1. Ziņas
  2. Jaunās Peltonen distanču slēpes, Rex nūjas un distanču slēpju zābaki ir klāt!

Jaunās Peltonen distanču slēpes, Rex nūjas un distanču slēpju zābaki ir klāt!

Publicēts: 08.12.2011

Somu ražotāja Peltonen 2011/ 2012. gada slēpju kolekcija visā plašumā apskatāma un iegādājama Gandra veikalos. Viens no Peltonen trumpjiem ir tas, ka tiek nodrošināta labākā slēpju pāra saderība visā distanču slēpju industrijā. Tas tiek panākts, mērot slēpes pēc dažādiem parametriem un pēc tam tās, vadoties pēc iegūtajiem rezultātiem, tiek manuāli sapārotas, iegūstot labāko iespējamo slēpju pāri.

Peltonen

Ļoti plašs slēpju klāsts – sākot no budžeta klases modeļa Delta līdz pat pasaules līmeņa sacensību slēpēm – gan slidsolim, gan klasiskā stila solim. Lielisku kvalitāti nodrošina visas tām pievienotās tehnoloģijas.

Šogad piedāvājumā ir pārgājienu/tūrisma slēpes no ražotāja Peltonen:

NanoGrip Mountain modelis, kas apstrādāts ar Nanogrip tehnoloģiju un ļaus izbaudīt slēpošanas prieku arī nesagatavotās trasēs, un Metsa Step, kuras, pateicoties savam platumam, dos iespēju slēpot pa visdziļākajiem sniegiem.

Rex

Tieši distanču slēpošanai paredzētas nūjas plašā izvēlē jebkuram distanču slēpošanas stilam, vai arī, lai atvieglotu izvēli, – vienkāršas universālas nūjas. Rex slēpju nūjas ir labi zināmas ar to lielisko cenas un kvalitātes attiecību.

Madshus un Skol

Tagad Gandra veikalos nopērkami distanču slēpju zābaki no tādiem ražotājiem kā Madshus un Skol. Tie ir viegli, tiem piemīt lieliskas elpojošās īpašības, aizsardzība pret vēju un mitrumu, kā arī labas sildošās īpašības.

:image-13217:

jaunas-peltonen-distancu-slepes-rex-nujas-un-distancu-slepju-zabaki-ir-klat

jaunas-peltonen-distancu-slepes-rex-nujas-un-distancu-slepju-zabaki-ir-klat-2

:image-13214: 

jaunas-peltonen-distancu-slepes-rex-nujas-un-distancu-slepju-zabaki-ir-klat-5

 

Citas ziņas

Kristaps Dzenis no Gandra Ziemas komandas par iepriekšējo sezonu un jaunajiem plāniem

08.12.2011
Sveiciens visiem! Es esmu Kristaps Dzenis. Atceros, ka pagājušo sezonu, kā parasti, uzsākām ar draugiem (Pasaules Glābējiem) Baiļos. Sīkāks ieskats video materiālā, bet vispirms es  gribētu pateikties veikalam Gandrs par superīgo Drake Urban dēli, ar...

Lasīt tālāk

Fuse, Vaude un H.A.D. jaunās apģērbu kolekcijas dižojas Gandra plauktos

23.11.2011
Fuse apakšveļa Vīriešu bokseršorti – ērti, pielāgoti vīrieša ķermeņa uzbūvei. Bezšuvju konstrukcija, smaržu neitralizējošas un antibakteriālas īpašības, augsta gaisa caurlaidība ar īpaši iestrādātu...

Lasīt tālāk

Jānis Sarāns, jaunais Gandra ziemas komandas braucējs, stāsta par pagājušo sezonu un jaunās sezonas plāniem

17.11.2011
Sezona iesākās pavisam negaidīti, ne tā, kā parasti, proti, pirmo reizi uz dēļa es uzkāpu Milzkalnā, vietējā snovborda parka atklāšanas dienā. Laiks bija ideāls, sajūta, pieskaroties sniegam, arī. Viens no fotogrāfiem pat iemūžināja manu backflipu ar...

Lasīt tālāk