1. Ziņas
  2. Sagaidi ziemu ar Lafuma – vismaz vienai lietai ir jābūt Tavai!

Sagaidi ziemu ar Lafuma – vismaz vienai lietai ir jābūt Tavai!

Publicēts: 08.11.2011

Lafuma apavi

sagaidi-ziemu-ar-lafuma-vismaz-vienai-lietai-ir-jabut-tavai

Gan profesionāļu, gan aktīvās atpūtas cienītāju aprindās labus panākumus ir guvuši komfortablie un vieglie pārgājienu apavi. Tie lieliski piemēroti ilgai staigāšanai un fiziskām aktivitātēm. Īpašās apavu zoles nodrošina triecienu absorbēšanu, savukārt šķiedru membrānas – ūdensnecaurlaidību un gaisa caurlaidību.

Bahilas

sagaidi-ziemu-ar-lafuma-vismaz-vienai-lietai-ir-jabut-tavai-2

Lafuma bahilas jeb kāju aizsargi paredzēti aizsardzībai no netīrumu, sniega un mitruma iekļūšanas zābakos, kā arī pasargā bikšu galus no samirkšanas un dubļiem.

Slēpošanas apģērbs – jakas un bikses

Apģērbs pasargās Tevi no sala un nokrišņiem. Jaku kapuces, piedurknes, aizdares un citas detaļas īpaši veidotas maksimālai ērtībai un komfortam. Pagarinājumi jaku aizmugures daļā, kuros iestrādātas neslīdošas lentas, paredzētas aizsardzībai pret sniegu un mitrumu. Nopērkami arī tādi slēpošanas bikšu modeļi, kuru galos iestrādātas bahilas.

Cimdi, cepures un sejas maskas

sagaidi-ziemu-ar-lafuma-vismaz-vienai-lietai-ir-jabut-tavai-9

Daudzi dažādi jaunās sezonas cimdi slēpošanai, kā arī ikdienai, pārgājieniem un citām ziemas sporta aktivitātēm.

Rakstainas, adītas un siltas – tādas ir Lafumas jaunās ziemas kolekcijas cepures. Īpaši piemērotas aukstam laikam – aizsargā no vēja, mitruma un saglabā siltumu.

Silti džemperi un termobikses ziemas sportiem un ikdienai

Mīksti un patīkami mikroflīsa džemperi, kas lieliski noderēs gan slēpojot, gan kalnu aktivitātēs, gan, lai sasildītos ikdienā. Tāpat arī piedāvājumā jauni modeļi Lafuma termobiksēm, kuras iecienījuši distanču slēpotāji.

sagaidi-ziemu-ar-lafuma-vismaz-vienai-lietai-ir-jabut-tavai-10

 

 

Citas ziņas

Millet un Belay Device – īpaša jaka no Primaloft materiāla

11.11.2011
image-12846: Arī šogad Gandra piedāvājumā ir vieglā un kompaktā Belay Device siltumu izolējošā jaka kalnu alpīnismam un ekspedīcijām, kas ļoti labi sevi pierādījusi un klientiem īpaši patikusi jau pagājušajā gadā. Šogad...

Lasīt tālāk

Gandrs-Merida komandā: čempions un divi trešās vietas ieguvēji Latvijas čempionātā riteņbraukšanā

07.11.2011
Lai noskaidrotu pašus spēcīgākos velokrosa braucējus, 30. oktobrī Garkalnē norisinājās Latvijas čempionāts riteņbraukšanas krosā ar brīvas izvēles velosipēdiem. Un, ko tur daudz slēpt, mūsu Gandrs-Merida komanda sevi pierādīja kā labākos no labākajiem...

Lasīt tālāk

Ziema Millet jauno kolekciju zīmē

01.11.2011
Gandrs ir gatavs ziemai – augstas kvalitātes franču alpīnisma zīmola Millet jaunās ziemas kolekcijas preces jau ir nopērkamas mūsu veikalos. Cepures :image-12686: Tās lieliski izskatās, tām ir daudz un dažādas krāsas un toņi. Millet galvassegas...

Lasīt tālāk