1. Ziņas
  2. Alpina Bike velosipēdi pilsētas steigai un labirintiem

Alpina Bike velosipēdi pilsētas steigai un labirintiem

Publicēts: 03.07.2013

:image-22840:

Alpina Bike velosipēdi ražoti Itālijā ekspertu pavadībā, tie ir ļoti ērti un kvalitatīvi – lieliski piemēroti, lai ātri un droši pārvietotos urbānā vidē.

Izvēloties pilsētai un ikdienai piemērotu velosipēdu, jāņem vērā ne tikai tā dizains, bet arī braukšanas stils un velosipēda kvalitāte, kas nodrošina komfortu un atvieglo no nevajadzīgām raizēm par braucamrīka tehnisko stāvokli.

alpina-bike-velosipedi-pilsetas-steigai-un-labirintiem-2

Alpina Mounthy Donna ir klasisks pilsētas tipa sieviešu velosipēds, kas ietilpst komforta kategorijā – braucēja ķermenis ir pavisam nedaudz saliekts uz priekšu, ļaujot velosipēdu vieglāk kontrolēt, taču saglabājot eleganci. Alumīnija rāmis, septiņi ātrumi un 28’’ rati ļauj pārvietoties viegli un ātri.

alpina-bike-velosipedi-pilsetas-steigai-un-labirintiem-3

 Velosipēds 500 Miglia ir aktīvā tipa sieviešu pilsētas velosipēds – braucēja ķermenim atrodoties 30’ leņķī, nodrošināta maksimāla kontrole, lai ātri un veikli izbrauktu pilsētas labirintus. 28’’ rati un 6 ātrumi, dinamo gaismeklis, pilnie dubļusargi un bagāžnieks ir perfekts aprīkojums, lai šis velosipēds kļūtu par uzticamu sabiedroto.

alpina-bike-velosipedi-pilsetas-steigai-un-labirintiem-4

Tāpat ikdienas steigā nepievils arī Alpina Liceo, kas papildus aprīkots ar 2 bagāžniekiem, kā arī veidots spilgtā, vintage dizainā, ļaujot apvienot stilu un uzticamu kvalitāti.

alpina-bike-velosipedi-pilsetas-steigai-un-labirintiem-5

Aktīvā tipa vīriešu pilsētas velosipēds Stringhetto ir askētisks, taču, pateicoties nelieliem akcentiem rāmja uzbūvē, īpašs un pamanāms. Velosipēds aprīkots ar 28’’ ratiem, asfaltam paredzētām riepām un šosejas velosipēda bremzēm.

Citus ikdienai piemērotus velosipēdus meklē sadaļā pilsētas velosipēdi.

Citas ziņas
perc-velosipedu-un-sanem-davana-lieliskas-velo-lietas

Pērc velosipēdu un saņem dāvanā lieliskas velo lietas

13.06.2013
Līdz pat 7.jūlijam Gandrā pērkot velosipēdu, dāvanā saņemsi noderīgas velo lietas! - Pērkot velo līdz 300 Ls, saņemsi Torch velo lukturu komplektu un SKS vai Polisport dubļusargus. - Pērkot velo virs 300 Ls izvēlies par brīvu sev Northwave velo kreklu...

Lasīt tālāk

millet-tehniskais-apgerbs-aktivitatem-daba-un-ikdienai

Millet tehniskais apģērbs aktivitātēm dabā un ikdienai

04.06.2013
Lai vasara nepaskrietu nepamanīta, ir īstais laiks izplānot nākamo atsvaidzinošo pārgājienu, laivu vai velo braucienu. Domājot par aizsardzību un piemērotu apģērbu vasaras brīvdabas aktivitātēm, jāņem vērā gan laikapstākļu nepastāvīgums, gan līdzi ņemamo...

Lasīt tālāk

vaude-kalnu-turisma-un-alpinisma-inventars-augstakie-standarti-un-labakas-atsauksmes

Vaude kalnu tūrisma un alpīnisma inventārs - augstākie standarti un labākās atsauksmes

04.06.2013
Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību...

Lasīt tālāk