1. Ziņas
  2. Sagatavojies velo pavasarim – Polisport jaunumi un papildinājumi jau Gandrs veikalos

Sagatavojies velo pavasarim – Polisport jaunumi un papildinājumi jau Gandrs veikalos

Publicēts: 07.04.2017

Pavasarī mostas visa dzīvā radībā. Pavasarī mostas arī riteņbraucēja sirds. Tas ir īstais laiks, kad ekipēt sevi un savu uzticamo velobiedru drošai un komfortablai riteņbraukšanas prieku baudīšanai gan vienatnē, gan kopā ar ģimeni. Mēs esam parūpējušies par to, lai Tev būt viss nepieciešamais jauniem velo piedzīvojumiem dabā.

Gandrs plauktos iekārtojušies pazīstamā zīmola Polisport jaunumi un papildinājumi, tostarp ķiveres bērniem un pieaugušajiem, dubļusargi, bērnu sēdeklīši u. c. Uzņēmums Polisport saviem klientiem piedāvā augstvērtīgus, drošus, pievilcīgā dizainā veidotus un ērti lietojamus piederumus velosipēdiem un riteņbraucējiem. Polisport īpašu vērību pievērš inovatīvu, tehnoloģiski attīstītu produktu ražošanai, kas kalpo par priekšnosacījumu augstvērtīgas un drošas produkcijas nodrošināšanā.

Ielūkojies Polisport produkcijas klāstā un ekipējies piedzīvojumiem.

Drošas un patīkamas riteņbraukšanas svarīga sastāvdaļa ir velo ķivere. Izvēloties velo ķiveri, uzmanība jāpievērš pareizai izmēra piemeklēšanai, lai tā labi piegulētu galvai un nebūtu pārāk vaļīga – jo velo ķiveres uzdevums ir pasargāt galvu no iespējamām traumām kritiena gadījumā.

Ķivere Purus ir komfortabla, funkcionāla un izturīgā In-Mold konstrukcijā veidota velosipēda ķivere, kas lieliski piemērota gan klanu (MTB), gan tūrisma, pilsētas un šosejas riteņbraukšanai. In-Mold konstrukcijā radīto ķiveru ārējā PC čaula tiek savienota ar iekšējo EPS čaulu, tādējādi veidojot vieglāku un izturīgāku ķiveri. Ķiverei ir mazgājams polsterējums, noņemams nadziņš, atstarojoši elementi, 14 ventilācijas atvērumi. Komplektā iekļautas kniedes, ko ievietot nadziņa caurumos.

Ķivere Junior ir pārdomātā dizainā veidota bērnu velo ķivere Tava bērna drošībai. Ķiverē iestrādātas vairākas ventilācijas atveres, kas nodrošina gaisa caurlaidību. Izņemama un mazgājama polsterēta odere. Izmērs īpaši pielāgots bērnu galvai; ķivere veidota cieši pieguļoša un maksimāli droša; īpaši biezs un mīksts aizsargpolsterējums. Atstarojoši drošības elementi. Komplektā ietilpst 300 ml pudelīte ar pudeles turētāju.

Lai dotos kopīgos ģimeniskos braucienos ar velosipēdu, lieliski noderēs kāds no Polisport bērnu sēdeklīšiem. Polisport bērnu sēdeklīšu klāstā atrodami gan uz rāmja stiprināmi, gan uz velosipēda bagāžnieka stiprināmi bērnu sēdeklīši.

Bērnu sēdeklītis Guppy Maxi +CFS, iegūstot iF Design Award, Guppy Maxi+, pierāda to, cik labi šis modelis tika attīstīts kopš pašiem pirmsākumiem. Tagad Maxi modelis piedāvā jaunu stiprinājuma sistēmu (saderīga ar e-velosipēdiem). Stiprinājuma sistēma tika uzlabota ērtākai lietošanai, kā arī uzlabojies tās dizains. Sēdeklītim ir regulējamas lences, piecu punktu drošības josta ar mīkstiem polsterējumiem, bērnu droša aizdares sistēma, atstarojoša uzlīme aizmugurē, papildus drošības josta stiprināšanai pie rāmja.

