1. Ziņas
  2. Polisport – augstvērtīgi velosipēdu piederumi drošībai un komfortam

Polisport – augstvērtīgi velosipēdu piederumi drošībai un komfortam

Publicēts: 25.06.2015

:image-30800:

Polisport ir augstvērtīgi velosipēdu piederumi drošībai, komfortam un labsajūtai - dubļusargi, aizsargķiveres un bērnu sēdeklīši.

Polisport starptautiskajā tirgū darbojas jau kopš tālā 1978. gada, kompānijas panākumi ir balstīti uz vairākiem pamatprincipiem – pastāvīgiem jauninājumiem un nepārtrauktu jaunu produktu laišanu tirgū, kā arī klientu apkalpošanas mākslu un ilgtermiņa attiecību veidošanu ar sadarbības partneriem un klientiem. Šobrīd Polisport uzņēmumam ir pilns produkcijas diapazons velosipēdu un motocikla ražošanas sfērā vairāk nekā 40 valstīs.

Šajā sezonā Gandra plaukti papildināti ar vairākiem jaunumiem no Polisport.

Kopīgiem ģimenes izbraucieniem lieti noderēs ergonomiskais, uz velosipēda bagāžnieka stiprināms, bērnu sēdeklītis Boodie RMS. Sēdeklītis aprīkots ar trīs punktu fiksācijas drošības siksnām un četrās pozīcijās pielāgojamiem kāju atbalstiem. Sēdeklīša uzstādīšana ir viegla un ērta – to iespējams pavisam vienkārši uzstādīt vai noņemt. Piemērots bērniem svarā no 9 līdz 22 kg.

polisport-augstvertigi-velosipedu-piederumi-drosibai-un-komfortam-2

polisport-augstvertigi-velosipedu-piederumi-drosibai-un-komfortam-3

Ja dodat priekšroku bērnu velosēdekli stiprināt uz velosipēda rāmja, teicama izvēle būs modelis Koolah FF Special 29”. Šis velosēdeklis ir īpaši piemērots velosipēdiem ar zemākas konstrukcijas rāmi un velosipēdiem ar 29" ratu izmēru. Velosēdeklītim ir īpaši mīksts polsterējums sēdeklīša atzveltnes iekšējai virsmai. Sēdeklītis ir viegli uzstādāms un tas ir aprīkots ar atstarotāju labākai redzamībai un drošībai. Sēdeklītim ir 3 punktu fiksācijas drošības josta, 4 pozīciju kāpšļu regulēšana. Piemērots bērniem svarā no 9 līdz 22 kg.

Drošai braukšanai pilsētvidē lielisks papildinājums jūsu velopiederumu klāstā būs veloķivere Urbia. Tai ir valkātāja galvai piemērojama forma, 21 ventilācijas atvere un iestrādāti atstarotāji jūsu drošībai. Ārējais apvalks savienots ar iekšējo korpusu ar ESP putām, padarot ķiveri vieglu un izturīgu.

polisport-augstvertigi-velosipedu-piederumi-drosibai-un-komfortam-4

polisport-augstvertigi-velosipedu-piederumi-drosibai-un-komfortam-6

Funkcionāli, viegli uzstādāmi aizmugurējie dubļusargi Kit Michigan, kas piemēroti pilsētas un tūrisma velosipēdiem ar 28" ratu izmēru. Stiprināmi ar divām elastomēra siksnām - to piestiprināšanai nav nepieciešami instrumenti.

Lai veldzētu slāpes velobrauciena laikā, lielisks sabiedrotais izbraucienos būs ērti lietojama un ergonomiskā termālā dubultsienu velopudele Hot&Cold, kas saglabās ūdeni aukstu vai siltu 3 stundu garumā. Pudelei ir aizsargājošs vāciņš, kuru iespējams pilnībā noņemt, lai atvieglotu pudeles uzpildi un tīrīšanu. Tā ir viegla un ērti saspiežama, lai nodrošinātu tieši nepieciešamo dzēriena plūsmu, lai remdētu slāpes.

Ar visu Gandrā pieejamo Polisport produkcijas klāstu iepazīties varat šeit.

Citas ziņas
izbaudiet-komfortu-pievilcigajas-teva-sandales-gan-pargajienos-gan-ikdienas-gaitas

Izbaudiet komfortu pievilcīgajās Teva sandalēs gan pārgājienos, gan ikdienas gaitās

27.05.2015
Teva ir zīmols no ASV, kas jau kopš 1984. gada, apvienojot funkcionalitāti, komfortu, pievilcīgu, mūsdienīgu un vienlaicīgi tradicionālu dizainu, piedāvā apavus gan ikdienai, gan neaizmirstamiem brīvdabas piedzīvojumiem. Šīs sezonas jaunums – īpaši...

Lasīt tālāk

baudiet-bezkompromisu-kvalitati-izveloties-vaude-inovativa-dizaina-turisma-inventaru-un-apgerbu

Baudiet bezkompromisu kvalitāti, izvēloties Vaude inovatīvā dizaina tūrisma inventāru un apģērbu

14.04.2015
Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību...

Lasīt tālāk

pinguin-viss-nepieciesamais-aktivitatem-briva-daba

Pinguin – viss nepieciešamais aktivitātēm brīvā dabā

30.03.2015
Sākoties aktīvākajai dabas mīļotāju sezonai, Gandrā atrodami lielāki un mazāki jaunumi no Pinguin –dzeršanas sistēmas, tūrisma apģērbs, gāzes degļi un citi dabas mīļotājiem noderīgi produkti. Pinguin ir viena no vecākajām Čehijas tūrisma inventāra...

Lasīt tālāk