1. Ziņas
  2. Esbit dzērienu un pārtikas termosi noderēs aktīvai atpūtai dabā

Esbit dzērienu un pārtikas termosi noderēs aktīvai atpūtai dabā

Publicēts: 21.12.2011

Esbit produkcijas termosi, krūzes, karotes - noderīgi, prakstiski, ļoti ērti lietojami un pārnēsājami, lai kur arī tu dotos - ziemīgā pārgājienā, augstu kalnos vai laivojot pa Latvijas upēm.

Kāpēc tieši Esbit?

:image-13409:

Esbit veiksmes stāsts sākās 1936. gadā, kad Ēriks Šums (Erich Schumm) izgudroja sausā spirta tabletes. Drīz pēc tam tika uzsāktas arī citu produktu ražošana, kā piemēram, kabatas izmēra plītiņas- krāsns ražošana.

Kāpēc kompāniju sauc Esbit vārdā?

Tās nosaukums ir veidojies šādi: Erich Schummm Brennstoff in Tabletten , (Brennstoff in Tabletten = sausā spirta tabletes), saliekot kopā kompānijas dibinātāja un pirmā produkta vārdus, no katra vārda paņemot pirmo burtu.

esbit-termosi-burviga-davana-svetkos-2

Esbit kompānija šobrīd nodarbojas „viegli ceļā līdzi ņemamu” trauku ražošanu, kas atvieglo ēst gatavošanu un līdzi ņemamu ēdienu, dzērienu ņemšanu un saglabāšanu ne tikai esot ceļojumā, bet arī dodoties uz darbu, esot darbā, rūpējas par to, lai trauku kvalitāte nodrošinātu siltu ēdienu, un arī ātri pagatavot ēdienu.

esbit-termosi-burviga-davana-svetkos-3

Kompānijas piedāvātā produkcija ir dažādu tilpumu un krāsu termosi, termokrūzes, vieglas un ērtas plītiņas, katli, pannas, tējkannas, bļodas, dzeršanas pudeles, ēšanas piederumi- karotes, dakšas, naži, piknika somas, dažādi vieglie kurināmie- spirta tabletes, skaliņi, u.c preces, kas ir šīs kompānijas nemainīgas vērtības.

 

Citas ziņas
francu-razotaja-julbo-snovborda-un-sleposanas-kiveru-un-brillu-jaunas-kolekcijas-parsteidz-ar-kvalitati-un-dazadibu

Franču ražotāja Julbo snovborda un slēpošanas ķiveru un briļļu jaunās kolekcijas pārsteidz ar kvalitāti un dažādību

13.12.2011
Julbo  ziemas kolekciju klāstā ikkatrs spēj piemeklēt sev piemērotākās brilles, kas lieliski der sejas formai, ka arī atbilst funkcionālajām prasībām. Julbo ķiverēm - foršs dizains un augsts prettriecienu aizsardzības līmenis. Julbo ķiveres Komfortablā...

Lasīt tālāk

jaunas-peltonen-distancu-slepes-rex-nujas-un-distancu-slepju-zabaki-ir-klat

Jaunās Peltonen distanču slēpes, Rex nūjas un distanču slēpju zābaki ir klāt!

08.12.2011
Somu ražotāja Peltonen 2011/ 2012. gada slēpju kolekcija visā plašumā apskatāma un iegādājama Gandra veikalos. Viens no Peltonen trumpjiem ir tas, ka tiek nodrošināta labākā slēpju pāra saderība visā distanču slēpju industrijā. Tas tiek...

Lasīt tālāk

fuse-vaude-un-had-jaunas-apgerbu-kolekcijas-dizojas-gandra-plauktos

Fuse, Vaude un H.A.D. jaunās apģērbu kolekcijas dižojas Gandra plauktos

23.11.2011
Fuse apakšveļa Vīriešu bokseršorti – ērti, pielāgoti vīrieša ķermeņa uzbūvei. Bezšuvju konstrukcija, smaržu neitralizējošas un antibakteriālas īpašības, augsta gaisa caurlaidība ar īpaši iestrādātu...

Lasīt tālāk