1. Ziņas
  2. Mosties piedzīvojumiem. Petzl lukturu jaunumi un papildinājumi uzplaukuši Gandrā

Mosties piedzīvojumiem. Petzl lukturu jaunumi un papildinājumi uzplaukuši Gandrā

Publicēts: 13.03.2017

Pavasarī mostas jauna dzīvība. No saknēm līdz pat pašiem zaru galiem kokos un krūmos iestrāvo jauna dzīvības sula, klusi zemes klēpī briest zaļi asni, kas gaida savus ziedēšanas un plaukšanas svētkus, mājās atgriežas putni, ar skaņiem saucieniem ieskandinot tāles. Kā pēc salda miega visa dzīvā radība izstaipa locekļus pretī saulei, lai dotos jaunos piedzīvojumos.

Pavasarī arī mūsos iestrāvo jauna, piedzīvojumus alkstoša dzīvība. Daba mūs gaida, tur rodami labākie piedzīvojumi.

Petzl ir zināms kā vadošais novators vertikālajā pasaulē. Petzl ražo ekipējumu kalnu un klinšu kāpšanai, ledus kāpšanai, kanjoningam, speleoloģijai, kā arī industriālajam alpīnismam.

Petzl ekipējuma piedāvājumā pieejams arī plašs klāsts daudzfunkcionālu un inovatīvu pieres lukturu. Tie piemēroti gan dažādām brīvdabas aktivitātēm un ikdienai, gan industriālajam alpīnismam. Lukturi aprīkoti ar dažādām modernām tehnoloģijām, lai lietotājam tos padarītu īpaši efektīvus un funkcionālus.

Viens no jaunumiem Petzl lukturu klāstā ir Nao +Bluetooth Smart. Tas ir īpaši jaudīgs jaukta stara pieres lukturis, ko var programmēt ar MyPetzl Light lietotni. Pieejams REACTIVE LIGHTING režīms, kas automātiski pielāgo gaismas spožumu lietotāja vajadzībām. NAO+ piedāvā īpaši spožu apgaismojumu (750 lumeni) visām aktivitātēm dienas tumšajā laikā. Lukturis ir inteliģents, programmējams un nodrošina nevainojamu sniegumu. Pateicoties MyPetzl Light lietotnei, sportisti savā viedtālrunī vai planšetdatorā var pārbaudīt atlikušo luktura darbības laiku un attiecīgi pielāgot tā lietojumu. Lietotāji var lejupielādēt piedāvātos profilus vai izveidot personalizētu profilu. Lietošanas laikā NAO+ ar REACTIVE LIGHTING tehnoloģijas palīdzību analizē apkārtējo apgaismojumu un nekavējoties pielāgo spožumu sportista vajadzībām. Enerģija tiek optimizēta un nepieciešamās darbības samazinātas līdz minimumam, tādēļ sportists var koncentrēties aktivitātei!

Tactikka® +RGB ir spožs, kompakts un funkcionāls pieres lukturis ar baltu, sarkanu, zaļu un zilu apgaismojumu, kas piemērots lietošanai ikdienā un dažādās brīvdabas aktivitātēs (medības, makšķerēšana, dabas vērošana).  Tas nodrošina 250 lumenu spožu apgaismojumu un platu gaismas staru tuva diapazona redzamībai.  Lukturim ir trīs degšanas režīmi - tuvam diapazonam, kustībai un tālai distancei.  Lukturis ir viegli un ērti lietojams, pateicoties tā vienai pogai, ar kuru ātri un vienkārši var izvēlēties vajadzīgo apgaismošanas režīmu. Tā zilais, zaļais un sarkanais apgaismojums pasargā no apžilbināšanas, saglabā nakts redzamību un palīdz maskēties. Tactikka® ir Hybrid Concept lukturis: tas darbojas ar komplektā iekļautām 3 AAA/LR03 tipa baterijām, bet ir savietojams arī ar Petzl CORE lādējamo bateriju (1 CORE = 900 AAA/LR03 baterijas).

