1. Ziņas
  2. Polisport – augstvērtīgi velosipēdu piederumi drošībai un komfortam

Polisport – augstvērtīgi velosipēdu piederumi drošībai un komfortam

Publicēts: 25.06.2015

:image-30800:

Polisport ir augstvērtīgi velosipēdu piederumi drošībai, komfortam un labsajūtai - dubļusargi, aizsargķiveres un bērnu sēdeklīši.

Polisport starptautiskajā tirgū darbojas jau kopš tālā 1978. gada, kompānijas panākumi ir balstīti uz vairākiem pamatprincipiem – pastāvīgiem jauninājumiem un nepārtrauktu jaunu produktu laišanu tirgū, kā arī klientu apkalpošanas mākslu un ilgtermiņa attiecību veidošanu ar sadarbības partneriem un klientiem. Šobrīd Polisport uzņēmumam ir pilns produkcijas diapazons velosipēdu un motocikla ražošanas sfērā vairāk nekā 40 valstīs.

Šajā sezonā Gandra plaukti papildināti ar vairākiem jaunumiem no Polisport.

Kopīgiem ģimenes izbraucieniem lieti noderēs ergonomiskais, uz velosipēda bagāžnieka stiprināms, bērnu sēdeklītis Boodie RMS. Sēdeklītis aprīkots ar trīs punktu fiksācijas drošības siksnām un četrās pozīcijās pielāgojamiem kāju atbalstiem. Sēdeklīša uzstādīšana ir viegla un ērta – to iespējams pavisam vienkārši uzstādīt vai noņemt. Piemērots bērniem svarā no 9 līdz 22 kg.

polisport-augstvertigi-velosipedu-piederumi-drosibai-un-komfortam-2

polisport-augstvertigi-velosipedu-piederumi-drosibai-un-komfortam-3

Ja dodat priekšroku bērnu velosēdekli stiprināt uz velosipēda rāmja, teicama izvēle būs modelis Koolah FF Special 29”. Šis velosēdeklis ir īpaši piemērots velosipēdiem ar zemākas konstrukcijas rāmi un velosipēdiem ar 29" ratu izmēru. Velosēdeklītim ir īpaši mīksts polsterējums sēdeklīša atzveltnes iekšējai virsmai. Sēdeklītis ir viegli uzstādāms un tas ir aprīkots ar atstarotāju labākai redzamībai un drošībai. Sēdeklītim ir 3 punktu fiksācijas drošības josta, 4 pozīciju kāpšļu regulēšana. Piemērots bērniem svarā no 9 līdz 22 kg.

Drošai braukšanai pilsētvidē lielisks papildinājums jūsu velopiederumu klāstā būs veloķivere Urbia. Tai ir valkātāja galvai piemērojama forma, 21 ventilācijas atvere un iestrādāti atstarotāji jūsu drošībai. Ārējais apvalks savienots ar iekšējo korpusu ar ESP putām, padarot ķiveri vieglu un izturīgu.

polisport-augstvertigi-velosipedu-piederumi-drosibai-un-komfortam-4

polisport-augstvertigi-velosipedu-piederumi-drosibai-un-komfortam-6

Funkcionāli, viegli uzstādāmi aizmugurējie dubļusargi Kit Michigan, kas piemēroti pilsētas un tūrisma velosipēdiem ar 28" ratu izmēru. Stiprināmi ar divām elastomēra siksnām - to piestiprināšanai nav nepieciešami instrumenti.

Lai veldzētu slāpes velobrauciena laikā, lielisks sabiedrotais izbraucienos būs ērti lietojama un ergonomiskā termālā dubultsienu velopudele Hot&Cold, kas saglabās ūdeni aukstu vai siltu 3 stundu garumā. Pudelei ir aizsargājošs vāciņš, kuru iespējams pilnībā noņemt, lai atvieglotu pudeles uzpildi un tīrīšanu. Tā ir viegla un ērti saspiežama, lai nodrošinātu tieši nepieciešamo dzēriena plūsmu, lai remdētu slāpes.

Ar visu Gandrā pieejamo Polisport produkcijas klāstu iepazīties varat šeit.

Citas ziņas

Gandrs-Merida komanda gan ar panākumiem, gan starpgadījumiem aizvadījusi velo seriālu Vivus MTB un Baloži pēdējos posmus

01.06.2015
image-30871: 23. maijā norisinājās Baložu velokrosa 3. posms, ar labiem panākumiem tajā startēja arī Gandrs-Merida komandas pārstāvji: V-21 grupā 1.vieta Krišjānim Jansonam-Ratinikam, S-35 grupā 1.vieta Marinai Barzilovai, V-35 grupā otrā vieta Edgaram...

Lasīt tālāk

Gandra komanda izcīna augsto otro vietu Spring Adventure Raid sacensībās

26.05.2015
image-30765: 23. maijā Sērenē norisēja 4. Spring Adventure Raid sacensības, uz kurām Gandra piedzīvojumu komanda devās pagājušā gada LAR uzvarošajā sastāvā – Uldis Žimants, Kristaps Jaudzems un Dace Linde. Līdz šim augstākais panākums Gandra piedzīvojumu...

Lasīt tālāk

Gandrs-Merida komandas pārstāvis Krišjānis Jansons-Ratiniks uzvar SEB MTB maratona 2. posmā Kuldīgā

11.05.2015
image-30601: 10.  maijā Kuldīgā norisinājās SEB MTB maratona otrais posms. Kuldīga sagaidīja ar vējainu un lietainu laiku. Trase izcēlās ar dažādību – bija gan grants lielceļi, gan grūti izbraucami, gan pavisam neizbraucami meža taku posmi, kā arī upīšu...

Lasīt tālāk