1. Ziņas
  2. Esbit dzērienu un pārtikas termosi noderēs aktīvai atpūtai dabā

Esbit dzērienu un pārtikas termosi noderēs aktīvai atpūtai dabā

Publicēts: 21.12.2011

Esbit produkcijas termosi, krūzes, karotes - noderīgi, prakstiski, ļoti ērti lietojami un pārnēsājami, lai kur arī tu dotos - ziemīgā pārgājienā, augstu kalnos vai laivojot pa Latvijas upēm.

Kāpēc tieši Esbit?

:image-13409:

Esbit veiksmes stāsts sākās 1936. gadā, kad Ēriks Šums (Erich Schumm) izgudroja sausā spirta tabletes. Drīz pēc tam tika uzsāktas arī citu produktu ražošana, kā piemēram, kabatas izmēra plītiņas- krāsns ražošana.

Kāpēc kompāniju sauc Esbit vārdā?

Tās nosaukums ir veidojies šādi: Erich Schummm Brennstoff in Tabletten , (Brennstoff in Tabletten = sausā spirta tabletes), saliekot kopā kompānijas dibinātāja un pirmā produkta vārdus, no katra vārda paņemot pirmo burtu.

esbit-termosi-burviga-davana-svetkos-2

Esbit kompānija šobrīd nodarbojas „viegli ceļā līdzi ņemamu” trauku ražošanu, kas atvieglo ēst gatavošanu un līdzi ņemamu ēdienu, dzērienu ņemšanu un saglabāšanu ne tikai esot ceļojumā, bet arī dodoties uz darbu, esot darbā, rūpējas par to, lai trauku kvalitāte nodrošinātu siltu ēdienu, un arī ātri pagatavot ēdienu.

esbit-termosi-burviga-davana-svetkos-3

Kompānijas piedāvātā produkcija ir dažādu tilpumu un krāsu termosi, termokrūzes, vieglas un ērtas plītiņas, katli, pannas, tējkannas, bļodas, dzeršanas pudeles, ēšanas piederumi- karotes, dakšas, naži, piknika somas, dažādi vieglie kurināmie- spirta tabletes, skaliņi, u.c preces, kas ir šīs kompānijas nemainīgas vērtības.

 

Citas ziņas

Ar Millet termoveļu nav nepareizu laikapstākļu

13.01.2012
Pamostoties no rīta un vēl guļot siltā gultā, šobrīd iedomājoties skatu ārā pa logu, galīgi nav vilinājuma doties ārā, neapģērbjoties atbilstoši laika apstākļiem, jo īpaši tad, ja uz darbu jābrauc ar sabiedrisko transportu, jāsatiek draugi, jādodas...

Lasīt tālāk

Continental riepas ir klāt!

21.12.2011
image-13393: Continental – vairāk nekā 100 gadu pieredze velosipēdu riepu ražošanā. Vācijā, Korbahas (Korbach) pilsētā ir izveidots Continental zinātnes un attīstības centrs, kas nodarbojas ar jaunu tehnoloģiju radīšanu, testēšanu un ieviešanu ražošanā...

Lasīt tālāk

Franču ražotāja Julbo snovborda un slēpošanas ķiveru un briļļu jaunās kolekcijas pārsteidz ar kvalitāti un dažādību

13.12.2011
Julbo  ziemas kolekciju klāstā ikkatrs spēj piemeklēt sev piemērotākās brilles, kas lieliski der sejas formai, ka arī atbilst funkcionālajām prasībām. Julbo ķiverēm - foršs dizains un augsts prettriecienu aizsardzības līmenis. Julbo ķiveres Komfortablā...

Lasīt tālāk