1. Ziņas
  2. Continental riepas ir klāt!

Continental riepas ir klāt!

Publicēts: 21.12.2011

:image-13393:

Continental – vairāk nekā 100 gadu pieredze velosipēdu riepu ražošanā. Vācijā, Korbahas (Korbach) pilsētā ir izveidots Continental zinātnes un attīstības centrs, kas nodarbojas ar jaunu tehnoloģiju radīšanu, testēšanu un ieviešanu ražošanā. Continental ir izveidojies ciešs kontakts ar pasaules vadošajiem velosportistiem, no kuriem tiek gaidīti ieteikumi un vērtējumi. Continental atbalsta vairākas PRO velokomandas, tā apliecinot nevainojamo riepu kvalitāti.

Radot PolyBreaker, ProTection tehnoloģijas, Continental galvenais uzsvars tiek likts uz riepas aizsardzību no svešķermeņiem. Ne mazāk svarīga ir arī BlackChili tehnoloģija, kas rūpējas par to, lai riepai būtu mazāka rites pretestība, kā arī labāka saķere. Attīstoties elektriskajiem velosipēdiem, Continental izveidojis ECO tehnoloģiju, kas vēl vairāk samazina riepas rites pretestību, tādejādi ekonomējot enerģijas patēriņu.

continental-riepas-ir-klat

Continental kā globāls uzņēmums ir izveidojis savas ar augstajām tehnoloģijām aprīkotās rūpnīcas arī ārpus Vācijas, kur riepas tiek ražotas nevainojamā kvalitātē. Tomēr jāpiemin, ka ikkatra riepa tiek izstrādāta un pārbaudīta Vācijā, Korbahas Continental augsto tehnoloģiju centrā. Continental lepojas ar savu roku darbu Vācijā!

Continental riepu piedāvājums ir ļoti plašs, katrs var atrast riepu tieši savām vajadzībām un sev nepieciešamajā izmērā.

Protams, pieejamas arī augstas kvalitātes, Somijā ar rokām taisītas riepas ar radzēm , kas komplektā ar Northwave  Celsius Artic velokurpēm un Husky Gloves velocimdiem padarīs Tevi neapturamu pat visskarbākajā ziemā.

Citas ziņas
francu-razotaja-julbo-snovborda-un-sleposanas-kiveru-un-brillu-jaunas-kolekcijas-parsteidz-ar-kvalitati-un-dazadibu

Franču ražotāja Julbo snovborda un slēpošanas ķiveru un briļļu jaunās kolekcijas pārsteidz ar kvalitāti un dažādību

13.12.2011
Julbo  ziemas kolekciju klāstā ikkatrs spēj piemeklēt sev piemērotākās brilles, kas lieliski der sejas formai, ka arī atbilst funkcionālajām prasībām. Julbo ķiverēm - foršs dizains un augsts prettriecienu aizsardzības līmenis. Julbo ķiveres Komfortablā...

Lasīt tālāk

jaunas-peltonen-distancu-slepes-rex-nujas-un-distancu-slepju-zabaki-ir-klat

Jaunās Peltonen distanču slēpes, Rex nūjas un distanču slēpju zābaki ir klāt!

08.12.2011
Somu ražotāja Peltonen 2011/ 2012. gada slēpju kolekcija visā plašumā apskatāma un iegādājama Gandra veikalos. Viens no Peltonen trumpjiem ir tas, ka tiek nodrošināta labākā slēpju pāra saderība visā distanču slēpju industrijā. Tas tiek...

Lasīt tālāk

fuse-vaude-un-had-jaunas-apgerbu-kolekcijas-dizojas-gandra-plauktos

Fuse, Vaude un H.A.D. jaunās apģērbu kolekcijas dižojas Gandra plauktos

23.11.2011
Fuse apakšveļa Vīriešu bokseršorti – ērti, pielāgoti vīrieša ķermeņa uzbūvei. Bezšuvju konstrukcija, smaržu neitralizējošas un antibakteriālas īpašības, augsta gaisa caurlaidība ar īpaši iestrādātu...

Lasīt tālāk