1. Ziņas
  2. Jaunums - Proviz augstas redzamības velo apģērbs un piederumi

Jaunums - Proviz augstas redzamības velo apģērbs un piederumi

Publicēts: 15.10.2014

jaunums-proviz-augstas-redzamibas-velo-apgerbs-un-piederumi

Proviz ir pasaulē pirmais augstas redzamības produktu ražotājs, kas nodrošina drošību sportotājiem. Proviz ir izveidots 2009. gadā, uzņēmumu radījuši divi brāļi,  riteņbraukšanas entuziasti. Braucējiem bija nepieciešami augstas redzamības, spilgti, atstarojoši apģērbi un aksesuāri, lai droši pārvietotos jebkurā diennakts laikā. Proviz ražo spilgtu, atstarojošu apģērbu, ķiveres un citus ikdienā noderīgus aksesuārus riteņbraucējiem, skrējējiem un citu sporta veidu pārstāvjiem.

Gandra piedāvājumā atradīsiet gan Proviz augstas redzamības velo apģērbu, gan piederumus riteņbraukšanai. Proviz augstas redzamības Slim fit veste ir neliela izmēra un augumam labi pieguļoša. Tā paredzēta jebkuram, kurš atrodas uz ceļa nepietiekamas redzamības apstākļos. Vestei ir izcili elpojošs materiāls un iestrādāti atstarojoši elementi.

jaunums-proviz-augstas-redzamibas-velo-apgerbs-un-piederumi-2

 

jaunums-proviz-augstas-redzamibas-velo-apgerbs-un-piederumi-3

Vestes modelis Gilet paredzēts gan skrējējiem, gan riteņbraucējiem. Šī augstas redzamības veste pasargās no vēja un atgrūdīs ūdeni. Vestes mugurpusē ir tīklveida materiāls, kas neļaus mugurai sasvīst. Veste ir īpaši kompakta - to iespējams salocīt un paņemt līdzi kabatā.

Īpaši ir izceļama, un burtiskā nozīmē „izceļas” Reflect 360 Cycling Jacket. Šī augstas redzamības Proviz jaka ir izgatavota tā, lai citi satiksmes dalībnieki jūs pamanītu visu diennakti. Jaka ir pilnībā izgatavota no gaismu atstarojoša materiāla, tādējādi nodrošinot perfektu redzamību no jebkura leņķa. Jakai ir ūdens izturīgs, elpojošs materiāls ar siltinājumu.

jaunums-proviz-augstas-redzamibas-velo-apgerbs-un-piederumi-4

 

jaunums-proviz-augstas-redzamibas-velo-apgerbs-un-piederumi-6

Aproce rokai Led Armband - paredzēta riteņbraucējiem, skrējējiem un vienkāršiem gājējiem, kuri pārvietojas diennakts tumšajā laikā. Aproce darbojas ar baterijām un kopā ar atstarojošu korpusu nodrošina augstu redzamību.

Proviz Saturn ir perfekta ķivere sportiskiem velobraucējiem, kuri trenējas arī nepietiekamas redzamības apstākļos. Ķiverei ir inovatīva drošība - priekšējā daļā iebūvētas LED diodes, kas nodrošinās labāku redzamību. Augstas redzamības fluorescējoša krāsa un aizmugurē iebūvētā sarkanās LED diodes nodrošinās papildus drošību.

Viss Gandrā pieejamais Proviz produkcijas klāsts ir aplūkojams kategorijā „augstas redzamības apģērbs un piederumi”.

Rūpējieties par savu un citu satiksmes dalībnieku drošību un brauciet droši jebkurā diennakts laikā un jebkādos laika apstākļos!

Citas ziņas

Vaude apģērbu un apavu rudens-ziemas kolekcija – bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains

27.10.2014
Vaude ir vācu kalnu tūrisma inventāra, apģērbu un apavu ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību...

Lasīt tālāk

Elektroniskās sugu enciklopēdijas www.latvijasdaba.lv konkursa – Kas ir tavs atspulgs dabā - rezultāti

14.10.2014
Paldies visiem, kas piedalījās elektroniskās sugu enciklopēdijas www.latvijasdaba.lv un Gandra organizētajā konkursā sociālajos tīklos facebook un draugiem.lv. :image-28085: Zemāk ir publicēts laimētāju saraksts: Galveno balvu - Gandra dāvanu karte...

Lasīt tālāk

Le Chameau zābaku augstā kvalitāte un klasiskais stils nodrošinās gadiem ilgu gandarījumu to valkātājam

08.10.2014
image-28027: Le Chameau zīmolā apvienotas tradīcijas, augstas kvalitātes prasības un inovācijas. Uzņēmums dibināts 1927.gadā, Le Chameau izveidoja kurpnieks, kura ideja bija ražot ūdensizturīgus, komfortablus un elastīgus zābakus. Uzmanības pievēršana...

Lasīt tālāk