1. Ziņas
  2. Pavasarīgi jaunumi Gandrs plauktos

Pavasarīgi jaunumi Gandrs plauktos

Publicēts: 02.03.2017

Ar pirmajiem putnu treļļiem Gandrs veikalos atceļojuši jaunie Merida velosipēdi un plauktus papildinājuši Julbo un H.A.D. jaunumi. 

Uzņēmuma Merida galvenā vērtība ir kvalitāte. Merida velosipēdi vienmēr ražoti izvēloties labāko darbaspēku, ražošanu un izmantoto materiālu – kā arī efektīvu sadarbību ar jaunajiem inženieriem Vācijā, praktiskajai testēšanai piesaistot Multivan Merida velokomandu. Merida par tikpat svarīgu uzskata sadarbība ar ārvalstu izplatītājiem, izmantojot viņu zināšanas par vietējo velosipēdu tirgu. Visi šie faktori uzņēmumam nodrošina veiksmīgu sadarbību ar starptautiskajiem Merida klientiem, sasniedzot lielisku rezultātu.

Ar košu, niansēs pārdomātu dizainu un labāko kvalitāti apveltītie 2017. gada sezonas Merida velosipēdi jau Gandrs plauktos.

Lai dotos piedzīvojumiem bagātos velo-tūrisma braucienos vai pilsētas džungļos, Tevi gaida CROSSWAY 5 - V  tūrisma velosipēda modelis, kas piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. Viegls alumīnija rāmis, Shimano piedziņa, V-bremzes, amortizējoša dakša ar LockOut mehānismu, kas dod iespēju ieslēgt/atslēgt dakšas amortizāciju, tādējādi padarot braukšanu nelīdzenā segumā ievērojami komfortablāku, savukārt ātrāku pa gludu šoseju, un amortizējoša sēdekļa stute – tas viss un vēl vairāk!

Šajā sezonā ražotājs Merida īpašu vērību pievērsis mazajiem riteņbraucējiem, radot un piedāvājot augstas klases velosipēdus gan pusaudžiem, gan pašiem mazākajiem braucējiem. Koši, krāsaini un pārdomātās detaļās veidoti – tie noteikti piesaistīs bērnu uzmanību un rosinās vēlmi baudīt aizraujošas brīvdienas dabā.
Velosipēdi veidoti ar vieglu, īpaši bērniem pielāgotu rāmja ģeometriju, kas nodrošinās komfortablu un drošu pārvietošanos.  Tie aprīkoti ar vairākiem ātrumiem, rokas un kāju bremzēm, kā arī atbalsta kājiņu ērtākai velosipēda novietošanai.

Velosipēdi Matts J24 veidoti ar vieglu, īpaši bērniem pielāgotu rāmja ģeometriju, kas nodrošinās komfortablu un drošu pārvietošanos.  Tie aprīkoti ar 24 collu ratiem, amortizējošu priekšējo dakšu, vairākiem ātrumiem un rokas bremzēm, kā arī atbalsta kājiņu ērtākai velosipēda novietošanai.

Pašu jaunāko velobraucēju pirmajiem piedzīvojumiem būs piemēroti Matts J12 velosipēdi ar vieglu, īpaši bērniem pielāgotu rāmja uzbūvi. Tie aprīkoti ar 12 collu ratiem, priekšējām rokas bremzēm un aizmugurējo kājas bremzi, kā arī noņemamiem palīgritenīšiem, kas palīdzēs izjust līdzsvaru un veicinās iemaņu apgūšanu. Izvēlies sev piemērotāko un ieripo pavasarī koši ar jaunajiem Merida velosipēdiem! 

Arī zīmols Julbo jaunās sezonas saullesbrilles iepriecinās ikvienu aktīvas dzīves baudītāju. 

Funkcionālas un komfortablas saulesbrilles Zepher zebra light fire piemērotas visdažādākajām sporta aktivitātēm - skriešanai, riteņbraukšanai u.c.
To inovatīvais koncepts sniedz izcilu ventilāciju pat īpaši intensīvu aktivitāšu laikā un perfektu redzamību visos apstākļos. Tās aprīkotas ar fotohromām Zebra Light (1. - 3.) lēcām, kas maina tonējumu atkarībā no gaismas intensitātes. Šīs lēcas pie spožākas gaismas iedarbības maina savu tonējumu 22 līdz 28 sekunžu laikā. Julbo Anti-Fog tehnoloģija novērš kondensāta veidošanos un lēcu aizsvīšanu. Jaunās Julbo billes ir viss, kas vajadzīgs, lai Tu varētu tiekties uz sasniegumiem un sajust gandarījumu!

Tā kā pavasaris ir viens no gadalaikiem, kad vērts rūpīgāk padomāt par veselību, īpaši noderīgi būs jaunās galvassegas un lakati no H.A.D. 

Universāla H.A.D. galvassega - paredzēta pārgājieniem, sportam, ikdienai un citām aktivitātēm. Pateicoties tādām īpašībām, kā elastība un nodilumizturība, tā ilgi kalpos, nezaudējot sākotnējo izskatu. Tā nodrošinās lielisku gaisa caurlaidību un ātru izžūšanu.

Vieglā un daudzfunkcionālā, īpašā bezšuvju konstrukcijā veidotā H.A.D. galvassega - lakats, kas piemērota visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm vēsā laikā. Tā izgatavota no sertificētas merīno vilnas, kurai piemīt dabīgas antibakteriālās īpašības, tā novērš nepatīkama aromāta veidošanos un ātri žūst, kā arī tai piemīt lieliskas sildošās un elpojošās īpašības. Piemērota arī valkāšanai zem ķiveres. Sports, fitness un jautrība! H.A.D. piedāvā dažāda veida, dizaina, materiāla un lietojuma galvassegas, izvēlies kādu no H.A.D. jaunumiem.


Citas ziņas

Mosties piedzīvojumiem. Petzl lukturu jaunumi un papildinājumi uzplaukuši Gandrā

13.03.2017
Pavasarī mostas jauna dzīvība. No saknēm līdz pat pašiem zaru galiem kokos un krūmos iestrāvo jauna dzīvības sula, klusi zemes klēpī briest zaļi asni, kas gaida savus ziedēšanas un plaukšanas svētkus, mājās atgriežas putni, ar skaņiem saucieniem ieskandinot...

Lasīt tālāk

Petzl komanda triumfē Boulder Latvia 1.posmā

02.03.2017
No 25. līdz 26. februārim norisinājās Kāpšanas sporta sacensības “BoulderLatvia” pirmais posms, kas norisinājās Rīgā, BJC Daugmales sporta zālē. Sacensības piedalījās vairāk nekā 130 dalībnieku no Latvijas un Igaunijas. Sacensībās piedalījās Gandrs atbalstītā...

Lasīt tālāk

Brīvā dabā vai pilsētas džungļos – Contigo, Light My Fire un Esbit jaunumi un papildinājumi Gandrs plauktos

23.01.2017
Contigo, Light My Fire un Esbit ir ražotāji, kuru produktu klāstā atrodams viss nepieciešamais siltai un gardai maltītei un dzērieniem dabā vai ikdienas steigā. Ražotājs Contigo izceļas ar atjautīgu, funkcionālu un līdz sīkumiem pārdomātu dizainu, piedāvājot...

Lasīt tālāk