1. Ziņas
  2. Sargā sevi un savu velosipēdu ar Trelock

Sargā sevi un savu velosipēdu ar Trelock

Publicēts: 14.06.2013

:image-22582:

Trelock slēdzenes

Pret velosipēda zādzību 100% droša nebūs neviena slēdzene, taču Trelock izveidojis drošības līmeņu sistēmu, kas ļauj izvēlēties piemērotu slēdzeni nepieciešamajiem apstākļiem. Iegādājoties slēdzeni, svarīgi saprast, kur un cik ilgi velosipēdu plānots atstāt.

sarga-sevi-un-savu-divrataino-draugu-ar-trelock-3

1. un 2. drošības līmeņa slēdzenes aizsargās pret vienkāršiem gadījuma zagļiem, 3. un 4. drošības līmeņa slēdzenes nodrošinās augstu aizsardzību pret gadījuma zagļiem, savukārt 5. un 6. līmeņa slēdzenes aizsargās pret profesionāliem zagļiem. Trelock saslēdzēju klāstā atradīsi sev piemērotu troses, ķēdes, U-veida vai salokāmu slēdzeni.

2. drošības līmeņa saslēdzējs BC 215/75/6 ir ērti lietojams un pielāgojams apstākļiem. Tā dizains, izturība un tekstila apvalks ir padarījis šo saslēdzēju ļoti izplatītu velosipēdistu vidū. Tas izgatavots no ļoti izturīga Tredur tēraudu sakausējuma.

Arī 3. drošības līmeņa saslēdzējs PK 340/100/19 izgatavots no Tredur sakausējuma, taču tas papildināts ar Armadon metāla pastiprinājumu un automātisko bloķēšanas sistēmu. Pateicoties lokanībai, šo slēdzeni var arī ērti ievietot jebkurā mugursomā.

sarga-sevi-un-savu-divrataino-draugu-ar-trelock-2

Salokāmais saslēdzējs FS 300/85 Trigo ZT 300 ne tikai pasargās velosipēdu no zādzības, bet būs arī ērti lietojams, pateicoties tā kompaktumam, vieglajai piestiprināšanai un nelielajam svaram. Tas veidots no vieglā Trigo® materiāla un Tredur sakausējuma, kas nodrošinās aizsardzību pret saliekšanu, sazāģēšanu vai sasaldēšanu.

BC 515/110/8 ķēdes tipa saslēdzējs nodrošinās velosipēdam augstākā līmeņa aizsardzību un, pateicoties 5. drošības līmenim un tam atbilstošajiem standartiem un izmantotajām tehnoloģijām, pasargās braucamrīku no profesionāliem zagļiem.

Trelock velo lukturi

Veidojot velo lukturus Trelock ņem vērā gan izpildījumu, gan energoefektivitāti, tādēļ patīkami pārsteidz lukturi ar atkārtoti uzlādējamiem akumulatoriem, kā arī spilgtuma pielāgojamība un ilgais degšanas laiks.

sarga-sevi-un-savu-divrataino-draugu-ar-trelock-4

LS 330/312 Kombi FRB komplektā iekļautais aizmugurējais lukturis nodrošinās redzamību no 120 metru attāluma 220 grādu leņķī, savukārt priekšējais lukturis LS330 ļaus velosipēdu pamanīt no 400 metru attāluma un tā Booster®-Lens lēca nodrošinās dienas gaismas spožumu.

LS 750 I-GO® ION velosipēda priekšējais lukturis atbilst augstākajiem energoefektivitātes standartiem - tas aprīkots ar augstas kvalitātes lādējamajām baterijām, kuras iespējams uzlādēt, izmantojot USB kabeli. Šis lukturis nodrošina 60 m redzamības lauku un redzamību pat no 1000 metru attāluma.

Trelock jaunais LED lukturis LS 950 EcoPower ® burtiski atstāj ēnā gandrīz visu, ko jebkad esi redzējis. Novatorisks gaismeklis ar atkārtoti uzlādējamu akumulatoru, kas apgaismo līdz pat 70 lux, ir ne tikai ļoti gaišs, bet arī pielāgojams 5 līmeņos no 10 līdz 70 lux.

sarga-sevi-un-savu-divrataino-draugu-ar-trelock-5

Gaismas intensitāte, uzlādējamās baterijas ietilpība un apgaismojuma laiks stundās un minūtēs tiek rādīts, izmantojot integrēto LCD displeju. Lukturis nodrošina 90 metru redzamības lauku, kā arī redzamību no 1500 metru attāluma.

Trelock ir viens no vecākajiem Vācijas velo aksesuāru ražotājiem – kvalitāte, dizains un inovācijas ir šī uzņēmuma stūrakmeņi. Trelock lepojas ar darbinieku mērķtiecību un motivāciju, kas ir pamats ceļā uz uzticamāko aksesuāru nodrošināšanu. 

Citas ziņas
perc-velosipedu-un-sanem-davana-lieliskas-velo-lietas

Pērc velosipēdu un saņem dāvanā lieliskas velo lietas

13.06.2013
Līdz pat 7.jūlijam Gandrā pērkot velosipēdu, dāvanā saņemsi noderīgas velo lietas! - Pērkot velo līdz 300 Ls, saņemsi Torch velo lukturu komplektu un SKS vai Polisport dubļusargus. - Pērkot velo virs 300 Ls izvēlies par brīvu sev Northwave velo kreklu...

Lasīt tālāk

millet-tehniskais-apgerbs-aktivitatem-daba-un-ikdienai

Millet tehniskais apģērbs aktivitātēm dabā un ikdienai

04.06.2013
Lai vasara nepaskrietu nepamanīta, ir īstais laiks izplānot nākamo atsvaidzinošo pārgājienu, laivu vai velo braucienu. Domājot par aizsardzību un piemērotu apģērbu vasaras brīvdabas aktivitātēm, jāņem vērā gan laikapstākļu nepastāvīgums, gan līdzi ņemamo...

Lasīt tālāk

vaude-kalnu-turisma-un-alpinisma-inventars-augstakie-standarti-un-labakas-atsauksmes

Vaude kalnu tūrisma un alpīnisma inventārs - augstākie standarti un labākās atsauksmes

04.06.2013
Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību...

Lasīt tālāk