1. Ziņas
  2. Ziema nāk – piedzīvo to dabā!

Ziema nāk – piedzīvo to dabā!

Publicēts: 02.01.2017

Janvāris mums sola ziemu. Lielajiem sniega maisiem gali nu būs vaļā, un pilsētas, laukus un mežus baltiem vizuļiem pārklās mīkstā sniega seģene, liekot uz mirkli apstāties laikam un steigai, sajust to pirmreizējo prieku – kā bērnībā. Ziema ir klāt!

Un vislabākais veids, kā piedzīvot un izbaudīt ziemu, ir ļaujoties piedzīvojumiem un izaicinājumiem dabā!

Par to, lai ziemas prieki būtu patīkami un no visas sirds baudāmi, parūpējies arī Gandrs, veikala plauktus papildinot ar vairāku pasaulslavenu zīmolu sezonas jaunumiem un papildinājumiem.

Lai šo laiku izbaudītu komfortabli un patīkami, neraizējoties par aukstumu vai slapjumu, ielūkojies Lafuma, Millet, Mico un Fjallraven zīmolu apģērbu klāstā – tajā atradīsi siltas, funkcionālas un komfortablas jakas, bikses, cepures un cimdus, kā arī apakšveļu gan pārgājieniem, gan slēpošanai un snovbordam, kā arī citām brīvdabas aktivitātēm un ikdienai.

Ziemas prieku baudīšanai kalnos aplūko sezonas jaunumus no Drake un Northwave Snowboards snovborda inventāra. Ja gribi mest izaicinājumu distanču slēpošanai, ieskaties Peltonen distanču slēpju, Skol distanču slēpošanas zābaku un Rex nūju piedāvājumā. Bet ja gribi doties piedzīvojumiem bagātā pārgājienā ar sniega kurpēm, tad apskati Morpho sniega kurpju piedāvājumu.

Protams, ikvienu piedzīvojumu dabā sildošāku un jaukāku padarīs kāds karsts dzēriens un siltas pusdienas – par to varēsi parūpēties ar kvalitatīvajiem Esbit traukiem un termosiem gan ēdieniem, gan dzērieniem.

Rodi prieku un uzlādējies dabā!

Citas ziņas
gandrs-atbalstitie-kapeji-tallinn-open-2017-sacensibas

Gandrs atbalstītie kāpēji – Tallinn Open 2017 sacensībās

23.01.2017
Aizvadītajā nedēļas nogalē (14., 15.janvārī) jaunajā Ronimisministeerium centrā norisinājās Igaunijas vērienīgākās kāpšanas sporta sacensības – Tallinn Open 2017. Šī ir lielākā zāle Baltijā, kas spēj uzņemt vienlaikus vairāk nekā 100 kāpēju. Aizvadītās...

Lasīt tālāk

gandrs-kapeji-2016-gada-sezona

Gandrs atbalstītie kāpēji aizvadījuši panākumiem bagātu 2016. gada sezonu

23.12.2016
Aktīvā kāpšanas sporta sezona ir noslēgusies Gandrs atbalstītajiem sportistiem Kasparam Vilkam, Pēterim Meirānam un Artūram Dombrovskim. Sportisti atzīst, ka šī bija veiksmīga sezona ar daudziem panākumiem un veiksmīgiem startiem sacensībās. Gada nogale...

Lasīt tālāk

darba-laiks-ziemassvetkos-un-jaunaja-gada-2016-2017

Darba laiks Ziemassvētkos un Jaunajā gadā 2016/2017

22.12.2016
Ja Ziemassvētku vecīša maisā vēl trūkst kāda dāvana, lūk, mūsu veikalu darba laiks svētkos!Daudzām precēm, kas lieliski piemērotas dāvanām, šobrīd izdevīgs cenu piedāvājums, kā arī pieejamas dāvanu kartes ar neierobežotu termiņu un plašām izmantošanas...

Lasīt tālāk