1. Ziņas
  2. Ziema nāk – piedzīvo to dabā!

Ziema nāk – piedzīvo to dabā!

Publicēts: 02.01.2017

Janvāris mums sola ziemu. Lielajiem sniega maisiem gali nu būs vaļā, un pilsētas, laukus un mežus baltiem vizuļiem pārklās mīkstā sniega seģene, liekot uz mirkli apstāties laikam un steigai, sajust to pirmreizējo prieku – kā bērnībā. Ziema ir klāt!

Un vislabākais veids, kā piedzīvot un izbaudīt ziemu, ir ļaujoties piedzīvojumiem un izaicinājumiem dabā!

Par to, lai ziemas prieki būtu patīkami un no visas sirds baudāmi, parūpējies arī Gandrs, veikala plauktus papildinot ar vairāku pasaulslavenu zīmolu sezonas jaunumiem un papildinājumiem.

Lai šo laiku izbaudītu komfortabli un patīkami, neraizējoties par aukstumu vai slapjumu, ielūkojies Lafuma, Millet, Mico un Fjallraven zīmolu apģērbu klāstā – tajā atradīsi siltas, funkcionālas un komfortablas jakas, bikses, cepures un cimdus, kā arī apakšveļu gan pārgājieniem, gan slēpošanai un snovbordam, kā arī citām brīvdabas aktivitātēm un ikdienai.

Ziemas prieku baudīšanai kalnos aplūko sezonas jaunumus no Drake un Northwave Snowboards snovborda inventāra. Ja gribi mest izaicinājumu distanču slēpošanai, ieskaties Peltonen distanču slēpju, Skol distanču slēpošanas zābaku un Rex nūju piedāvājumā. Bet ja gribi doties piedzīvojumiem bagātā pārgājienā ar sniega kurpēm, tad apskati Morpho sniega kurpju piedāvājumu.

Protams, ikvienu piedzīvojumu dabā sildošāku un jaukāku padarīs kāds karsts dzēriens un siltas pusdienas – par to varēsi parūpēties ar kvalitatīvajiem Esbit traukiem un termosiem gan ēdieniem, gan dzērieniem.

Rodi prieku un uzlādējies dabā!

Citas ziņas
pietuvojies-dabai-zimola-fjallraven-jaunumi-un-papildinajumi-veikalos-gandrs

Pietuvojies dabai. Zīmola Fjallraven jaunumi un papildinājumi veikalos Gandrs

19.12.2016
Zviedru zīmola Fjällräven pirmsākumi meklējami 20. gadsimta piecdesmitajos gados. Šobrīd uzņēmums ir sasniedzis pasaulslavena zīmola statusu, kas klientiem piedāvā visu nepieciešamo gan aktīvai atpūtai dabā, gan ikdienai pilsētvidē – tostarp apģērbu...

Lasīt tālāk

velosipedu-ziemas-maja-uzglaba-savu-velosipedu-ziemas-sezona-drosi

VELOSIPĒDU ZIEMAS MĀJA – uzglabā savu velosipēdu ziemas sezonā droši

11.11.2016
Gandrs ir padomājis par tiem velobraucējiem, kuriem nav iespējas ziemas sezonā glabāt velosipēdu pašiem un piedāvā jaunu pakalpojumu – VELOSIPĒDU ZIEMAS MĀJA. VELOSIPĒDU ZIEMAS MĀJA: Droša un piemērota vieta, kur glabāt velosipēdu ziemas sezonā, tādā...

Lasīt tālāk

atplestam-rokam-sagaidot-ziemu-gandrs-veikalos-vaude-produkcijas-jaunumi-un-papildinajumi

Atplestām rokām sagaidot ziemu, Gandrs veikalos Vaude produkcijas jaunumi un papildinājumi

03.11.2016
Ar pirmā sniega vēstnešiem par sevi atgādina ziema, liekot noprast, ka laiks parūpēties par siltu un komfortablu pārziemošanu – gan ikdienā, gan baudot ziemas priekus dabā. Vaude ir vācu uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi brīvdabas aktivitāšu apģērba...

Lasīt tālāk