1. Ziņas
  2. Elektroniskā sugu enciklopēdija latvijasdaba.lv uzziedējusi jaunā, pievilcīgā un lietotājam ērtā veidolā

Elektroniskā sugu enciklopēdija latvijasdaba.lv uzziedējusi jaunā, pievilcīgā un lietotājam ērtā veidolā

Publicēts: 24.04.2015

Dabai mostoties un priecējot ar plaukstošiem pumpuriem un zaļojošām lapotnēm, jaunā, pievilcīgā un lietotājam ērtā veidolā uzziedējusi arī elektroniskā sugu enciklopēdija latvijasdaba.lv.

:image-30418:

Enciklopēdija latvijasdaba.lv ir apjomīgākā brīvpieejas datu krātuve internetā par Latvijā sastopamajām sēņu, augu un dzīvnieku sugām. Pašlaik tajā atrodamas ziņas par gandrīz 5500 sugām, kuras ilustrē apmēram 8000 zīmējumi vai fotoattēli.

Enciklopēdija latvijasdaba.lv sniedz iespēju ielūkoties Latvijas dabas daudzveidības visdažādākajos tematos. Tā joprojām tiek papildināta ar jauniem sugu aprakstiem un attēliem.

Interneta enciklopēdija latvijasdaba.lv ir izveidota un uzturēta ar Askolda Kļaviņa ieguldījumu un atbalstu. Tās brīvpieeju lietotājiem nodrošina SIA Gandrs, kas jau kopš savas darbības pirmsākumiem 1989. gadā, ir izvirzījis uzstādījumu būt kam vairāk par veikalu, kurā tiek piedāvāts kvalitatīvs inventārs atpūtai dabā. Gandra devīzei – Viss atpūtai dabā – atbilst ne tikai nodrošināt labāko ekipējumu, lai radītu neaizmirstamas emocijas, bet arī: izglītot, rosināt iepazīt un neaizmirst saudzēt Latvijas dabu.

Gandra veikalos un interneta veikalā www.gandrs.lv kopš 2014. gada nogales tirdzniecībā ir pieejama elektroniskās sugu enciklopēdijas latvijasdaba.lv sadaļa par augiem drukātā formātā – enciklopēdija „Latvijas augi”, kurā apkopotas visas Latvijas savvaļā sastopamās augu sugas.

Citas ziņas
baudiet-bezkompromisu-kvalitati-izveloties-vaude-inovativa-dizaina-turisma-inventaru-un-apgerbu

Baudiet bezkompromisu kvalitāti, izvēloties Vaude inovatīvā dizaina tūrisma inventāru un apģērbu

14.04.2015
Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību...

Lasīt tālāk

pinguin-viss-nepieciesamais-aktivitatem-briva-daba

Pinguin – viss nepieciešamais aktivitātēm brīvā dabā

30.03.2015
Sākoties aktīvākajai dabas mīļotāju sezonai, Gandrā atrodami lielāki un mazāki jaunumi no Pinguin –dzeršanas sistēmas, tūrisma apģērbs, gāzes degļi un citi dabas mīļotājiem noderīgi produkti. Pinguin ir viena no vecākajām Čehijas tūrisma inventāra...

Lasīt tālāk

drosi-erti-un-izskatigi-sis-sezonas-aktualitates-velo-piederumu-izvele

Droši, ērti un izskatīgi - šīs sezonas aktualitātes velo piederumu izvēlē

13.04.2015
Velo sezonai sākoties, aktuāla kļūst piemērotu un funkcionālu velo piederumu izvēle. Priecē tas, ka riteņbraucēji arvien lielāku uzmanību pievērš savai un citu satiksmes dalībnieku drošībai – to par vienu no jauno kolekciju augstākajām prioritātēm ir...

Lasīt tālāk