1. Ziņas
  2. Pakāpies augstāk un ieraugi pavasari

Pakāpies augstāk un ieraugi pavasari

Publicēts: 29.03.2017

Ar pirmajiem siltās saules stariem un skanīgām putnu dziesmām jaunās krāsās uzziedējis arī Gandra klinšu kāpšanas tornis.

Arī šogad, agrāk kā citus gadus, Gandra klinšu kāpšanas tornis uzplaucis jaunajai sezonai. Klinšu kāpšanas tornis šogad sagatavojis saviem kāpējiem jaunus maršrutus un jaunus izaicinājumus. Turklāt mēs parūpēsimies arī par to, lai maršruti katru mēnesi tiktu atjaunoti un uzlaboti.

Un šogad kāpšanas tornis sarūpējis ko īpašu – klinšu kāpšanas apmācības bērniem un pieaugušajiem. To laikā būs iespējams apgūt klinšu kāpšanas tehnikas un iemaņas, kas attīsta un uzlabo visa ķermeņa fizisko formu, sekmējot tā lokanību, izturību, spēku, kā arī uzlabojot koordināciju. Nodarbības notiks pirmdienās un trešdienās.

Klinšu kāpšanas tornis ir arī lielisks papildinājums jautrai un aizraujošai ballītei. Tornim blakus esošajā teritorijā ir labiekārtots parks ar soliņiem, atpūtas vietām un ugunskura vietu piknikiem un svētkiem.

Laipni aicināts un gaidīts ir ikviens kāpt gribētājs, kā arī tie, kas vēlas baudīt zaļu dabu, nesteidzīgi atpūšoties, pašā Pārdaugavas sirdī.

Sīkāku informāciju aplūko mūsu mājaslapā.

Pakāpies augstāk un ieraugi pavasari!

pakapies-augstak-un-ieraugi-pavasari-2 pakapies-augstak-un-ieraugi-pavasari-3

Citas ziņas
mosties-piedzivojumiem-petzl-lukturu-jaunumi-un-papildinajumi-uzplaukusi-gandra

Mosties piedzīvojumiem. Petzl lukturu jaunumi un papildinājumi uzplaukuši Gandrā

13.03.2017
Pavasarī mostas jauna dzīvība. No saknēm līdz pat pašiem zaru galiem kokos un krūmos iestrāvo jauna dzīvības sula, klusi zemes klēpī briest zaļi asni, kas gaida savus ziedēšanas un plaukšanas svētkus, mājās atgriežas putni, ar skaņiem saucieniem ieskandinot...

Lasīt tālāk

pavasarigi-jaunumi-gandrs-plauktos

Pavasarīgi jaunumi Gandrs plauktos

02.03.2017
Ar pirmajiem putnu treļļiem Gandrs veikalos atceļojuši jaunie Merida velosipēdi un plauktus papildinājuši Julbo un H.A.D. jaunumi.  Uzņēmuma Merida galvenā vērtība ir kvalitāte. Merida velosipēdi vienmēr ražoti izvēloties labāko darbaspēku, ražošanu...

Lasīt tālāk

ziema-nak-piedzivo-to-daba

Ziema nāk – piedzīvo to dabā!

02.01.2017
Janvāris mums sola ziemu. Lielajiem sniega maisiem gali nu būs vaļā, un pilsētas, laukus un mežus baltiem vizuļiem pārklās mīkstā sniega seģene, liekot uz mirkli apstāties laikam un steigai, sajust to pirmreizējo prieku – kā bērnībā. Ziema ir klāt! Un...

Lasīt tālāk