1. Ziņas
  2. Fulcrum rati un Hygia disku bremzes – augstākie velosporta standarti

Fulcrum rati un Hygia disku bremzes – augstākie velosporta standarti

Publicēts: 17.06.2013

:image-22609:

Fulcrum ražo ratus sacensību velosipēdiem jau no 2004. gada, izmantojot vieglākos un uzticamākos materiālus - alumīniju, oglekļa šķiedru un poliamīdu. Fulcrum ratus raksturo nevainojama kvalitāte, izcili zems svars, inovācijas, izturība un lielisks dizains.

fulcrum-rati-un-hygia-disku-bremzes-augstakie-velosporta-standarti-3

Fulcrum Red Wind šosejas rati ir vieni no aerodinamiskākajiem un vieglākajiem šosejas velosipēdu ratiem, to svars ir tikai 1755 grami, un tie paredzēti šosejas sacensībām un treniņiem. Aploki izgatavoti no alumīnija ar oglekļa šķiedras struktūras, tā nodrošinot izcilu cietību un izturību, kā arī zemu svaru. Aploku augstums ir 50 mm, kas nodrošina lieliskas aerodinamiskās īpašības, savukārt Dynamic Balance tehnoloģija nodrošina stabilu braukšanu pat lielā ātrumā un MoMag inovācija aploka uzbūvē padarījusi iespējamu aploku bez spieķu caurumiem.

fulcrum-rati-un-hygia-disku-bremzes-augstakie-velosporta-standarti-4

Fulcrum Red Metal 29 XRP rati ir ražotāja vieglākie 29er MTB (kalnu velosipēda) rati, kuru svars ir tikai 1635 grami. Tie paredzēti XC sacensībām, treniņiem, trasēm un maratoniem. Rati lietojami bez kamerām un paredzēti 6 skrūvju disku bremžu standartam. Aploki izgatavoti no slīpēta alumīnija, kas tos padara ļoti vieglus, kā arī nodrošina milzīgu izturību.

:image-22610:

Hygia ražo izcila dizaina un labākās kvalitātes hidrauliskās disku bremzes. Uzņēmums patentējis vairākas inovatīvas idejas un Hygia hidraulisko disku bremžu suporti veidoti mono-body formā, kas padara tos vieglākus un izturīgākus, nodrošinot labāku bremzēšanas spēku un efektivitāti. Lai apmierinātu savu klientu dažādās vēlmes un vajadzības, HYGIA savu produkciju piedāvā arī visdažādākajās krāsās.

Hygia Bremzes BU12 Disc ir lieliska, funkcionāla dizaina diska bremžu komplekts. Divu keramisko virzuļu BU12 disku bremzes tika radītas, lai padarītu velosipēdu vieglāku un ļautu tam ātrāk apstāties. Bremžu svars ir tikai 340 grami, kas tās padara par vienām no vieglākajām disku bremzēm šajā cenu kategorijā. Aprīkotas ar integrēto disku bremžu rezervuāra sistēmu, kas nodrošina pozicionēšanas un konfigurēšanas brīvību. Keramiskie virzuļi samazinās bremžu suporta uzkaršanu, kas īpaši svarīgi būs garos nobraucienos un pārvietojoties pa kalnu serpentīniem.

fulcrum-rati-un-hygia-disku-bremzes-augstakie-velosporta-standarti-5

Vieglās un atraktīvās Disc Usagi 86FRW-PB lieliski piemērotas vieglas slodzes Cross Country velosipēdam. Šīm disku bremzēm ir pašregulējoši bremžu kluču kontakta punkti, un disku bremžu rokturi izgatavoti tā, lai tos varētu viegli regulēt, neizmantojot instrumentus. Tās sver tikai 286 gramus un veidotas tā, lai eļļas maiņa būtu maksimāli viegla un tīra.

fulcrum-rati-un-hygia-disku-bremzes-augstakie-velosporta-standarti-6

Rūpēs par labāko kvalitātes un dizaina apvienojumu radītās Disc Elite 86FRW-PA ir divu virzuļu disku bremzes, kuras nodrošinās perfektu izpildījumu apvienojumā ar minimālu – 295 g - svaru. Izmantotais pārklājums maksimāli novērš korozijas risku un samazina virsmas nolietojumu. Tās aprīkotas ar integrēto disku bremžu rezervuāra sistēmu, kas nodrošina pozicionēšanas un konfigurēšanas brīvību.

Citas ziņas
perc-velosipedu-un-sanem-davana-lieliskas-velo-lietas

Pērc velosipēdu un saņem dāvanā lieliskas velo lietas

13.06.2013
Līdz pat 7.jūlijam Gandrā pērkot velosipēdu, dāvanā saņemsi noderīgas velo lietas! - Pērkot velo līdz 300 Ls, saņemsi Torch velo lukturu komplektu un SKS vai Polisport dubļusargus. - Pērkot velo virs 300 Ls izvēlies par brīvu sev Northwave velo kreklu...

Lasīt tālāk

millet-tehniskais-apgerbs-aktivitatem-daba-un-ikdienai

Millet tehniskais apģērbs aktivitātēm dabā un ikdienai

04.06.2013
Lai vasara nepaskrietu nepamanīta, ir īstais laiks izplānot nākamo atsvaidzinošo pārgājienu, laivu vai velo braucienu. Domājot par aizsardzību un piemērotu apģērbu vasaras brīvdabas aktivitātēm, jāņem vērā gan laikapstākļu nepastāvīgums, gan līdzi ņemamo...

Lasīt tālāk

vaude-kalnu-turisma-un-alpinisma-inventars-augstakie-standarti-un-labakas-atsauksmes

Vaude kalnu tūrisma un alpīnisma inventārs - augstākie standarti un labākās atsauksmes

04.06.2013
Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību...

Lasīt tālāk