1. Ziņas
  2. Atskats uz otro Tallink velokruīzu

Atskats uz otro Tallink velokruīzu

Publicēts: 30.05.2016

Jau otro gadu pēc kārtas no 26. maija līdz 28. maijam Tallink kopā Gandrs organizēja aizraujošu un piedzīvojumiem bagātu velokruīzu maršrutā Rīgas - Stokholma - Rīga.

Kruīza laikā ikvienam ceļotājam bija iespēja piedalīties dažādās izklaidējošās un sportiskās sacensībās un spēlēs, taču tiem, kas kruīzā devās ar saviem divriteņiem, bija iespēja aplūkot un piedzīvot karalisko pilsētu Stokholmu no cita skatupunkta, dodoties organizētā velobraucienā, vai izmēģinot spēkus un orientēšanās iemaņas piedzīvojumu spēlē Stokholmas pilsētā.

atskats-uz-otro-tallink-velokruizu

 

atskats-uz-otro-tallink-velokruizu2

 

atskats-uz-otro-tallink-velokruizu3

 

atskats-uz-otro-tallink-velokruizu4

 

atskats-uz-otro-tallink-velokruizu5

 

atskats-uz-otro-tallink-velokruizu8

 

Neraugoties uz mākoņaino un vēso laiku ceturtdienas rītā, izbraucot no Rīgas ostas, saules stari mūs tomēr palutināja, ļaujot pavisam patīkami izbaudīt lēnākās velosacensības uz kuģa klāja. Tās bija gluži neierastas sacensības, jo to laikā, dalībnieku uzdevums bija veikt apļveida šķēršļu trasi pēc iespējas ilgākā laikā, pamatīgi pārbaudot katra braucēja līdzsvaru.

Līdztekus lēnākajām sacensībām ikvienam bija iespēja izmēģināt spēkus ruļļu cīņās, veicot 500 m garu distanci uz statīvos fiksētiem velosipēdiem, kā arī iepazīties ar daļu Gandra produkcijas tirdzniecības stendā un piedalīties aizraujošā meklēšanas spēlē uz prāmja, meklējot un atrisinot sensenu rūnu slēpto noslēpumu.

Ierodoties Stokholmā – labākajās velokruīza tradīcijās – mūs sagaidīja apmācies laiks un lietus. Taču tas nekādā gadījumā nebija šķērslis doties organizētajā velobraucienā, vai izmēģināt savus spēkus orientēšanās piedzīvojumā Stokholmas pilsētā, atklājot kādu vēstījumu.

Kruīza dalībnieks Armands Macijevskis par piedzīvojumu saka tā: “Paldies par interesanto programmu Velokruīzam! Bija ļoti interesanti gan uz kuģa, gan Stokholmā! Lietus netraucēja braukt un meklēt fotoorientēšanās objektus! Paldies!”

Atpakaļceļā uz Rīgu ikvienam interesantam bija iespēja klausīties pieredzējušā velobraucēja Krišjāņa Jansona-Ratinika piedzīvojumu un pieredzes stāstos par velobraukšanu un piedzīvojumiem dabā, kā arī izmēģināt spēkus spraigajās ruļļu cīņu sacensībās.

atskats-uz-otro-tallink-velokruizu9

 

atskats-uz-otro-tallink-velokruizu10

 

atskats-uz-otro-tallink-velokruizu11

 

atskats-uz-otro-tallink-velokruizu22

 

atskats-uz-otro-tallink-velokruizu257

 

atskats-uz-otro-tallink-velokruizu326

 

Kruīza laikā ar vērtīgām balvām no Tallink un Gandrs tika apbalvoti gan lēnākā velobrauciena, gan ruļļu cīņu, Stokholmas veloorientēšanās un meklēšanas spēles dalībnieki!

Paldies ikvienam dalībniekam par kopīgo piedzīvojumu un aizrautību! Tieksimies atkal, lai dotos aktīvos un aizraujošos piedzīvojumos!

Foto: Juris Ross 

Citas ziņas

Ieskaties acīs vasarai ar augstas kvalitātes un pievilcīga dizaina Julbo saulesbrillēm. Jūnijā Gandrā par īpaši izdevīgām cenām

30.05.2016
Julbo ir ražotājs ar gadiem ilgu pieredzi kvalitatīvu un tehnoloģiski progresīvu saulesbriļļu izgatavošanā, kas savu darbību aizsāka jau tālajā 1888. gadā.Plašajā Julbo saulesbriļļu klāstā atrodamas visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm un ikdienai piemērotas...

Lasīt tālāk

Ātrums, izveicība, efektīgs dizains un izcila kvalitāte – iekaro vasaru ar jaunajiem Merida velosipēdiem!

25.05.2016
Merida ir ražotājs, kas ar velosipēdu izgatavošanu nodarbojas jau kopš tālā 1972. gada, laika gaitā attīstot priekšstatu par to, kādam jābūt augstas kvalitātes velosipēdam. Izstrādāta attīstības stratēģija, problēmu risināšana un lietderīga resursu izmantošana...

Lasīt tālāk

Noskaidroti Gandrs torņa sezonas atklāšanas sacensību uzvarētāji!

17.05.2016
2016. gada 14. maijā norisinājās Gandrs torņa sezonas atklāšana, kas jau kā ik gadu pulcēja stiprākos Latvijas kāpējus vienu viet - Kalnciema ielas 28 Hartmaņa muižas parkā. Lai gan bija jau paredzams, ka sestdiena nebūs saulaina un līs lietus, tas tomēr...

Lasīt tālāk