1. Ziņas
  2. Julbo saulesbrilles – ideāla aizsardzība jebkuros apstākļos

Julbo saulesbrilles – ideāla aizsardzība jebkuros apstākļos

Publicēts: 25.06.2013

:image-22737:

Julbo ir franču briļļu ražotājs ar 120 gadu pieredzi un, uzņēmumam attīstoties, noris nebeidzami uzlabojumi, lai atrastu labāko risinājumu acu aizsardzībai un ļautu ieraudzīt labāku pasauli.

Julbo briļļu lēcas veidotas no NXT materiāla, kurš apvieno vieglumu un izturīgumu, kā arī nodrošina izcilu optisko kvalitāti un kristāltīru attēlu. Lēcas ir burtiski nesasitamas, vieglas un iztur gan acetona iedarbību, gan paliek neskartas pēc 10 minūšu iegremdēšanas degvielā. Iespējams, šīs ir spēcīgākās briļļu lēcas pasaulē, jo NXT materiāls tiek izmantots arī aeronautikā – helihopteru vējstiklos, motosportā – ķiveru stiklos, kā arī policijas vairogos. Materiālam nav fotohromiska pārklājuma – tas ir fotohromsiks pats par sevi, kā arī polarizējošais slānis ir nevis virskārtā, bet iestrādāts starp slāņiem.

julbo-saulesbrilles-ideala-aizsardziba-jebkuros-apstaklos-7

Zebra lēcas

Zebra® fotohromiskās lēcas ir patiešām unikālas - tās spēj mainīt savu tumšuma pakāpi atkarībā no gaismas intensitātes - no 1 - 3 kategorijai Zebra Light lēcām, no 2 - 4 kategorijai Zebra lēcām. Šīs lēcas spēj mainīt gaismas caurlaidību no 51% līdz 7% (Zebra) vai 80% līdz 16% (Zebra Light) vien nieka 28 sekundēs. Šīm lēcām ir īpašs pretaizsvīšanas pārklājums, kā arī hidrofobais lēcu pārklājums ārpusē, kas novērš nospiedumu veidošanos un atvieglo ūdens notīrīšanu. Zebra lēcas ir lieliski piemērotas riteņbraukšanai, skriešanai, klinšu kāpšanai, slēpošanai un citām sportiskām aktivitātēm brīvā dabā. Tās nav piemērotas lietošanai auto vadīšanas laikā.

Stunt Zebra ir vieglas, atraktīva dizaina saulesbrilles, kas radītas kalnu riteņbraucējiem, taču piemērotas arī citām sportiskām aktivitātēm. Pateicoties liektās formas briļļu kājiņām, tās perfekti piekļausies sejai, nodrošinot optimālu komfortu un aizsardzību. Grip Nose deguna daļa un slaidās Grip Tech tehnoloģijas briļļu kājiņas veidotas tā, lai brilles ērti varētu valkāt kopā ar ķiveri, nodrošinot nepārspējamu stabilitāti jebkurā situācijā.

:image-22738:

Falcon lēcas

Jūtīgas pret redzamo gaismu, polarizētas, ar neatstarojošu un eļļainas vielas atvairošu pārklājumu - Falcon lēcas ir perfekti piemērotas ceļošanai, braukšanai ar auto un citām aktivitātēm mainīgas saules gaismas apstākļos. Tās garantē skaidru redzamību. Falcon fotohromiskā lēca kļūst tumšāka vai gaišāka (no 2 līdz 3 kategorijai) atkarībā no gaismas intensitātes. Pateicoties īpašajai BWS (Behind the Windshield) lēcu konstrukcijai, kas ir jūtīga pret redzamo gaismu, tās kļūs tumšākas, pat skatoties caur vējstiklu. Lēcu polarizētā apstrāde novērš atspīdumu no visām atstarojošām virsmām - ūdens, asfalta, stikla u.c.- un nodrošina skaidrāko redzamību. Neatstarojošais pārklājums samazina acu piepūli. Lēcas vara tonējums akcentē kontrastus, krāsas un redzamību.

julbo-saulesbrilles-ideala-aizsardziba-jebkuros-apstaklos-8

Cameleon lēcas

Fotohromiskās, polarizētās Cameleon lēcas sniedz pirmšķirīgu aizsardzību, maina tumšuma pakāpi (no 2 līdz 4) atkarībā no gaismas intensitātes, pasargā pret apžilbšanu un nodrošina augstas redzamības izšķirtspēju. Tās lieliski piemērotas lietošanai kalnos un tuksnešu apvidos.Īpašā NTS tehnoloģija nodrošina to, ka lēca kļūs tumšāka vai gaišāka neatkarīgi no temperatūras. Lēcu polarizējums novērš atspīdumu, lieliskais pretaizsvīšanas pārklājums novērš kondensāta veidošanos, lēcu brūnais tonis akcentē reljefu.Nav piemērotas lietošanai auto vadīšanas laikā.

