1. Ziņas
  2. Piedzīvojumu sacensību komanda Gandrs-Poligrāfija atklāj sezonu ar augsto otro vietu xRace 1.posmā

Piedzīvojumu sacensību komanda Gandrs-Poligrāfija atklāj sezonu ar augsto otro vietu xRace 1.posmā

Publicēts: 07.05.2013

Neskatoties uz to, ka sezona dažādiem komandas dalībniekiem tika atklāta dažādos laikos un veidos, Triatel xRace pirmais posms iezīmēja komandas kopīgu sezonas atklāšanu: ar izmaiņām sastāvā, ieilgušās ziemas dēļ saīsināto sagatavošanās periodu, lietaino laika prognozi un viltīgiem konkurentu komandu sastāviem.

Gandrs-Polirāfija komandas rindās šajā sezonā nemainīgi Uldis Žimants, Atis Krūmiņš un svaigas asinis - Gatis Zēlerts. Ar komandas pārstāvju profiliem varat iepazīties šeit. 

piedzivojumu-sacensibu-komanda-gandrs-poligrafija-atklaj-sezonu-ar-augsto-otro-vietu-xrace-1posma-2 

Zemāk komandas kapteinis Uldis Žimants dalās par piedzīvoto pirmajā Triatel xRace posmā:

Izejot uz starta liekas nervozitātes un panikas nebija. Jau skrienot uz starta vietu turamies grupas priekšgalā ar spēcīgākajiem paredzamajiem konkurentiem un, saņēmuši kartes, sadalāmies foto punktu meklēšanai Jelgavas ielās. Atkal jau pieredze foto-orientēšanās pasākumos nāk par labu, un nepilnas 40 minūtes vēlāk jau sēžam uz velosipēdiem un kā pirmie dodamies velo leģendas posmā.

Pirmais posms ir izplānots visai dinamisks un, lai gan galvas mežģu netrūkst, neviens no tiem nav pārāk sarežģīts un labi iederas kopējā sacensību gaitā. Pirmo kāju posmu ar ģeogrāfisko uzdevumu izdodas izpildīt bez kļūmēm, pēc tam arī atrisināts tradicionālais uzdevums ar kvadrāta izveidošanu no sagrieztām figūrām, un atpakaļceļš uz nākamo kāju posmu veikts pa priekšu visām komandām. Tomēr nekur tālu atrāvušies neesam, un otrā kāju posma laikā orientieristi no Ebike komandas mūs apsteidz un iekāpj laivās tieši pirms mums.

piedzivojumu-sacensibu-komanda-gandrs-poligrafija-atklaj-sezonu-ar-augsto-otro-vietu-xrace-1posma-8

Laivu posms gan izdodas izcils. Apdzenam arī vadošās tautas klases komandas, kāpjam atkal uz velo un, vācot mini-score-o velo uzdevumu, dodamies uz pēdējo kāju posmu. Pa ceļam tuvumā redzami visi konkurenti -Montāžnieks, Escape, Ebike, SEB.

Pirmo lielāko kļūdu pieļaujam tieši pēdējā kāju posmā un pie velosipēdiem iznākam jau aiz Ebike un Montāžnieka komandām. Vēl jāatrisina Foto orientēšanās uzdevums un jātiek atpakaļ līdz pilsētas centram.

Palaižam Montāžnieku priekšā, bet izbraucam neilgi pēc viņiem. Uz velosipēdiem esam ātri, tomēr steigā palaižam garām pēdējā velo posma noteikumu (jāņem tikai 2i no 4iem punktiem), ko izlasām tikai tad, kad esam paņēmuši otru kontrolpunktu. Nav traģiski (pārējos divus tomēr nepaņēmām), bet izvēloties citus punktus, ceļš būtu bijis īsāks, un savu velo priekšrocību tomēr izmantot neizdodas.

