1. Ziņas
  2. Fuse, Vaude un H.A.D. jaunās apģērbu kolekcijas dižojas Gandra plauktos

Fuse, Vaude un H.A.D. jaunās apģērbu kolekcijas dižojas Gandra plauktos

Publicēts: 23.11.2011

Fuse apakšveļa

Vīriešu bokseršorti – ērti, pielāgoti vīrieša ķermeņa uzbūvei. Bezšuvju konstrukcija, smaržu neitralizējošas un antibakteriālas īpašības, augsta gaisa caurlaidība ar īpaši iestrādātu ventilācijas zonu sistēmu. Šie bokseršorti uztur normālu ķermeņa temperatūru arī karstās dienās.

Sieviešu bokseršorti. Tie ir ļoti ērti un īpaši pielāgoti sievietes ķermenim. Bezšuvju konstrukcija, smaržu neitralizējošas un antibakteriālas. Veļai ir augsta gaisa caurlaidība un tā uztur normālu ķermeņa temperatūru arī karstās dienās.

Fuse lielākais jaunums, prieks un lepnums - termoveļa bērniem; pieejami dažādi izmēri un krāsas.

Fuse cepures un cimdi

Augstas kvalitātes flīsa cimdi un cepures. Ūdensnecaurlaidība un pret vēju aizsargājošās īpašības pasargās Tavas rokas no izmirkšanas un aukstuma.

Tāpat arī cepures ir vēju aizturošas un ļoti siltas; tām piemīt lieliskas elpojošās īpašības, kā arī tās ir ātri žūstošas. Pieejami izmēri gan lielajiem, gan mazajiem.

Fuse un H.A.D. galvassegas/ kakla lakati:

Ar dažādiem zīmējumiem, krāsām, ar flīsu un bez, gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Vairāki lakatu modeļi ir ūdensnecaurlaidīgi. Lakati ir no elpojoša materiāla, un daži pat atstaro gaismu – savu mazuli ar šādu lakatu varēsi viegli ieraudzīt arī tumšā ziemas vakarā.

Vaude apavi un apģērbs

Liela apavu izvēle kalniem, pārgājieniem, ikdienai.

Pārgājienu apavi ir ideāli piemēroti vienas dienas vai nopietniem pārgājieniem kalnos. Viegli, no izturīga materiāla, un lielākā daļa no tiem ar iestrādātu augstas kvalitātes Ceplex Pro membrānaudumu. Elastīga Flexlink konstrukcija optimālam pēdas izliekumam; īpaši āķi ar fiksatoriem atvieglo auklu aizsaitēšanu; stiprināts gumijas purngals un gumijas papēža aptvere. Tie ir apavi, kas Tev noderēs visdažādāko ceļu un bezceļu un klinšu taku izstaigāšanai!

Lieliski zābaki ar Primaloft, kas padara šos zābakus ļoti siltus un piemērotus aukstiem laika apstākļiem. Arakan Sympatex zābakiem piemīt viss, lai Tavas kājas justos silti un patīkami pat visskarbākajos apstākļos, jo Sympatex membrānaudums ir 35 000 mm ūdensizturīgs.

Jaunums no Vaude ir bahilas bērniem.

Pagājušoziem mums daudz jautāja par to, un šajā ziemā esam parūpējušies par Vaude apģērbu kolekciju bērniem. Mazie ne tikai labi izskatīises, bet viņiem būs arī ļoti, ļoti silti – cepures, bikses, flīsa jakas, ūdensizturīgās jakas un siltā apakšveļa košās krāsās bērniem.

Zemāk daži no kolekciju spilgtākajiem modeļiem.

fuse-vaude-un-had-jaunas-apgerbu-kolekcijas-dizojas-gandra-plauktos-17

fuse-vaude-un-had-jaunas-apgerbu-kolekcijas-dizojas-gandra-plauktos-16

fuse-vaude-un-had-jaunas-apgerbu-kolekcijas-dizojas-gandra-plauktos-15

fuse-vaude-un-had-jaunas-apgerbu-kolekcijas-dizojas-gandra-plauktos-10 :image-12931: :image-12933: fuse-vaude-un-had-jaunas-apgerbu-kolekcijas-dizojas-gandra-plauktos-12 fuse-vaude-un-had-jaunas-apgerbu-kolekcijas-dizojas-gandra-plauktos-13 fuse-vaude-un-had-jaunas-apgerbu-kolekcijas-dizojas-gandra-plauktos-14 fuse-vaude-un-had-jaunas-apgerbu-kolekcijas-dizojas-gandra-plauktos-6 :image-12925:

 

 

 

 

 

 

 

Citas ziņas
millet-un-belay-device-ipasa-jaka-no-primaloft-materiala

Millet un Belay Device – īpaša jaka no Primaloft materiāla

11.11.2011
Arī šogad Gandra piedāvājumā ir vieglā un kompaktā Belay Device siltumu izolējošā jaka kalnu alpīnismam un ekspedīcijām, kas ļoti labi sevi pierādījusi un klientiem īpaši patikusi jau pagājušajā gadā. Šogad pieejams...

Lasīt tālāk

sagaidi-ziemu-ar-lafuma-vismaz-vienai-lietai-ir-jabut-tavai

Sagaidi ziemu ar Lafuma – vismaz vienai lietai ir jābūt Tavai!

08.11.2011
Lafuma apavi Gan profesionāļu, gan aktīvās atpūtas cienītāju aprindās labus panākumus ir guvuši komfortablie un vieglie pārgājienu apavi. Tie lieliski piemēroti ilgai staigāšanai un fiziskām aktivitātēm. Īpašās apavu zoles nodrošina triecienu absorbēšanu...

Lasīt tālāk

ziema-millet-jauno-kolekciju-zime

Ziema Millet jauno kolekciju zīmē

01.11.2011
Gandrs ir gatavs ziemai – augstas kvalitātes franču alpīnisma zīmola Millet jaunās ziemas kolekcijas preces jau ir nopērkamas mūsu veikalos. Cepures Tās lieliski izskatās, tām ir daudz un dažādas krāsas un toņi. Millet galvassegas nodrošina...

Lasīt tālāk