1. Ziņas
  2. Funkcionalitātes un dizaina vienība – Lafuma jaunā kolekcija ir klāt!

Funkcionalitātes un dizaina vienība – Lafuma jaunā kolekcija ir klāt!

Publicēts: 19.04.2013

funkcionalitates-un-dizaina-vieniba-lafuma-jauna-kolekcija-ir-klat

Gatavojoties jaunajai sacensību sezonai, Gandra plauktos atrodami jaunie Lafuma piedzīvojumu sporta apģērbi un apavi, kā arī papildināts tūrisma inventāra klāsts.

Atzinīgi novērtētos Lafuma Speedtrail apavus tagad papildinājis arī skriešanas un multisporta apģērbs, kas izvadīs mitrumu vai, tieši otrādi, aizsargās no lietus.

Savu valkātāju nepievils kā īsām, tā garām un prasīgām distancēm piemērotas bikses, krekli un džemperi, jakas un apavi. Jakas Skyrace JKT un LD Skyrace JKT ilgstoši aizsargās no vēja un mitruma, pateicoties 2.5 slāņu Gore-Tex membrānai, tajā pašā laikā nodrošinot optimālu gaisa caurlaidību. Vieglie vīriešu multisporta apavi Sky Race 2 veidoti tā, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un stabilitāti, skrienot pa takām visa veida reljefos.

funkcionalitates-un-dizaina-vieniba-lafuma-jauna-kolekcija-ir-klat-2

funkcionalitates-un-dizaina-vieniba-lafuma-jauna-kolekcija-ir-klat-3

Kopā ar multisporta komandu Team Raid Lafuma izstrādātā mugursoma Team Raid 30 veidota tā, lai nodrošinātu skrējējiem komfortu un funkcionalitāti - somai ir ļoti viegla un komfortabla nešanas sistēma, veidota no 3D Mesh materiāla. Piedzīvojumu sportam un skriešanai piemērota arī nelielā mugursoma Fastup 15, kura aprīkota ar inovatīvo Air Shell nešanas sistēmu.

Šie jaunumi un citas somas atrodamas Gandra plašajā mugursomu klāstā, kur pārstāvētas mugursomas ar 15 līdz pat 80 litru ietilpību un sev piemērotu modeli piemeklēs gan skrējēji, gan nūjotāji, alpīnisti un ceļotāji.

:image-21500:

Sev piemērotu guļammaisu, matraci, telti un citu tūrisma inventāru vari apskatīt sadaļā Tūrisma inventārs.

Citas ziņas
laujies-udens-priekiem-jauna-limeni-zimols-aquapac-sezonas-jaunums-gandra-plauktos

Ļaujies ūdens priekiem jaunā līmenī: zīmols Aquapac – sezonas jaunums Gandra plauktos!

07.05.2013
Lieliskas ziņas laivotājiem un piedzīvojumu meklētājiem- tagad Gandra plauktos atrodami ūdensdrošie Aquapac produkti, kas ļaus pilnībā izbaudīt ūdens priekus. Meklējot jaunus iespaidus, iepakojumi foto un video kamerām, mūzikas atskaņošanas austiņas...

Lasīt tālāk

gandra-veikalu-darba-laiks-vasaras-sezona

Gandra veikalu darba laiks vasaras sezonā

09.04.2013
Gatavojoties sen gaidītam un saulainam pavasarim, sākot no aprīļa, pagarinām darba laiku Gandra veikalos Rīgā, Kalnciema ielā 28, un Valmierā, Rīgas ielā 27. Darba laiks vasaras sezonā: Darba dienās no 10:00 līdz 20:00, brīvdienās no 10:00 līdz 18:00. TP...

Lasīt tālāk

rigas-velo-nedela-2013

Rīgas velo nedēļa 2013

05.04.2013
Lai veicinātu velosipēda kā ikdienas pārvietošanās līdzekļa izmantošanu, kā arī labvēlīgāku attieksmi pret riteņbraucējiem, biedrība Rīgas Velo nedēļa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu jau trešo gadu rīkos Rīgas Velo nedēļu laikā no 26...

Lasīt tālāk