1. Ziņas
  2. Positivus telšu pilsētiņā arī šogad darbosies Gandra ciems

Positivus telšu pilsētiņā arī šogad darbosies Gandra ciems

Publicēts: 11.06.2013

Positivus festivāls, sadarbībā ar tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikalu  Gandrs, jau otro gadu atvieglos ceļošanu un piedāvās iespēju pasūtīt divvietīgu vai četrvietīgu telti pašā telšu pilsētiņas sirdī. Rūpējoties par apmeklētāju komfortu, Gandrs izveidojis īpaši izdevīgu piedāvājumu telšu labiekārtošanai.  

positivus-telsu-pilsetina-ari-sogad-darbosies-gandra-ciems-3

Gandra ciema piedāvājumā ietilpst divu veidu teltis – divvietīgā Lafuma Campo2 telts, kas paredzēta diviem nakšņotājiem un šī gada jaunums – trīsvietīgā Pinguin Serac telts, kurā iespējams apmesties līdz pat četriem iemītniekiem. Abi telšu veidi, kurus bieži izvēlas atpūtai, lieliski piemēroti gan skaidri saulainām dienām, gan lietainiem laika apstākļiem. Piedāvājums lieliski piestāvēs tiem, kas vēlas atvieglot sev ceļasomu un neuztraukties par telšu transportēšanu, uzcelšanu un nojaukšanu.

Īpašas akcijas ietvaros, aktīvās atpūtas preču veikals Gandrs visiem Positivus festivāla apmeklētājiem piedāvā iespēju ērti un gaumīgi iekārtot savas festivāla mājas, iegādājoties  teltis, guļammaisus, matračus un mugursomas ar 15% atlaidi. Akcija spēkā no 15. jūnija līdz pat 20. jūlijam visos Gandrs veikalos, uzrādot derīgu šī gada Positivus festivāla biļeti.

Positivus, lielākais mūzikas festivāls Baltijā, šogad jau septīto reizi notiks Salacgrīvā. Pirmo reizi festivāls norisināsies trīs dienas - no piektdienas līdz svētdienai - 19., 20. un 21. jūlijā.

Jau ziņots, ka uz Tele2 skatuves uzstāsies The xx, Sigur Rós, Two Door Cinema Club, Imagine Dragons, Crystal Castles, Tom Odell, Michael Kiwanuka, Jauns Mēness, Willy Moon, The Joy Formidable, Elektro Guzzi, Latvian Blues Band un Iiris.

Uz Nordea skatuves uzstāsies Zodiaks, !!! (“chk chk chk”), C2C, Palma Violets, Charli XCX, Efterklang, The Sound Poets, John Grant, Team Ghost, Suuns, No Ceremony, Darwin Deez, Rasabasa un Twenty One Pilots.

Uz I Love You skatuves uzstāsies Without Letters, Zebra Island, Momend, Anete, Franco Franco, Carnival Youth, Alise Joste, Bērnības Milicija, Deeper Upper, Markas Palubenka, Odd Hugo, Parára, Stūrī Zēvele, Them Lemons, Tribes of the City, Laika Suns, Sibyl Vane.

Uz Red Bull Music Academy skatuves uzstāsies Oogle Vision, Kwazar, OYT, DJ Rapa, Jesse & Jimi Tenor, Jack Beats Riton, Mr. Nestor, DJ Quest & Paul Oja, Halfbrother, Fingalick, ELVI/DUNIAN, Shotman, Firejosé, KAMP!, B.Bravo, Superskankers, MJ Cole and Artwork. 

Biļetes uz festivālu nopērkamas www.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs, internetā un Nordea bankomātos visā Latvijā. Trīs dienu biļešu cena Ls 37, ar telts vietu - 41 Ls.

Citas ziņas

Viegla un droša atpūta dārzā, pie jūras vai ezermalā ar Lafuma tūrisma mēbelēm

12.06.2013
image-22489: Lafuma dārza un atpūtas mēbeles, pateicoties nerimstošiem uzlabojumiem, inovācijām un eko dizainam, ir ērtas, funkcionālas un izturīgas - tās iecerētas un ražotas Francijā, sekojot augstiem kvalitātes standartiem. Lafuma mēbeles ir viegli...

Lasīt tālāk

Kaspars Vilks un Santa Grigorjeva izcīna augsto pirmo vietu Krievijas čempionātā klinšu kāpšanā pāru sasaišu disciplīnā

11.06.2013
image-22475: No 18.maija līdz 27.maijam norisinājās treniņu nometne klinšu kāpšanas un alpīnisma tehnikas pilnveidošana Krievijā, Karēlijas rajonā pie Ladogas ezera. Treniņu nometnes laikā no 25.maija līdz 26. maijam norisinājās starptautiskās Krievijas...

Lasīt tālāk

Gandrs Poligrāfija komandas kapteinis Uldis Žimants dalās ar piedzīvoto Triatel xRace 2.posmā Mazsalacā

11.06.2013
image-22466: Sestdien, 1.jūnijā, Mazsalacā norisinājās otrais Triatel xRace piedzīvojumu sacensību posms. Ar analītisku skatījumu par piedzīvoto trasē dalās Gandrs-Poligrāfija kapteinis Uldis Žimants. Neskatoties uz to, ka 2. Triatel xRace posmā konkurence...

Lasīt tālāk