1. Ziņas
  2. Elektroniskā sugu enciklopēdija latvijasdaba.lv uzziedējusi jaunā, pievilcīgā un lietotājam ērtā veidolā

Elektroniskā sugu enciklopēdija latvijasdaba.lv uzziedējusi jaunā, pievilcīgā un lietotājam ērtā veidolā

Publicēts: 24.04.2015

Dabai mostoties un priecējot ar plaukstošiem pumpuriem un zaļojošām lapotnēm, jaunā, pievilcīgā un lietotājam ērtā veidolā uzziedējusi arī elektroniskā sugu enciklopēdija latvijasdaba.lv.

:image-30418:

Enciklopēdija latvijasdaba.lv ir apjomīgākā brīvpieejas datu krātuve internetā par Latvijā sastopamajām sēņu, augu un dzīvnieku sugām. Pašlaik tajā atrodamas ziņas par gandrīz 5500 sugām, kuras ilustrē apmēram 8000 zīmējumi vai fotoattēli.

Enciklopēdija latvijasdaba.lv sniedz iespēju ielūkoties Latvijas dabas daudzveidības visdažādākajos tematos. Tā joprojām tiek papildināta ar jauniem sugu aprakstiem un attēliem.

Interneta enciklopēdija latvijasdaba.lv ir izveidota un uzturēta ar Askolda Kļaviņa ieguldījumu un atbalstu. Tās brīvpieeju lietotājiem nodrošina SIA Gandrs, kas jau kopš savas darbības pirmsākumiem 1989. gadā, ir izvirzījis uzstādījumu būt kam vairāk par veikalu, kurā tiek piedāvāts kvalitatīvs inventārs atpūtai dabā. Gandra devīzei – Viss atpūtai dabā – atbilst ne tikai nodrošināt labāko ekipējumu, lai radītu neaizmirstamas emocijas, bet arī: izglītot, rosināt iepazīt un neaizmirst saudzēt Latvijas dabu.

Gandra veikalos un interneta veikalā www.gandrs.lv kopš 2014. gada nogales tirdzniecībā ir pieejama elektroniskās sugu enciklopēdijas latvijasdaba.lv sadaļa par augiem drukātā formātā – enciklopēdija „Latvijas augi”, kurā apkopotas visas Latvijas savvaļā sastopamās augu sugas.

Citas ziņas
gandrs-merida-velo-komandas-braucejs-krisjanis-jansons-ratiniks-izcina-augsto-3vietu-seb-mtb-maratona-pirmaja-posma

Gandrs-Merida velo komandas braucējs Krišjānis Jansons-Ratiniks izcīna augsto 3.vietu SEB MTB maratona pirmajā posmā

29.04.2015
Aizvadīta spraiga nedēļas nogale ar augstiem Gandrs-Merida velo komandas sasniegumiem velo laukā. 25. aprīlī norisinājās Baložu velokrosa 2. posms. Laiks lutināja, un atpakaļ ierindā bija atgriezies viens no komandas līderiem Krišjānis Jansons-Ratiniks...

Lasīt tālāk

gandra-atbalstitie-kapeji-izcina-1-vietu-rigas-sporta-turisma-sacensibas

Gandra atbalstītie kāpēji izcīna 1. vietu Rīgas sporta tūrisma sacensībās.

22.04.2015
Aizvadītajā nedēļas nogalē Carnikavas novada apkaimē norisinājās Rīgas 27. atklātās sporta tūrisma sacensības, tās ik gadu norisinās citā vietā, dodot jauniešiem iespēju apskatīt Latvijas krāšņo dabu. Šogad sacensībās pulcējās 37 komandas no dažādiem...

Lasīt tālāk

gandrs-merida-komanda-veiksmigi-starte-pirmaja-vivus-mtb-maratona-posma

Gandrs-Merida komanda veiksmīgi startē pirmajā Vivus MTB maratona posmā

21.04.2015
Spītējot aukstajam un vējainajam laikam, aizvadītājā nedēļas nogalē Ventspilī kuplā braucēju skaitā norisinājās Vivus MTB maratona pirmais posms, kurā Gandrs-Merida komanda izcīnīja augsto 6.vietu 21 komandas ieskaitē. Zemāk iepazīstieties ar Gandrs-Merida...

Lasīt tālāk