piedzivojumu-sacensibu-komanda-gandrs-poligrafija-atklaj-sezonu-ar-augsto-otro-vietu-xrace-1posma-9piedzivojumu-sacensibu-komanda-gandrs-poligrafija-atklaj-sezonu-ar-augsto-otro-vietu-xrace-1posma-11 

Neskatoties uz to, pie virvju uzdevuma noorientējamies visai ātri un praktiski veicam vienlaicīgi ar konkurentiem un, sākot finiša „sprinta kilometru”, esam viens otram praktiski blakus. Tomēr te uz mūsu komandu atspēlējās īsais sagatavošanās periods, un neatrodam spēkus cīnīties ar orientieristiem skriešanā pa Jelgavas ielām, tādēļ palaižam Montāžnieku pa priekšu un iesoļojam finišā pusotru minūti pēc uzvarētājiem.

Finišā prieks par visai ātro posmu un kopīgi uzturēto labo tempu, mazo kļūdu skaitu un augsto vietu, tomēr nedaudz žēl par izlaisto uzvaru pēdējā sprinta laikā. Visiem vairāk motivācijas trenēties un krāt spēkus nākamajiem posmiem – jau 11. maijā Līdzsvarā un 1. jūnijā xRace 2. Posmā!

Paldies atbalstītājiem Gandrs Poligrāfija, Gandrs un Lūzumpunkts. 

piedzivojumu-sacensibu-komanda-gandrs-poligrafija-atklaj-sezonu-ar-augsto-otro-vietu-xrace-1posma 

piedzivojumu-sacensibu-komanda-gandrs-poligrafija-atklaj-sezonu-ar-augsto-otro-vietu-xrace-1posma-3 

piedzivojumu-sacensibu-komanda-gandrs-poligrafija-atklaj-sezonu-ar-augsto-otro-vietu-xrace-1posma-4

piedzivojumu-sacensibu-komanda-gandrs-poligrafija-atklaj-sezonu-ar-augsto-otro-vietu-xrace-1posma-5

 piedzivojumu-sacensibu-komanda-gandrs-poligrafija-atklaj-sezonu-ar-augsto-otro-vietu-xrace-1posma-7

piedzivojumu-sacensibu-komanda-gandrs-poligrafija-atklaj-sezonu-ar-augsto-otro-vietu-xrace-1posma-10

Citas ziņas
kosu-un-izdevigu-turisma-inventaru-mekle-pinguin-produkcija

Košu un izdevīgu tūrisma inventāru meklē Pinguin produkcijā

26.04.2013
Tūrisma inventāra ražotājs Pinguin savā produkcijā spējis apvienot kvalitāti, mūsdienīgus standartus un izdevīgu cenu. Komfortablie un funkcionālie Pinguin pašpiepūšamie matrači, kas lieliski piemēroti ceļojumiem, pārgājieniem vai nakšņošanai kempingā...

Lasīt tālāk

laujies-udens-priekiem-jauna-limeni-zimols-aquapac-sezonas-jaunums-gandra-plauktos

Ļaujies ūdens priekiem jaunā līmenī: zīmols Aquapac – sezonas jaunums Gandra plauktos!

07.05.2013
Lieliskas ziņas laivotājiem un piedzīvojumu meklētājiem- tagad Gandra plauktos atrodami ūdensdrošie Aquapac produkti, kas ļaus pilnībā izbaudīt ūdens priekus. Meklējot jaunus iespaidus, iepakojumi foto un video kamerām, mūzikas atskaņošanas austiņas...

Lasīt tālāk

viegluma-revolucija-elan-delight-14-iegust-prestizo-ispo-award

Viegluma revolūcija - Elan Delight ’14 iegūst prestižo ISPO Award

12.02.2013
Elan pazīstams kā viens no inovatīvākajiem kalnu slēpju ražotājiem un šogad, iegūstot ISPO Award Winner 2013 titulu, Elan prezentējis vieglāko, tieši sievietēm paredzēto slēpju modeli pasaulē – Delight, kas slēpošanu dāmām padarīs...

Lasīt tālāk