1. Ziņas
  2. Continental riepas ir klāt!

Continental riepas ir klāt!

Publicēts: 21.12.2011

:image-13393:

Continental – vairāk nekā 100 gadu pieredze velosipēdu riepu ražošanā. Vācijā, Korbahas (Korbach) pilsētā ir izveidots Continental zinātnes un attīstības centrs, kas nodarbojas ar jaunu tehnoloģiju radīšanu, testēšanu un ieviešanu ražošanā. Continental ir izveidojies ciešs kontakts ar pasaules vadošajiem velosportistiem, no kuriem tiek gaidīti ieteikumi un vērtējumi. Continental atbalsta vairākas PRO velokomandas, tā apliecinot nevainojamo riepu kvalitāti.

Radot PolyBreaker, ProTection tehnoloģijas, Continental galvenais uzsvars tiek likts uz riepas aizsardzību no svešķermeņiem. Ne mazāk svarīga ir arī BlackChili tehnoloģija, kas rūpējas par to, lai riepai būtu mazāka rites pretestība, kā arī labāka saķere. Attīstoties elektriskajiem velosipēdiem, Continental izveidojis ECO tehnoloģiju, kas vēl vairāk samazina riepas rites pretestību, tādejādi ekonomējot enerģijas patēriņu.

continental-riepas-ir-klat

Continental kā globāls uzņēmums ir izveidojis savas ar augstajām tehnoloģijām aprīkotās rūpnīcas arī ārpus Vācijas, kur riepas tiek ražotas nevainojamā kvalitātē. Tomēr jāpiemin, ka ikkatra riepa tiek izstrādāta un pārbaudīta Vācijā, Korbahas Continental augsto tehnoloģiju centrā. Continental lepojas ar savu roku darbu Vācijā!

Continental riepu piedāvājums ir ļoti plašs, katrs var atrast riepu tieši savām vajadzībām un sev nepieciešamajā izmērā.

Protams, pieejamas arī augstas kvalitātes, Somijā ar rokām taisītas riepas ar radzēm , kas komplektā ar Northwave  Celsius Artic velokurpēm un Husky Gloves velocimdiem padarīs Tevi neapturamu pat visskarbākajā ziemā.

Citas ziņas
esbit-dzerienu-un-partikas-termosi-noderes-aktivai-atputai-daba

Esbit dzērienu un pārtikas termosi noderēs aktīvai atpūtai dabā

21.12.2011
Esbit produkcijas termosi, krūzes, karotes - noderīgi, prakstiski, ļoti ērti lietojami un pārnēsājami, lai kur arī tu dotos - ziemīgā pārgājienā, augstu kalnos vai laivojot pa Latvijas upēm. Kāpēc tieši Esbit? Esbit veiksmes stāsts sākās 1936...

Lasīt tālāk

francu-razotaja-julbo-snovborda-un-sleposanas-kiveru-un-brillu-jaunas-kolekcijas-parsteidz-ar-kvalitati-un-dazadibu

Franču ražotāja Julbo snovborda un slēpošanas ķiveru un briļļu jaunās kolekcijas pārsteidz ar kvalitāti un dažādību

13.12.2011
Julbo  ziemas kolekciju klāstā ikkatrs spēj piemeklēt sev piemērotākās brilles, kas lieliski der sejas formai, ka arī atbilst funkcionālajām prasībām. Julbo ķiverēm - foršs dizains un augsts prettriecienu aizsardzības līmenis. Julbo ķiveres Komfortablā...

Lasīt tālāk

kristaps-dzenis-no-gandra-ziemas-komandas-par-ieprieksejo-sezonu-un-jaunajiem-planiem

Kristaps Dzenis no Gandra Ziemas komandas par iepriekšējo sezonu un jaunajiem plāniem

08.12.2011
Sveiciens visiem! Es esmu Kristaps Dzenis. Atceros, ka pagājušo sezonu, kā parasti, uzsākām ar draugiem (Pasaules Glābējiem) Baiļos. Sīkāks ieskats video materiālā, bet vispirms es  gribētu pateikties veikalam Gandrs par superīgo Drake Urban dēli, ar...

Lasīt tālāk