 Actik® ir kompakts un spožs pieres lukturis, kas piemērots dažādām brīvdabas aktivitātēm - pārgājieniem, alpīnismam, skriešanai u.c.  Tas nodrošina 300 lumenu spožu apgaismojumu.  Lukturim ir divi stara veidi - plats un fokusēts, turklāt tos iespējams lietot abus vienlaicīgi atkarībā no vajadzībām.  Viena sarkanās gaismas LED diode diskrētam (maskēšanās) apgaismojumam, pasargā no apžilbināšanas.  Vairāki degšanas režīmi nodrošina augsta izpildījuma apgaismojumu: tuvuma vai distances redzamībai, redzamībai kustībā.  Lukturis ir viegli un ērti lietojams, pateicoties tā vienai pogai, ar kuru ātri un vienkārši var izvēlēties vajadzīgo apgaismošanas režīmu. Galvas lenta ir atstarojoša, tajā iestrādāta svilpīte ārkārtas situācijām. Tactikka® ir Hybrid Concept lukturis: tas darbojas ar komplektā iekļautām 3 AAA/LR03 tipa baterijām, bet ir savietojams arī ar Petzl CORE lādējamo bateriju (1 CORE = 900 AAA/LR03 baterijas).

Tāpat ražotājs parūpējies arī par papildaprīkojumu Petzl pieres lukturiem.

Noctilight ir aizsargājošs ietvars Petzl pieres lukturim. Tas pasargā no triecieniem un skrāpējumiem, kā arī izkliedē pieres luktura gaismu, iegūstot patīkamu lampas apgaismojumu. Ietvaru iespējams piestiprināt pie jostas vai somas siksnas, novietot uz grīdas, iekārt teltī u.c. Saderīgs ar visiem TIKKINA, TIKKA, ZIPKA, ACTIK, ACTIK CORE, REACTIK, REACTIK+, TACTIKKA, TACTIKKA + un TACTIKKA +RGB pieres lukturiem.

Core Lithium-Ion 1250 MAH ir lādējamais litija-jonu akumulators, kas piemērots Petzl Hybrid pieres lukturiem. Lithium-Ion tehnoloģija nodrošina augstu kapacitāti (1250 mAh) ar samazinātu svaru un lielisku izpildījumu arī zemā temperatūrā.  Enerģijas mērītājs ļauj uzraudzīt baterijas uzlādes līmeni (sarkana = notiek uzlāde, zaļa = uzlāde ir pabeigta).  Uzlādējams caur integrēto USB portu, izmantojot USB vadu, kas iekļauts komplektā.  Pilnas uzlādes laiks: 3h. Uzlādes ciklu skaits: 300.  Saderīgs ar visiem Petzl Hybrid pieres lukturiem: Tikkina, Tikka, Zipka, Actik, Actik Core, Tactikka, Tacktikka Core, Tactikka + un Tactikka +RGB modeļiem.

Dodies piedzīvojumos kopā ar Petzl.

Citas ziņas
pavasarigi-jaunumi-gandrs-plauktos

Pavasarīgi jaunumi Gandrs plauktos

02.03.2017
Ar pirmajiem putnu treļļiem Gandrs veikalos atceļojuši jaunie Merida velosipēdi un plauktus papildinājuši Julbo un H.A.D. jaunumi.  Uzņēmuma Merida galvenā vērtība ir kvalitāte. Merida velosipēdi vienmēr ražoti izvēloties labāko darbaspēku, ražošanu...

Lasīt tālāk

ziema-nak-piedzivo-to-daba

Ziema nāk – piedzīvo to dabā!

02.01.2017
Janvāris mums sola ziemu. Lielajiem sniega maisiem gali nu būs vaļā, un pilsētas, laukus un mežus baltiem vizuļiem pārklās mīkstā sniega seģene, liekot uz mirkli apstāties laikam un steigai, sajust to pirmreizējo prieku – kā bērnībā. Ziema ir klāt! Un...

Lasīt tālāk

pietuvojies-dabai-zimola-fjallraven-jaunumi-un-papildinajumi-veikalos-gandrs

Pietuvojies dabai. Zīmola Fjallraven jaunumi un papildinājumi veikalos Gandrs

19.12.2016
Zviedru zīmola Fjällräven pirmsākumi meklējami 20. gadsimta piecdesmitajos gados. Šobrīd uzņēmums ir sasniedzis pasaulslavena zīmola statusu, kas klientiem piedāvā visu nepieciešamo gan aktīvai atpūtai dabā, gan ikdienai pilsētvidē – tostarp apģērbu...

Lasīt tālāk