1. Ziņas
  2. Pirmajiem 50 Continental šosejas velo riepas bez maksas

Pirmajiem 50 Continental šosejas velo riepas bez maksas

Publicēts: 20.04.2015

PALDIES VISIEM PAR DALĪBU, VISAS RIEPAS IR NONĀKUŠAS PIE JAUNAJIEM ĪPAŠNIEKIEM, UN AKCIJA NOSLĒGUSIES.

Šosejas velo īpašnieki, pucējiet savus divratainos un ieņemiet zemo startu. Rīgas velo nedēļas ietvaros no 27.aprīļa līdz 30.aprīlim pirmajiem 50, kuri atbrauks uz Gandra velo darbnīcu, apmainīsim vecās divriteņa riepas pret jaunu Continental Grand Sport Race šosejas velo riepu pāri 55.00 EUR vērtībā.

Pirmajiem 50 Continental šosejas velo riepas bez maksas

Kas Tev jādara:

  • Ierodies laikā no plkst. 10:00 līdz 18:00 Gandra velo darbnīcā, Kalnciema ielā 28, Rīgā ar savu šosejas velosipēdu.
  • Saki meistaram, ka vēlies samainīt savas vecās divriteņa riepas pret jauno Continental Grand Sport Race šosejas velo riepu pāri.
  •  Riepu nomaiņu Gandra darbnīcā veiksim par EUR 5.00.
  • Ņem vērā, ka Gandrs patur veco riepu pāri.
  • Lai kļūtu par pilntiesīgu jauno velo riepu īpašnieku, lūgsim Tevi nobildēties pie Continental slavas sienas un padalīties ar bildi kādā no savām sociālo tīklu vietnēm facebook, twitter vai draugiem.lv.

Continental ir ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi velosipēdu riepu ražošanā. Vācijā Korbahas (Korbach) pilsētā ir izveidots Continental zinātnes un attīstības centrs, kas nodarbojas ar jaunu tehnoloģiju radīšanu, testēšanu un ieviešanu ražošanā. Continental ir izveidojies ciešs kontakts ar pasaules vadošajiem velosportistiem, no kuriem tiek gaidīti ieteikumi un vērtējumi, un Continental atbalsta vairākas PRO velo komandas, tā apliecinot riepu nevainojamo kvalitāti.

Gandrā pieejamais Continental riepu piedāvājums ir ļoti plašs, lai katrs varētu atrast riepas tieši savām vajadzībām un sev nepieciešamajā izmērā.

Viss ir tieši tik vienkārši, izdzīvo Continental pieredzi!

Citas ziņas

Gandrs-Merida komanda veiksmīgi startē pirmajā Vivus MTB maratona posmā

21.04.2015
image-30373: Spītējot aukstajam un vējainajam laikam, aizvadītājā nedēļas nogalē Ventspilī kuplā braucēju skaitā norisinājās Vivus MTB maratona pirmais posms, kurā Gandrs-Merida komanda izcīnīja augsto 6.vietu 21 komandas ieskaitē. Zemāk iepazīstieties...

Lasīt tālāk

Gandra kāpējs Kaspars Vilks aizvadītajā nedēļas nogalē triumfē vairākās kāpšanas sacensībās

15.04.2015
image-30303: Aizvadītajā nedēļā norisinājās vairākas sacensības gan alpīnisma tehnikā, gan kāpšanas sportā, kurās startēja arī Gandra atbalstītie kāpēji Kaspars Vilks un Santa Grigorjeva. Kaspars līdz pēdējam brīdim apsvēra, vai startēt visās sacensībās...

Lasīt tālāk

Baudiet bezkompromisu kvalitāti, izvēloties Vaude inovatīvā dizaina tūrisma inventāru un apģērbu

14.04.2015
image-30277: Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu...

Lasīt tālāk