1. Ziņas
  2. Franču ražotāja Julbo snovborda un slēpošanas ķiveru un briļļu jaunās kolekcijas pārsteidz ar kvalitāti un dažādību

Franču ražotāja Julbo snovborda un slēpošanas ķiveru un briļļu jaunās kolekcijas pārsteidz ar kvalitāti un dažādību

Publicēts: 13.12.2011

Julbo  ziemas kolekciju klāstā ikkatrs spēj piemeklēt sev piemērotākās brilles, kas lieliski der sejas formai, ka arī atbilst funkcionālajām prasībām. Julbo ķiverēm - foršs dizains un augsts prettriecienu aizsardzības līmenis.

Julbo ķiveres

Komfortablā Kicker ķivere ar iespēju atdalīt ausu aizsargu daļu. Tai ir izcila ventilācija un gaumīga dizaina grafika. To raksturo komforts un aizsardzība. Kicker ļauj Tev justies pārliecinoši jebkuros apstākļos.

Saasini krāsas!

Ar Groove braucēji saasina krāsas maksimāli, tuvojoties kārtējam kickerim. Šī ir vienkārša un labi ventilēta freeride ķivere ar krāsainu dizainu. Vienalga – vai Tev padomā triki parkā vai ārpus trasēm, Groove ir gatava jebkuram izaicinājumam, jo tieši izaicinājumiem tā ir radīta!

Ar košajām Twist ķiverēm mūsu jaunie slēpotāji būs ne tikai aizsargāti, bet arī viegli pamanāmi uz kalna.

Julbo brilles

Vēl lielākai jautrībai un spēlēm ar gaismu

Revolution modelis sevi lieliski pierādījis jau trīs gadus, kļūstot par nozīmīgu etalonu kalnu profesionāļu vidū. Zebra tipa lēcas ir fotohromiskas un polarizējošas. Dažās sekundēs Revolution pārfokusējas no 2. aizsardzības līmeņa uz 4., kā arī šīm lēcām ir droša pretaizmiglošanās kontrole.

Columbus klasiskā dizaina slēpošanas saulesbrilles der jebkurai sejas formai. Piemērotas atpūtas slēpotājiem. Sniedz lielisku komfortu, jo tām ir īpaši mīksts polsterējums; lēcās iestrādāta efektīva ventilācijas sistēma.

 

francu-razotaja-julbo-snovborda-un-sleposanas-kiveru-un-brillu-jaunas-kolekcijas-parsteidz-ar-kvalitati-un-dazadibu

:image-13292:

francu-razotaja-julbo-snovborda-un-sleposanas-kiveru-un-brillu-jaunas-kolekcijas-parsteidz-ar-kvalitati-un-dazadibu-2

:image-13293:

:image-13295:

 

Citas ziņas

Continental riepas ir klāt!

21.12.2011
image-13393: Continental – vairāk nekā 100 gadu pieredze velosipēdu riepu ražošanā. Vācijā, Korbahas (Korbach) pilsētā ir izveidots Continental zinātnes un attīstības centrs, kas nodarbojas ar jaunu tehnoloģiju radīšanu, testēšanu un ieviešanu ražošanā...

Lasīt tālāk

Kristaps Dzenis no Gandra Ziemas komandas par iepriekšējo sezonu un jaunajiem plāniem

08.12.2011
Sveiciens visiem! Es esmu Kristaps Dzenis. Atceros, ka pagājušo sezonu, kā parasti, uzsākām ar draugiem (Pasaules Glābējiem) Baiļos. Sīkāks ieskats video materiālā, bet vispirms es  gribētu pateikties veikalam Gandrs par superīgo Drake Urban dēli, ar...

Lasīt tālāk

Jaunās Peltonen distanču slēpes, Rex nūjas un distanču slēpju zābaki ir klāt!

08.12.2011
Somu ražotāja Peltonen 2011/ 2012. gada slēpju kolekcija visā plašumā apskatāma un iegādājama Gandra veikalos. Viens no Peltonen trumpjiem ir tas, ka tiek nodrošināta labākā slēpju pāra saderība visā distanču slēpju industrijā. Tas tiek...

Lasīt tālāk