Octopus lēcas

Fotohromiskās, polarizētās Octopus® lēcas sniegs labāko aizsardzību acīm, tās maina tumšuma pakāpi atkarībā no gaismas intensitātes (no 2 līdz 4 kategorijai), pasargās no apžilbšanas un nodrošinās lielisku redzamību. Pateicoties lēcu ārējam hidrofobajam pārklājumam, kas nodrošina ūdeni atvairošas īpašības, tās ideāli piemērotas visa veida ūdens sportam.Pateicoties īpašajai NTS tehnoloģijai, Octopus lēcas kļūs tumšākas vai gaišākas neatkarīgi no temperatūras.Lēcas apstrādātas ar eļļainu vielu atvairošu pārklājumu, kas atvieglo briļļu kopšanu. Lēcu pelēkais tonējums sniedz patiesu krāsu atspoguļojumu.Nav piemērotas lietošanai auto vadīšanas laikā.

julbo-saulesbrilles-ideala-aizsardziba-jebkuros-apstaklos-5

Julbo Swell Octopus saulesbrilles galvenokārt paredzētas dažāda veida ūdenssporta aktivitātēm skarbos apstākļos, taču tās ideāli piemērotas arī citām brīvdabas aktivitātēm. Pateicoties briļļu bi-injection konstrukcijai, tās ir izturīgas un komfortablas, izliektās formas rāmis perfekti piekļaujas sejai, tādējādi nodrošinot maksimālu aizsardzību. Briļļu Grip Nose deguna daļa, briļļu kājiņas ar Grip Tech tehnoloģiju un regulējama garuma aukla nodrošinās izcilu stabilitāti, turklāt šīs brilles negrims arī ūdenī.  Brilles aprīkotas ar fotohromiskām, polarizētām Octopus lēcām, kas sniegs labāko aizsardzību, mainot tumšuma pakāpi atkarībā no gaismas intensitātes (no 2 līdz 4 kategorijai), pasargās no apžilbšanas un nodrošinās lielisku redzamību.

julbo-saulesbrilles-ideala-aizsardziba-jebkuros-apstaklos-6

Ūdenssporta cienītājiem paredzētas arī Julbo Wave Polarized ar noņemamām, aizsargājošām rāmja uzlikām, kas samazina šļakatu iekļūšanu acīs. Liektā briļļu rāmja forma piekļaujas sejai, nodrošinot maksimālu komfortu, kā arī tās veidotas, lai ūdenī nenogrimtu.  Grip Nose deguna daļa un Grip Tech konstrukcijas briļļu kājiņas nodrošinās stabilitāti un Polarized 3+ lēcas, kas tiek veidotas formējot divus polikarbonāta lēcu gabalus uz polarizācijas plēves - polarizētā filtra molekulas apslāpēs gaismas atstarošanos un palielinās vizuālo asumu. Lēcu gaismas caurlaidība: 11%. Kategorija: 3.

julbo-saulesbrilles-ideala-aizsardziba-jebkuros-apstaklos-4

Julbo Suspect Spectron ir vizuāli pievilcīgas un funkcionālas – tās piemērotas gan dažādām brīvdabas aktivitātēm (ūdenssporta veidiem, pārgājieniem u.c.), gan ikdienai un ceļojumiem. Brilles aprīkotas ar Spectron 3+ polikarbonāta lēcām, kuru spoguļefekts palielina gaismas filtrēšanu un lēcu īpašais pārklājums novērš gaismas atstarošanos.

Bērnu acu aizsardzība

Bērnu acu veselība ir īpaši svarīga, jo saules stari var izraisīt neatgriezensikus bojājumus. Bērniem acu tīklene ir UVA staru caurlaidīga, un bojājumi, kas iegūti bērnībā, var veicināt saslimšanas pieaugot. Bērnu sejas forma atšķiras no pieaugušo, līdz ar to bērniem vajadzīgas gan piemērotas formas, gan izmēra saulesbrilles.

:image-22739:

Bērnu saulesbrilles Looping 2 Spectron ir aprīkotas ar 4. aizsardzības pakāpes Spectron 4 lēcām, kas ir vienas no tumšākajām un nodrošina aizsardzību no saules stariem jebkuros laika apstākļos. Looping brilles valkājamas jebkurā virzienā – rāmis ir abpusējs, un tam nav izteikta deguna stiprinājuma. Aptverošais ergonomiskais modelis nodrošina lielisku aizsardzību, un ieliektās briļļu kājiņas un elastīgā aukla nodrošina perfektu un ciešu briļļu turēšanos pie mazuļa galvas. Saulesbrilles piemērotas bērniem no 12 līdz 24 mēnešu vecumam.

Citas ziņas
perc-velosipedu-un-sanem-davana-lieliskas-velo-lietas

Pērc velosipēdu un saņem dāvanā lieliskas velo lietas

13.06.2013
Līdz pat 7.jūlijam Gandrā pērkot velosipēdu, dāvanā saņemsi noderīgas velo lietas! - Pērkot velo līdz 300 Ls, saņemsi Torch velo lukturu komplektu un SKS vai Polisport dubļusargus. - Pērkot velo virs 300 Ls izvēlies par brīvu sev Northwave velo kreklu...

Lasīt tālāk

millet-tehniskais-apgerbs-aktivitatem-daba-un-ikdienai

Millet tehniskais apģērbs aktivitātēm dabā un ikdienai

04.06.2013
Lai vasara nepaskrietu nepamanīta, ir īstais laiks izplānot nākamo atsvaidzinošo pārgājienu, laivu vai velo braucienu. Domājot par aizsardzību un piemērotu apģērbu vasaras brīvdabas aktivitātēm, jāņem vērā gan laikapstākļu nepastāvīgums, gan līdzi ņemamo...

Lasīt tālāk

vaude-kalnu-turisma-un-alpinisma-inventars-augstakie-standarti-un-labakas-atsauksmes

Vaude kalnu tūrisma un alpīnisma inventārs - augstākie standarti un labākās atsauksmes

04.06.2013
Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību...

Lasīt tālāk