1. Ziņas
  2. Krāsaini un pārdomātās detaļās veidoti jaunās sezonas Merida velosipēdi arī mazajiem piedzīvojumu meklētājiem

Krāsaini un pārdomātās detaļās veidoti jaunās sezonas Merida velosipēdi arī mazajiem piedzīvojumu meklētājiem

Publicēts: 30.03.2016

krasaini-un-pardomatas-detalas-veidoti-jaunas-sezonas-merida-velosipedi-ari-mazajiem-piedzivojumu-mekletajiem

Izstrādāta attīstības stratēģija, problēmu risināšana un lietderīga resursu izmantošana – tie ir vārdi, kas precīzi raksturo Merida filozofiju. Par tik pat svarīgu Merida uzskata sadarbību ar ārvalstu izplatītājiem, izmantojot to zināšanas par vietējo velosipēdu tirgu. Šie faktori nodrošina veiksmīgu sadarbību ar starptautiskajiem Merida klientiem un ļauj sasniegt izcilu rezultātu.

Šajā sezonā ražotājs Merida īpašu vērību pievērsis mazajiem riteņbraucējiem, radot un piedāvājot augstas klases velosipēdus gan pusaudžiem, gan pašiem mazākajiem braucējiem. Koši, krāsaini un pārdomātās detaļās veidoti – tie noteikti piesaistīs bērnu uzmanību un rosinās vēlmi baudīt aizraujošas brīvdienas dabā.

Īpašs jaunums šajā sezonā ir bērnu velosipēdi ar cieto un amortizējošo dakšu Matts J24, Matts J24 Race, Matts J20 un Matts J20 Race – gan puišiem, gan meitenēm. Tie pieejami ar 24 un 20 collu izmēra ratiem.

Velosipēdi Matts J24 veidoti ar vieglu, īpaši bērniem pielāgotu rāmja ģeometriju, kas nodrošinās komfortablu un drošu pārvietošanos.  Tie aprīkoti ar 24 collu ratiem, amortizējošu priekšējo dakšu, vairākiem ātrumiem un rokas bremzēm, kā arī atbalsta kājiņu ērtākai velosipēda novietošanai.

Velosipēdi Matts J20 Race ir īpaši bērnu sacensībām piemēroti velosipēdi. Tie veidoti ar vieglu, īpaši bērniem pielāgotu rāmja ģeometriju, kas nodrošinās komfortablu un drošu pārvietošanos. Velosipēdi aprīkoti ar 20 collu ratiem, vieglu cieto dakšu, vairākiem ātrumiem un rokas bremzēm, kā arī atbalsta kajiņu.

Jaunākiem bērniem lieliski būs piemērots Matts J16 velosipēds ar vieglu, īpaši bērniem pielāgotu rāmja ģeometriju. Tas aprīkots ar 16 collu ratiem, priekšējām rokas bremzēm un aizmugurējo kājas bremzi, kā arī noņemamiem palīgritenīšiem.

Pašu jaunāko velobraucēju pirmajiem piedzīvojumiem būs piemēroti Matts J12 velosipēdi ar vieglu, īpaši bērniem pielāgotu rāmja uzbūvi. Tie aprīkoti ar 12 collu ratiem, priekšējām rokas bremzēm un aizmugurējo kājas bremzi, kā arī noņemamiem palīgritenīšiem, kas palīdzēs izjust līdzsvaru un veicinās iemaņu apgūšanu.

Citas ziņas

Gandra kāpšanas tornis agrāk nekā parasti uzplaucis jaunajai sezonai

05.04.2016
Gandra kāpšanas tornis agrāk nekā parasti uzplaucis jaunajai sezonai! Daudz jaunu vēsmu, kā arī tornis ticis pie jaunām - gan lielām, gan mazām aizķerēm. Pavasaris jau rit pilnā sparā, un laikapstākļi mūs lutina, tāpēc – nāc kāpt! Un tas nebūt nav...

Lasīt tālāk

Gandrs kāpēji sadarbībā ar Petzl iegūst 2. vietu alpīnisma sacensībās Lietuvā

23.03.2016
No 19. līdz 20. martam Viļņā notika alpīnisma sacensības Montis Magia 2016, kurās piedalījās vairāk nekā 20 komandu, tostarp 7 komandas no Latvijas ‒ arī Gandrs atbalstītie kāpēji Kaspars Vilks, Pēteris Meirāns, Artūrs Dombrovskis, Inta Ivanova. Montis...

Lasīt tālāk

26.maijā dodamies otrajā Tallink velokruīzā uz Stokholmu.

17.03.2016
Ikviens velosporta, aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida piekritējs 26.maijā aicināts doties otrajā Gandrs un Tallink rīkotajā velokruīzā uz Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu. Tallink Velokruīza laikā Jūs sagaida dažādi Gandra radīti pārsteigumi...

Lasīt tālāk