1. Ziņas
  2. Ātrums, izveicība, efektīgs dizains un izcila kvalitāte – iekaro vasaru ar jaunajiem Merida velosipēdiem!

Ātrums, izveicība, efektīgs dizains un izcila kvalitāte – iekaro vasaru ar jaunajiem Merida velosipēdiem!

Publicēts: 25.05.2016

Merida ir ražotājs, kas ar velosipēdu izgatavošanu nodarbojas jau kopš tālā 1972. gada, laika gaitā attīstot priekšstatu par to, kādam jābūt augstas kvalitātes velosipēdam.

Izstrādāta attīstības stratēģija, problēmu risināšana un lietderīga resursu izmantošana – tie ir vārdi, kas precīzi raksturo Merida filozofiju. Ražotāja Merida galvenā vērtība ir kvalitāte – velosipēdi tiek izgatavoti, rūpīgi izvēloties labāko darbaspēku, ražošanas tehnoloģijas un materiālus. Par tik pat svarīgu ražotājs uzskata sadarbību ar ārvalstu izplatītājiem, izmantojot to zināšanas par vietējo velosipēdu tirgu. Šie faktori nodrošina veiksmīgu sadarbību ar starptautiskajiem Merida klientiem un ļauj sasniegt izcilu rezultātu.

Lai vasara iegūtu vēja ātrumu un saules spožumu, Gandrs papildinājis plauktus ar izcilajiem 2016. gada sezonas šosejas, fitnesa un cyclo cross velosipēdiem.

Jaunie šosejas velosipēdi Scultura 300 un Scultura 400 pārsteigs Jūs ar perfekti izstrādātu dizainu un kvalitāti. Velosipēdu rāmji izgatavoti īpašā formā no augstākā labuma alumīnija. Tie veidoti ar eļļas spiediena tehnoloģijas palīdzību, tādējādi nodrošinot lielāku velosipēda stingrību, kas ļauj uzņemt ātrumu ar mazāku enerģijas zudumu. Tie papildināti ar karbona dakšu, kas nodrošina velosipēda vieglumu, ātrāku pārvietošanos un labāku ceļa negludumu absorbēšanu. Slīpētās, pulētās rāmja savienojuma vietu šuves nodrošina lielāku izturību un lielisku izskatu. Lai sasniegtu vēl labāku aerodinamiku, bremžu un ātrumu pārslēdzēju trosītes novadītas rāmja iekšpusē.

Ja vēlaties ātri, izveicīgi un graciozi pārvietoties pilsētvidē, Jums piemēroti būs fitnesa velosipēdi Speeder 500 un īpaši sievietēm pielāgotie Speeder 300 Juliet. Velosipēdi aprīkoti ar hidrauliskajām disku bremzēm un īpaši izturīgām alumīnija rāmja caurulēm, kas veidotas presēšanas tehnoloģijā. Ātruma un bremžu pārslēdzēju trosītes novadītas rāmja iekšpusē, tādējādi nodrošinot vēl labāku aerodinamiku.

Cyclo Cross ir velosipēds, kurš apvieno sevī divas lieliskas īpašības – ātrumu un izturību. Tas ir zibenīgs uz šosejas un tik pat ātrs arī bezceļos. Jaunie Merida Cyclo Cross velosipēdi aprīkoti ar īpašā presēšanas tehnoloģijā veidotām alumīnija rāmja caurulēm, kas tādējādi padarītas vēl izturīgākas. Tie papildināti ar disku bremzēm. Bremžu un ātrumu pārslēdzēju trosītes novadītas caur velosipēda rāmi, nodrošinot vēl labāku aerodinamiku. Īpašā tehnoloģijā slīpētās, pulētās rāmja savienojošās šuves nodrošina lielāku izturību un lielisku izskatu.

Iegūsti brīvību un piedzīvo vasaru ar jaunajiem Merida velosipēdiem!

Citas ziņas
uzticama-un-videi-draudziga-zimola-vaude-papildinajumi-ari-veikalos-gandrs

Uzticamā un videi draudzīgā zīmola Vaude papildinājumi arī veikalos Gandrs!

21.04.2016
Vaude ir vācu uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi brīvdabas aktivitāšu apģērba, apavu un ekipējuma ražošanā. Vaude par ļoti svarīgu uzskata sociālo un vides atbildību – par vienu no galvenajā uzņēmuma pamatnostādnēm tiek uzskatīta videi draudzīgu materiālu...

Lasīt tālāk

ar-pavasarigiem-putnu-trelliem-gandra-atcelojusi-jaunie-merida-velosipedi

Ar pavasarīgiem putnu treļļiem Gandrā atceļojuši jaunie Merida velosipēdi

23.02.2016
Uzņēmuma Merida galvenā vērtība ir kvalitāte. Merida velosipēdi vienmēr ražoti izvēloties labāko darbaspēku, ražošanu un izmantoto materiālu – kā arī efektīvu sadarbību ar jaunajiem inženieriem Vācijā, praktiskajai testēšanai piesaistot Multivan Merida...

Lasīt tālāk

izdzivot-sniega-pieredzi-ar-elan-snowboards-sniega-deli-zem-kajam

Izdzīvot sniega pieredzi ar Elan Snowboards sniega dēli zem kājām

11.01.2016
Elan Snowboards ar 25 gadu pieredzi sniega dēļu ražošanā ir viena no vadošajām sniega dēļu izgatavotāju kompānijām pasaulē. Kompānijas ražotne atrodas Alpos, tajā katrs dēlis tiek radīts ar vislielāko rūpību, izmantojot roku darbu. Elan Snowboards, pastāvīgi...

Lasīt tālāk