1. Ziņas
  2. Pakāpies augstāk un ieraugi pavasari

Pakāpies augstāk un ieraugi pavasari

Publicēts: 29.03.2017

Ar pirmajiem siltās saules stariem un skanīgām putnu dziesmām jaunās krāsās uzziedējis arī Gandra klinšu kāpšanas tornis.

Arī šogad, agrāk kā citus gadus, Gandra klinšu kāpšanas tornis uzplaucis jaunajai sezonai. Klinšu kāpšanas tornis šogad sagatavojis saviem kāpējiem jaunus maršrutus un jaunus izaicinājumus. Turklāt mēs parūpēsimies arī par to, lai maršruti katru mēnesi tiktu atjaunoti un uzlaboti.

Un šogad kāpšanas tornis sarūpējis ko īpašu – klinšu kāpšanas apmācības bērniem un pieaugušajiem. To laikā būs iespējams apgūt klinšu kāpšanas tehnikas un iemaņas, kas attīsta un uzlabo visa ķermeņa fizisko formu, sekmējot tā lokanību, izturību, spēku, kā arī uzlabojot koordināciju. Nodarbības notiks pirmdienās un trešdienās.

Klinšu kāpšanas tornis ir arī lielisks papildinājums jautrai un aizraujošai ballītei. Tornim blakus esošajā teritorijā ir labiekārtots parks ar soliņiem, atpūtas vietām un ugunskura vietu piknikiem un svētkiem.

Laipni aicināts un gaidīts ir ikviens kāpt gribētājs, kā arī tie, kas vēlas baudīt zaļu dabu, nesteidzīgi atpūšoties, pašā Pārdaugavas sirdī.

Sīkāku informāciju aplūko mūsu mājaslapā.

Pakāpies augstāk un ieraugi pavasari!

pakapies-augstak-un-ieraugi-pavasari-2 pakapies-augstak-un-ieraugi-pavasari-3

Citas ziņas
ka-izveleties-piemerotako-velodraugu

Kā izvēlēties piemērotāko velodraugu

31.03.2017
Velosipēds ir izcils pārvietošanās līdzeklis ikdienā, kas nodrošina maksimālu mobilitāti un ir gan veselīgs, gan dabai draudzīgs. Tas piedāvā vajadzīgo kustību daudzumu un ir izcils sabiedrotais ceļojot, veidojot un uzturot fizisko formu, kā arī iegūstot...

Lasīt tālāk

no-18-lidz-20-maijam-dosimies-piedzivot-stokholmu-velokruiza-ar-tallink

No 18. līdz 20. maijam dosimies piedzīvot Stokholmu velokruīzā ar Tallink

19.04.2017
Pavasarī, kad modusies visa daba, jau trešo gadu pēc kārtas Tallink kopā ar aktīvās atpūtas uzņēmumu Gandrs aicina ikvienu riteņbraukšanas mīļotājus īpašā velokruīzā, lai iepazītu Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu. Velokruīzā ikvienu tā apmeklētāju...

Lasīt tālāk

mosties-piedzivojumiem-petzl-lukturu-jaunumi-un-papildinajumi-uzplaukusi-gandra

Mosties piedzīvojumiem. Petzl lukturu jaunumi un papildinājumi uzplaukuši Gandrā

13.03.2017
Pavasarī mostas jauna dzīvība. No saknēm līdz pat pašiem zaru galiem kokos un krūmos iestrāvo jauna dzīvības sula, klusi zemes klēpī briest zaļi asni, kas gaida savus ziedēšanas un plaukšanas svētkus, mājās atgriežas putni, ar skaņiem saucieniem ieskandinot...

Lasīt tālāk