1. Ziņas
  2. Jauns komforta līmenis kā atpūtā, tā sportā - jaunumi Mico tehnisko apģērbu un apakšveļas klāstā

Jauns komforta līmenis kā atpūtā, tā sportā - jaunumi Mico tehnisko apģērbu un apakšveļas klāstā

Publicēts: 01.11.2013

:image-24069:

Itāļu ražotāja Mico tehniskais sporta apģērbs un apakšveļa veidoti tā, lai neierobežotu Jūsu kustību, pielāgojoties auguma formām, tajā pašā laikā aizsargājot no pārāk liela aukstuma, karstuma un mitruma, nekairinot ādas virsmu. Pamata faktori vieglu, ērtu un elpojošu apģērbu ražošanā ir rūpes par detaļām, tikai kvalitatīvāko audumu izmantošana un, protams, nebeidzami pētījumi. Mico tehniskā apģērba valkāšana ir ērta un patīkama ikreiz – gan dodoties dabā, gan sportojot, gan vieglā atpūtā vēsos un aukstos laikapstākļos – tas aizsargā no vēja un mitruma, saglabājot ķermeņa temperatūru optimālā līmenī.

Gandra plauktos jau pieejami jaunumi no Mico tehniskā apģērba gan pieaugušajiem, gan bērniem, kas ļaus atpūtu un piedzīvojumus dabā izbaudīt kā vēl nekad.

:image-24066:

Krekls Warm Skin ir pieguļošs, elastīgs vīriešu termoveļas krekls ar paaugstinātu apkakli. Piemērots slēpošanai, skriešanai, pārgājieniem un citām brīvdabas aktivitātēm. Krekls veidots īpašā bezšuvju konstrukcijā no trīsdimensionāla materiāla ar žakarda materiāla ielaidumiem. Krekla struktūra nodrošina pilnīgu kustību brīvību, un materiāls nodrošina perfektu termoregulāciju, kā arī ātru mitruma pārvadīšanu.

Bikses Man Long Tights Oxi-Jet ir pieguļošas un elastīgas vīriešu termo bikses, kas piemērotas dažādām brīvdabas aktivitātēm aukstā laikā. Tās izgatavotas īpašā Oxi Jet (skābeklis + reģenerācija + enerģija) tehnoloģijā, kas palīdz asinīm un limfai plūst vieglāk, samazinot bioloģisku ievainojumu risku. Īpašais "pakāpenisks viļņveida spiediens" nodrošina mikro masāžu, kas palīdz asins cirkulācijai. Bikses izgatavotas no bezšuvju materiāla, kas nodrošina pilnīgu kustību brīvību un maksimālu komfortu, kā arī tām piemīt izcilas termoregulējošās īpašības.

:image-24065:

Zeķes Official Ski Sock in Micotex ir oficiālās F.I.S.I. jeb Itālijas Ziemas sporta federācijas slēpošanas zeķes. Tās izgatavotas no Micotex polipropilēna materiāla, kura viļņveida struktūra nodrošina optimālu siltuma izolāciju, kā arī absorbē mitrumu un ātri žūst. Zeķēs iestrādāts dubultas struktūras Micotex polsterējums, elastīga atbalsta lente potītes un pēdas daļās. Lai neļautu veidoties noberzumiem, zeķu purngalu daļa veidota plakanu šuvju konstrukcijā.

Zeķes Natural Outdoor Sock In Pure Wool ir garās pārgājienu zeķes, kuras veidotas ar īpašu vienlaidus polsterējumu un kuru pamatmateriāls ir dabīga vilna ar likras piedevu elastīgumam. Pateicoties vilnai tās ir īpaši siltas un piemērotas aukstam laikam – tām ir aizsargājoša dubulta struktūra, nostiprināta, aizsargājoša pēdas un potītes daļa un pēdas pamatnē iestrādātas elastīgas atbalsta lentes.

:image-24068:

Lai pasargātu jaunākos piedzīvojumu meklētājus, Mico piedāvājumā atrodamas vieglās un elastīgās termoveļas zeķubikses Foot Tights In Tactel Kids, kuras izgatavotas no Tactel materiāla - tām piemīt mitruma pārvadīšanas spēja un tās ir ātri žūstošas, kā arī ļoti mīkstas un patīkamas ādai. Lieliski piemērotas dažādām aktivitātēm, tās ir komfortablas un ļaus brīvi kustēties, nodrošinot patīkamu siltumu gan pēdām, gan kājām.

:image-24067:

Mazajiem slēpotājiem īpaši piemērotas siltās slēpošanas zeķes Calza Ski Superthermo Kids, kuras izgatavotas no dabīgas vilnas un likras sajaukuma īpašā Mico Super Thermo tehnoloģijā, kas nodrošina lielisku siltuma izolāciju - tās uzkrāj ķermeņa siltumu un atbrīvo to daudz ilgākā laikā. Zeķēs iestrādāts dubultas konstrukcijas amortizējošs polsterējums, kas nodrošina optimālu komforta sajūtu ilgākā laikā, kā arī elastīgas atbalsta lentes pēdas un potītes daļā.

Citas ziņas
jaunums-gandra-plauktos-legendarie-hanwag-alpinisma-kalnu-un-pargajienu-apavi

Jaunums Gandra plauktos - leģendārie Hanwag alpīnisma, kalnu un pārgājienu apavi

04.10.2013
Zīmols Hanwag un tā ražotie apavi atspoguļo sasniegumus un tradīcijas, kas krātas uzņēmuma 90 gadu pastāvēšanas laikā un atklājas nebeidzamās inovācijās un augstākajā kvalitātē. Uzsākot projektu „Nākamais solis”, Hanwag apņemas ražošanā ievērot arī...

Lasīt tālāk

tagad-gandra-variet-ievaskot-savu-fjallraven-turisma-apgerbu-nodrosinot-apgerba-udensizturibu-un-pagarinot-ta-muzu

Tagad Gandrā variet ievaskot savu Fjallraven tūrisma apģērbu, nodrošinot apģērba ūdensizturību un pagarinot tā mūžu

29.08.2013
Praktiska klasika – tās ir Fjällräven pārgājienu preces Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas, vadoties pēc jaunākajām tendencēm, un kuru izstrādē izmanto „G-1000 Original” materiālu. Fjällräven...

Lasīt tālāk

travelsafe-genials-lidzeklis-efektivai-aizsardzibai-pret-insektiem

Travelsafe – ģeniāls līdzeklis efektīvai aizsardzībai pret insektiem

16.07.2013
Daba ir ļoti draudzīga, taču arī tajā mīt mošķi, kas Tava pārgājiena, laivu brauciena, sēņošanas, makšķerēšanas vai dabas baudīšanas idilli var krietni pabojāt. Uzmācīgie insekti ne vien traucē mieru, kaitinoši zumot pie auss, tie prot arī nemanāmi...

Lasīt tālāk