1. Ziņas
  2. Alpina Bike velosipēdi pilsētas steigai un labirintiem

Alpina Bike velosipēdi pilsētas steigai un labirintiem

Publicēts: 03.07.2013

:image-22840:

Alpina Bike velosipēdi ražoti Itālijā ekspertu pavadībā, tie ir ļoti ērti un kvalitatīvi – lieliski piemēroti, lai ātri un droši pārvietotos urbānā vidē.

Izvēloties pilsētai un ikdienai piemērotu velosipēdu, jāņem vērā ne tikai tā dizains, bet arī braukšanas stils un velosipēda kvalitāte, kas nodrošina komfortu un atvieglo no nevajadzīgām raizēm par braucamrīka tehnisko stāvokli.

alpina-bike-velosipedi-pilsetas-steigai-un-labirintiem-2

Alpina Mounthy Donna ir klasisks pilsētas tipa sieviešu velosipēds, kas ietilpst komforta kategorijā – braucēja ķermenis ir pavisam nedaudz saliekts uz priekšu, ļaujot velosipēdu vieglāk kontrolēt, taču saglabājot eleganci. Alumīnija rāmis, septiņi ātrumi un 28’’ rati ļauj pārvietoties viegli un ātri.

alpina-bike-velosipedi-pilsetas-steigai-un-labirintiem-3

 Velosipēds 500 Miglia ir aktīvā tipa sieviešu pilsētas velosipēds – braucēja ķermenim atrodoties 30’ leņķī, nodrošināta maksimāla kontrole, lai ātri un veikli izbrauktu pilsētas labirintus. 28’’ rati un 6 ātrumi, dinamo gaismeklis, pilnie dubļusargi un bagāžnieks ir perfekts aprīkojums, lai šis velosipēds kļūtu par uzticamu sabiedroto.

alpina-bike-velosipedi-pilsetas-steigai-un-labirintiem-4

Tāpat ikdienas steigā nepievils arī Alpina Liceo, kas papildus aprīkots ar 2 bagāžniekiem, kā arī veidots spilgtā, vintage dizainā, ļaujot apvienot stilu un uzticamu kvalitāti.

alpina-bike-velosipedi-pilsetas-steigai-un-labirintiem-5

Aktīvā tipa vīriešu pilsētas velosipēds Stringhetto ir askētisks, taču, pateicoties nelieliem akcentiem rāmja uzbūvē, īpašs un pamanāms. Velosipēds aprīkots ar 28’’ ratiem, asfaltam paredzētām riepām un šosejas velosipēda bremzēm.

Citus ikdienai piemērotus velosipēdus meklē sadaļā pilsētas velosipēdi.

Citas ziņas
brauc-erti-brauc-drosi-brauc-izcili-sezonas-jaunumi-lielajiem-un-mazajiem-velo-braucejiem

Brauc ērti, brauc droši, brauc izcili - sezonas jaunumi lielajiem un mazajiem velo braucējiem

08.07.2013
Northwave – uzņēmums, kas jau 20 gadu garumā palīdzējis velo braucējiem izcīnīt uzvaras, uzstādīt rekordus un uzlabot sniegumu, ar nerimstošu radošumu turpina attīstīt tehnoloģijas, lai atbalstītu braucējus kā trasē, tā ikdienā un ceļojumos. Kaislība...

Lasīt tālāk

gandra-interneta-veikala-prieksrocibas-ta-lai-vienmer-erti-pirkumi

Gandra interneta veikala priekšrocības - tā, lai vienmēr ērti pirkumi

28.06.2013
Gandra interneta veikals ir kā trīs veikali vienā - šeit atradīsit visas Gandra veikalu klāstā esošās preces. Tās ir kopā vairāk nekā 7000 preces tūrismam un aktīvai atpūtai. Veicot pirkumu Gandra interneta veikalā virs Ls 30.00, nodrošinām bezmaksas...

Lasīt tālāk

uzzini-par-nujosanas-prieksrocibam-un-iepazisties-ar-komperdell-jauno-kolekciju

Uzzini par nūjošanas priekšrocībām un iepazīsties ar Komperdell jauno kolekciju

27.06.2013
  Salīdzinot ar parastām pastaigām, nūjošanas laikā ik uz soļa tiek pielietots paaugstināts spēka apjoms. Nūjojot tiek izmantota liela daļa ķermeņa muskuļa grupu ar lielāku intensitāti nekā vienkārši ejot. ādējādi tiek stimulēti gan krūšu muskuļi...

Lasīt tālāk