no tiem BIG SEVEN 40-D kalnu velosipēds, kas apveltīts ar tādiem lieliskiem parametriem kā vieglu, ērtas ģeometriskās konstrukcijas alumīnija rāmi, hidrauliskajām disku bremzēm, amortizējošu dakšu ar LockOut mehānismu, kas dod iespēju ieslēgt/atslēgt dakšas amortizāciju, tādējādi padarot braukšanu nelīdzenā segumā ievērojami komfortablāku, savukārt ātrāku pa gludu šoseju, kā arī 27.5” velosipēda ratiem, kas ir zelta vidusceļš ratu izmēra izvēlē – nodrošinot gan lielisku šķēršļu pārvarēšanu, gan saķeri ar virsmu, gan manevrētspēju.

Dāmas noteikti novērtēs košo, pievilcīgā dizainā veidoto Juliet 6. 20-MD kalnu velosipēdu, kas aprīkots ar vieglu, ērtas ģeometrijas alumīnija rāmi, disku bremzēm, amortizējošu dakšu ar LockOut mehānismu, kas dod iespēju ieslēgt/atslēgt dakšas amortizāciju, tādējādi padarot braukšanu nelīdzenā segumā ievērojami komfortablāku, savukārt ātrāku pa gludu šoseju. Šis velosipēds ļaus iebraukt pavasarī ar vērienu!

Lai dotos piedzīvojumiem bagātos velo-tūrisma braucienos vai pilsētas džungļos, Tevi gaida CROSSWAY 20-MD  vīriešu un CROSSWAY 20-MD L sieviešu tūrisma velosipēda modelis. Viegls alumīnija rāmis, Shimano piedziņa, disku bremzes, amortizējoša dakša ar LockOut mehānismu, kas dod iespēju ieslēgt/atslēgt dakšas amortizāciju, tādējādi padarot braukšanu nelīdzenā segumā ievērojami komfortablāku, savukārt ātrāku pa gludu šoseju, un amortizējoša sēdekļa stute – tas viss un vēl vairāk!

Izvēlies sev piemērotāko un ieripo pavasarī koši ar jaunajiem Merida velosipēdiem! Te aplūkojams viss Gandrā pieejamais Merida velosipēdu klāsts.

Citas ziņas
izdzivot-sniega-pieredzi-ar-elan-snowboards-sniega-deli-zem-kajam

Izdzīvot sniega pieredzi ar Elan Snowboards sniega dēli zem kājām

11.01.2016
Elan Snowboards ar 25 gadu pieredzi sniega dēļu ražošanā ir viena no vadošajām sniega dēļu izgatavotāju kompānijām pasaulē. Kompānijas ražotne atrodas Alpos, tajā katrs dēlis tiek radīts ar vislielāko rūpību, izmantojot roku darbu. Elan Snowboards, pastāvīgi...

Lasīt tālāk

julbo-ziemas-sporta-brilles-un-kiveres-parliecinosa-aizsardziba-komforts-un-elegance-jebkuros-laikapstaklos

Julbo ziemas sporta brilles un ķiveres – pārliecinoša aizsardzība, komforts un elegance jebkuros laikapstākļos

25.11.2015
Julbo ir briļļu ražotājs no Francijas ar 120 gadu pieredzi. Šobrīd uzņēmums ražo brilles no augstvērtīga polikarbonāta un minerālstikla, nodrošinot augstu mehānisku izturību, 100% aizsardzību no ultravioletā starojuma. Papildus tiek pielietota sistēma...

Lasīt tālāk

izteiksmigums-un-funkcionalitate-ari-rudens-un-ziemas-apstaklos-lafuma-preces-brivdabas-aktivitasu-milotajiem

Izteiksmīgums un funkcionalitāte arī rudens un ziemas apstākļos – Lafuma preces brīvdabas aktivitāšu mīļotājiem

27.10.2015
Lai rudenīgos laikapstākļus baudītu ar komfortu, neraizējoties par to, ka vēja brāzmas vai lietaini laikapstākļi varētu sabojāt ilgi gaidīto pastaigu dabā, Gandra plaukti papildināti ar franču zīmola Lafuma apģērbu un apaviem, kā arī tūrisma inventāra...

Lasīt tālāk