1. Ziņas
  2. Gandrs atbalstītais kāpējs Kaspars Vilks iegūst 2 uzvaras vienā nedēļas nogalē

Gandrs atbalstītais kāpējs Kaspars Vilks iegūst 2 uzvaras vienā nedēļas nogalē

Publicēts: 09.05.2016

Aizvadītajā nedēļas nogalē - 7.maijā Rīgā, Falkors boulderinga zālē norisinājās otrais posms Latvijas kausā “Boulder Latvia”. Šajās sacensībās piedalījās arī Gandrs un Petzl atbalstītie kāpšanas sportisti Kaspars Vilks, Pēteris Meirāns un  Artūrs Dombrovskis. Bet jau nakākamjā dienā - 8.maijā Gandrs atbalstītie kāpšanas sportisti devās uz Igaunijas pilsētu Tartu, lai cīnītos par Igaunijas “Monster” kausu grūtajā kāpšanā. Dalībnieku vidū bija kāpēji no Krievijas, Igaunijas, Latvijas un Gruzijas.

Latvijas kasuā "Boulder Latvia"dalībniekiem kvalifikācijā bija sagatavoti  15 dažādas grūtības maršruti, kuru iziešanai tika atvēlētas 90 minūtes. No Petzl/Latvia atbalstītajiem kāpējiem visus maršrutus izdevās izkāpt Kasparam Vilkam un Pēterim Meirānam, kas deva iespēju iekļūt finālā un cīnīties par uzvaru Boulder Latvija sacensībās.

Finālā dalībniekiem tika sagatavotas 3 distances, kuru veikšanai tika atvēlētas 4 min katrai no tām. Kā otrais dalībnieks startēja Pēteris Meirāns un tika galā ar visām trīs distancēm, tā iegūstot 4vietu. Nākamais distancē devās Kaspars Vilks, kas ar pārliecinošiem kāpieniem izcīnīja 1.vietu otrajā posmā “Latvijas kausā”

gandrs-kapejs-kaspars-vilks-iegust-1vietu-boulder-latvia-atklatajas-sacensibas

 

gandrs-kapejs-kaspars-vilks-iegust-1vietu-boulder-latvia-atklatajas-sacensibas2

Fināla rezultāti:

1.vieta  Kaspars Vilks PETZL/LATVIA

2.vieta Jurijs Volodko SKALA

3.vieta Dimitrijs Ogurcovs SKALA

4.vietaPēteris Meirāns PETZL/LATVIA

5.vieta Theo Marteou VĀCIJA       

Artūrs Dombrovskis PETZL/LATVIA ieguva 7. vietu 

gandrs-kapejs-kaspars-vilks-iegust-1vietu-boulder-latvia-atklatajas-sacensibas3

 

gandrs-kapejs-kaspars-vilks-iegust-1vietu-boulder-latvia-atklatajas-sacensibas4

 

8. maija Igaunijas "Monster" grūtās kāpšanas sacensības norisinājās Tartu pilsētā un pulcēja lielu dalībnieku skaitu, to starp arī PETZL/LATVIA kāpējus Kasparu Vilku un Pēteri Meirānu.

Dalībniekiem bija sagatavoti kvalifikācijā 10 dažādas grūtības kategorijas maršruti, sākot no 5c līdz 7c grūtības pakāpei. Sacensību formāts bija pateicīgs dalībniekiem, kuriem ir lielāka izturība un spēku rezerves, jo kopējais laiks šīm festivāla tipa sacensībām bija 4 stundas, kas ir pietiekoši, lai izmēģinātu visus maršrutus.

Gandrs atbalstītais kāpējs Kaspars Vilks tika galā ar deviņiem maršrutiem no desmit un ieguva augsto 2.vietu, savukārt Pēteris Meirāns izkāpa septiņus maršrutus un izcīnīja 4.vietu.

 

gandrs-atbalstitais-kapejs-kaspars-vilks-iegust-2-uzvaras-viena-nedelas-nogale22

 

gandrs-atbalstitais-kapejs-kaspars-vilks-iegust-2-uzvaras-viena-nedelas-nogale33

Fināla rezultāti:

1.vieta Aleksandr Šorikov Estonia climbing club

2.vieta Kaspars Vilks PETZL/LATVIA

3.vieta Aleksandr Tominov Rommesterium

4.vieta Pēteris Meirāns PETZL/LATVIA

5.vieta Jevgeny Soronov Russia LU4      

 

gandrs-atbalstitais-kapejs-kaspars-vilks-iegust-2-uzvaras-viena-nedelas-nogale44

 

gandrs-atbalstitais-kapejs-kaspars-vilks-iegust-2-uzvaras-viena-nedelas-nogale55

      

 

Citas ziņas

Noskaidroti Gandrs torņa sezonas atklāšanas sacensību uzvarētāji!

17.05.2016
2016. gada 14. maijā norisinājās Gandrs torņa sezonas atklāšana, kas jau kā ik gadu pulcēja stiprākos Latvijas kāpējus vienu viet - Kalnciema ielas 28 Hartmaņa muižas parkā. Lai gan bija jau paredzams, ka sestdiena nebūs saulaina un līs lietus, tas tomēr...

Lasīt tālāk

Gandrs kāpšanas torņa sezonas atklāšanas sacensības 14.maijā

03.05.2016
Jau mazāk kā pēc divām nedēļām Gandrs kāpšanas tornis pulcēs stiprākos Latvijas kāpšanas sportistus, lai oficiāli atklātu Gandrs torņa sezonu un dotu iespēju noskaidrot stiprākos kāpējus Sezonas Atklāšanas sacensībās. Dalībniekiem būs iespēja pierādīt...

Lasīt tālāk

Uzticamā un videi draudzīgā zīmola Vaude papildinājumi arī veikalos Gandrs!

21.04.2016
Vaude ir vācu uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi brīvdabas aktivitāšu apģērba, apavu un ekipējuma ražošanā. Vaude par ļoti svarīgu uzskata sociālo un vides atbildību – par vienu no galvenajā uzņēmuma pamatnostādnēm tiek uzskatīta videi draudzīgu materiālu...

Lasīt tālāk