1. Ziņas
  2. Funkcionalitātes un dizaina vienība – Lafuma jaunā kolekcija ir klāt!

Funkcionalitātes un dizaina vienība – Lafuma jaunā kolekcija ir klāt!

Publicēts: 19.04.2013

funkcionalitates-un-dizaina-vieniba-lafuma-jauna-kolekcija-ir-klat

Gatavojoties jaunajai sacensību sezonai, Gandra plauktos atrodami jaunie Lafuma piedzīvojumu sporta apģērbi un apavi, kā arī papildināts tūrisma inventāra klāsts.

Atzinīgi novērtētos Lafuma Speedtrail apavus tagad papildinājis arī skriešanas un multisporta apģērbs, kas izvadīs mitrumu vai, tieši otrādi, aizsargās no lietus.

Savu valkātāju nepievils kā īsām, tā garām un prasīgām distancēm piemērotas bikses, krekli un džemperi, jakas un apavi. Jakas Skyrace JKT un LD Skyrace JKT ilgstoši aizsargās no vēja un mitruma, pateicoties 2.5 slāņu Gore-Tex membrānai, tajā pašā laikā nodrošinot optimālu gaisa caurlaidību. Vieglie vīriešu multisporta apavi Sky Race 2 veidoti tā, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un stabilitāti, skrienot pa takām visa veida reljefos.

funkcionalitates-un-dizaina-vieniba-lafuma-jauna-kolekcija-ir-klat-2

funkcionalitates-un-dizaina-vieniba-lafuma-jauna-kolekcija-ir-klat-3

Kopā ar multisporta komandu Team Raid Lafuma izstrādātā mugursoma Team Raid 30 veidota tā, lai nodrošinātu skrējējiem komfortu un funkcionalitāti - somai ir ļoti viegla un komfortabla nešanas sistēma, veidota no 3D Mesh materiāla. Piedzīvojumu sportam un skriešanai piemērota arī nelielā mugursoma Fastup 15, kura aprīkota ar inovatīvo Air Shell nešanas sistēmu.

Šie jaunumi un citas somas atrodamas Gandra plašajā mugursomu klāstā, kur pārstāvētas mugursomas ar 15 līdz pat 80 litru ietilpību un sev piemērotu modeli piemeklēs gan skrējēji, gan nūjotāji, alpīnisti un ceļotāji.

:image-21500:

Sev piemērotu guļammaisu, matraci, telti un citu tūrisma inventāru vari apskatīt sadaļā Tūrisma inventārs.

Citas ziņas
viegluma-revolucija-elan-delight-14-iegust-prestizo-ispo-award

Viegluma revolūcija - Elan Delight ’14 iegūst prestižo ISPO Award

12.02.2013
Elan pazīstams kā viens no inovatīvākajiem kalnu slēpju ražotājiem un šogad, iegūstot ISPO Award Winner 2013 titulu, Elan prezentējis vieglāko, tieši sievietēm paredzēto slēpju modeli pasaulē – Delight, kas slēpošanu dāmām padarīs...

Lasīt tālāk

elan-radijis-ipasas-kalnu-slepes-tiesi-sievietem-izmantojot-unikalas-light-skiing-inovacijas

Elan radījis īpašas kalnu slēpes tieši sievietēm, izmantojot unikālās light skiing inovācijas

06.02.2013
Elan vienmēr ir ticējis bezierunu inovācijām savu produktu izstrādē. Ir tikai likumsakarīgi, ka, attīstot slēpju ražošanas tehnoloģijas, Elan ir nonācis pie fundamentāli jaunas perspektīvas sieviešu slēpju ražošanā. Radot jauno...

Lasīt tālāk

northwave-2013gada-sezonas-snovborda-zabaku-kolekcija-gandra-plauktos

Northwave 2013.gada sezonas snovborda zābaku kolekcija Gandra plauktos

02.01.2013
Northwave 2013.gada sezonas kolekcija pierāda, ka Northwave zābaki ir vieni no ērtākajiem zābakiem snovborda zābaku tirgū. Jaunās sezonas zābakos iestrādāta 540 grādu tehnoloģija, kas perfekti „ievelk” potīti savā vietā, lai tā paliktu...

Lasīt tālāk