Bērnu sēdeklītis Guppy RS+ ir aprīkots ar iespēju atliekt to nedaudz guļus (maks. 20°), nodrošinot bērnam ērtu atpūtas/gulēšanas pozīciju. Šis modelis piedāvā arī nelielu bagāžas nodalījumu, kur uzglabāt bērna mantas. Tagad RS modelis piedāvā jaunu ātrās attaisīšanas funkciju turētājam uz rāmja, uzlabojot tā funkcionalitāti un izpildījumu. Sēdeklītim ir regulējamas lences, piecu punktu drošības josta ar mīkstiem polsterējumiem, bērnu droša aizdares sistēma, atstarojoša uzlīme aizmugurē, papildus drošības josta stiprināšanai pie rāmja.

Lai pasargātu savu apģērbu brīžos, kad ceļa segums ir slapjš un netīrs, velosipēds noteikti jāaprīko ar dubļusargiem.

Dubļusargi Georgia 26 ir viegls un ērti pieliekams velosipēda dubļusargu komplekts, kas piemērots pilsētas un tūrisma tipa velosipēdiem. Dubļusargu garums 690 mm, pieejami 46 mm un 51 mm platumā.

Dubļusargs Cross Country Evo 26/27.5/29 ir viegls un ļoti izturīgs velosipēda priekšējais dubļusargs, kas izgatavots no 100% pārstrādājama materiāla. Tas ļoti ērti un vienkārši stiprināms pie velosipēda dakšas, un tikpat ērti un vienkārši ir to noņemt. Šis dubļusargs ideāli piemērots amortizējošām velosipēda dakšām diametrā no 16 mm līdz 35 mm, un 26/27.5/29 collu velosipēda riteņiem.

Dubļusargs X-Fighter 26/27.5/29 R ir jauna dizaina velosipēda aizmugurējais dubļusargs no Polisport. Dubļusargs ērti un viegli piestiprināms velosipēda sēdekļa stutei, un tikpat vienkārši noņemams brīžos, kad tas kļūst lieks, kā arī tā augstums ir regulējams un piemērojams Tavām vajadzībām. Aerodinamisks un sportisks dizains. Tas izgatavots no 100% pārstrādājama materiāla. Piemērots velosipēdu sēdekļu stutēm diametrā no Ø24 mm līdz Ø36 mm un velosipēdiem ar 24"/26" ratiem.

Piedzīvo velo pavasari droši un ērti ar Polisport!

Citas ziņas
tver-piedzivojumus-millet-un-lafuma-jaunas-sezonas-preces-jau-gandrs-plauktos

Tver piedzīvojumus – Millet un Lafuma jaunās sezonas preces jau Gandrs plauktos

24.04.2017
Vasara nav aiz kalniem. Un tas nozīmē, ka mūs gaida arī jauni atklājumi, takas, izaicinājumi un piedzīvojumi. Tāpēc svarīgi jau laikus sarūpēt visu nepieciešamo Taviem vasaras izaicinājumiem un piedzīvojumiem. Mēs esam parūpējušies par to, lai Tavi piedzīvojumi...

Lasīt tālāk

gandra-kapsanas-sportisti-sadarbiba-ar-petzl-izcina-otro-vietu-alpinisma-sacensibas-romanova-kauss

Gandra kāpšanas sportisti sadarbībā ar Petzl izcīna otro vietu alpīnisma sacensībās Romanova kauss

31.03.2017
Aizvadītajā nedēļas nogalē spraigā gaisotnē jau četrpadsmito reizi norisinājās vērienīgākās alpīnisma sacensības Baltijā – “Romanova kauss 2017”, kuras tradicionāli organizē alpīnisma klubs Traverss. Arī šogad organizatori bija pacentušies – distances...

Lasīt tālāk

ka-izveleties-piemerotako-velodraugu

Kā izvēlēties piemērotāko velodraugu

31.03.2017
Velosipēds ir izcils pārvietošanās līdzeklis ikdienā, kas nodrošina maksimālu mobilitāti un ir gan veselīgs, gan dabai draudzīgs. Tas piedāvā vajadzīgo kustību daudzumu un ir izcils sabiedrotais ceļojot, veidojot un uzturot fizisko formu, kā arī iegūstot...

Lasīt tālāk