1. Ziņas
  2. Jauns komforta līmenis kā atpūtā, tā sportā - jaunumi Mico tehnisko apģērbu un apakšveļas klāstā

Jauns komforta līmenis kā atpūtā, tā sportā - jaunumi Mico tehnisko apģērbu un apakšveļas klāstā

Publicēts: 01.11.2013

:image-24069:

Itāļu ražotāja Mico tehniskais sporta apģērbs un apakšveļa veidoti tā, lai neierobežotu Jūsu kustību, pielāgojoties auguma formām, tajā pašā laikā aizsargājot no pārāk liela aukstuma, karstuma un mitruma, nekairinot ādas virsmu. Pamata faktori vieglu, ērtu un elpojošu apģērbu ražošanā ir rūpes par detaļām, tikai kvalitatīvāko audumu izmantošana un, protams, nebeidzami pētījumi. Mico tehniskā apģērba valkāšana ir ērta un patīkama ikreiz – gan dodoties dabā, gan sportojot, gan vieglā atpūtā vēsos un aukstos laikapstākļos – tas aizsargā no vēja un mitruma, saglabājot ķermeņa temperatūru optimālā līmenī.

Gandra plauktos jau pieejami jaunumi no Mico tehniskā apģērba gan pieaugušajiem, gan bērniem, kas ļaus atpūtu un piedzīvojumus dabā izbaudīt kā vēl nekad.

:image-24066:

Krekls Warm Skin ir pieguļošs, elastīgs vīriešu termoveļas krekls ar paaugstinātu apkakli. Piemērots slēpošanai, skriešanai, pārgājieniem un citām brīvdabas aktivitātēm. Krekls veidots īpašā bezšuvju konstrukcijā no trīsdimensionāla materiāla ar žakarda materiāla ielaidumiem. Krekla struktūra nodrošina pilnīgu kustību brīvību, un materiāls nodrošina perfektu termoregulāciju, kā arī ātru mitruma pārvadīšanu.

Bikses Man Long Tights Oxi-Jet ir pieguļošas un elastīgas vīriešu termo bikses, kas piemērotas dažādām brīvdabas aktivitātēm aukstā laikā. Tās izgatavotas īpašā Oxi Jet (skābeklis + reģenerācija + enerģija) tehnoloģijā, kas palīdz asinīm un limfai plūst vieglāk, samazinot bioloģisku ievainojumu risku. Īpašais "pakāpenisks viļņveida spiediens" nodrošina mikro masāžu, kas palīdz asins cirkulācijai. Bikses izgatavotas no bezšuvju materiāla, kas nodrošina pilnīgu kustību brīvību un maksimālu komfortu, kā arī tām piemīt izcilas termoregulējošās īpašības.

:image-24065:

Zeķes Official Ski Sock in Micotex ir oficiālās F.I.S.I. jeb Itālijas Ziemas sporta federācijas slēpošanas zeķes. Tās izgatavotas no Micotex polipropilēna materiāla, kura viļņveida struktūra nodrošina optimālu siltuma izolāciju, kā arī absorbē mitrumu un ātri žūst. Zeķēs iestrādāts dubultas struktūras Micotex polsterējums, elastīga atbalsta lente potītes un pēdas daļās. Lai neļautu veidoties noberzumiem, zeķu purngalu daļa veidota plakanu šuvju konstrukcijā.

Zeķes Natural Outdoor Sock In Pure Wool ir garās pārgājienu zeķes, kuras veidotas ar īpašu vienlaidus polsterējumu un kuru pamatmateriāls ir dabīga vilna ar likras piedevu elastīgumam. Pateicoties vilnai tās ir īpaši siltas un piemērotas aukstam laikam – tām ir aizsargājoša dubulta struktūra, nostiprināta, aizsargājoša pēdas un potītes daļa un pēdas pamatnē iestrādātas elastīgas atbalsta lentes.

:image-24068:

Lai pasargātu jaunākos piedzīvojumu meklētājus, Mico piedāvājumā atrodamas vieglās un elastīgās termoveļas zeķubikses Foot Tights In Tactel Kids, kuras izgatavotas no Tactel materiāla - tām piemīt mitruma pārvadīšanas spēja un tās ir ātri žūstošas, kā arī ļoti mīkstas un patīkamas ādai. Lieliski piemērotas dažādām aktivitātēm, tās ir komfortablas un ļaus brīvi kustēties, nodrošinot patīkamu siltumu gan pēdām, gan kājām.

:image-24067:

Mazajiem slēpotājiem īpaši piemērotas siltās slēpošanas zeķes Calza Ski Superthermo Kids, kuras izgatavotas no dabīgas vilnas un likras sajaukuma īpašā Mico Super Thermo tehnoloģijā, kas nodrošina lielisku siltuma izolāciju - tās uzkrāj ķermeņa siltumu un atbrīvo to daudz ilgākā laikā. Zeķēs iestrādāts dubultas konstrukcijas amortizējošs polsterējums, kas nodrošina optimālu komforta sajūtu ilgākā laikā, kā arī elastīgas atbalsta lentes pēdas un potītes daļā.

Citas ziņas

Gandra kāpšanas tornis gatavs bezledus kāpšanai, nāc praktizēt draitūlinga tehniku

23.10.2013
image-24083: Aizvien lielāku respektu alpīnistu un klinšu kāpēju sabiedrībā iegūst bezledus kāpšana jeb draitūlings, bet kas patiesībā tas tāds ir? Lakoniski - tā ir kāpšanas tehnika. Ņemot vērā, ka šī kāpšanas tehnika kā atsevišķs novirziens ir relatīvi...

Lasīt tālāk

Kāpēji Santa Grigorjeva un Kaspars Vilks godam cīnās Pasaules čempionātā Krimā klinšu kāpšanā pa dabīgajām klintīm

14.10.2013
No 28. septembra līdz 7. oktobrim Krimā norisinājās Pasaules čempionāts klinšu kāpšanā pa dabīgajām klintīm alpīnisma klasē. Latviju Pasaules čempionātā pārstāvēja Gandra atbalstītie kāpēji Kaspars Vilks un Santa Grigorjeva. Vairāk nekā 50 dalībnieku...

Lasīt tālāk

Noslēdzies atklātais čempionāts bezceļu braukšanā Arctic Trophy 2013

03.10.2013
image-23730: Jau 20. reizi bezceļu braukšanas entuziasti no dažādām valstīm pulcējās, lai šķērsotu Kolas pussalu, pārvarot neskaitāmus šķēršļus no Baltās jūras līdz pat Barenca jūras krastam. Gandra atbalstītā ekipāža – Arnis Namajuns, Mārtiņš Seržants...

Lasīt tālāk