1. Ziņas
  2. Zīmola Esbit jaunumi un papildinājumi veikalos Gandrs

Zīmola Esbit jaunumi un papildinājumi veikalos Gandrs

Publicēts: 02.03.2018

Ir atnācis marts. Lai arī gaisa temperatūra neliecina par drīzu pavasara tuvošanos, sirdīs jau iezagusies tā pavasara vēsma, kas ļauj labāk saklausīt zvirbuļu jautro čivināšanu un saskatīt, kā dabā ar katru dienu jo vairāk atgriežas gaisma.

Bet kamēr pavasaris vēl pošas un ļauj mūs vēl priecēt ziemai, pie mums atceļojuši vācu zīmola Esbit jaunumi un papildinājumi siltām maltītēm un dzērieniem.

Esbit ir zīmols ar senu vēsturi, kas saviem klientiem piedāvā augstākās kvalitātes produkciju, tostarp termosus gan ēdieniem, gan dzērieniem, termokrūzes, traukus ēdienu pagatavošanai u. c. Ražotājs Esbit par augstāko prioritāti uzskata tieši klientu vēlmes, tādēļ labākā kvalitāte ir izšķiroši svarīga.  Un tas ļāvis uzņēmumam augt un paplašināt savu produktu klāstu.

Ielūkojies zīmola Esbit piedāvātajā produktu klāstā un izvēlies savam brīvbrīdim, dabas piedzīvojumiem vai ikdienas solim piemērotāko.

Kvalitatīvs termoss ir noderīga lieta ne vien dodoties dabā, bet arī ikdienas gaitās.

Majoris Vacuum Flask 1.0 L ir Elegants un parocīgs 1000 ml tilpuma termoss ar izcilu siltumizolāciju. Tas izgatavots no augstas kvalitātes 18/8 nerūsējošā tērauda ar neslīdošu pamatni. Komplektā iekļauta ~ 260 ml dubultsienu nerūsējošā tērauda krūzīte (vāciņš), ~ 150 ml plastmasas papildkrūzīte un pārdomāts korķis. Pie vides temperatūras 20 °C ± 2 °C un dzēriena temp. 98 °C uzpildīšanas brīdī, temperatūra pēc 6 stundām ir aptuveni 85 °C, pēc 12 h: ~ 75 °C, pēc 24 h: ~ 60 °C.

 Majoris Food Jug 1000 ml ir Izturīgs un funkcionāls 1000 ml tilpuma pārtikas termoss, kas izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Pārklāts ar kvalitatīvu pulverpārklājumu. Aprīkots ar ērtu dubultsienu bļodiņu/vāku un uzskrūvējamu korķi, ar tajā iestrādātu ventili. Darbā vai brīvā dabā - ar šo termosu siltas pusdienas vari baudīt jebkur. Pie apkārtējās vides temperatūras 20°C (± 2°C) un produktu temperatūras ~ 98 °C, Tavs ēdiens pēc 6 stundām būs aptuveni 75°C temperatūrā, pēc 12 h ~ 60°C, pēc 24 h ~ 45°C.

Ikdienā vai dodoties dabā – termokrūze ir lielisks sabiedrotais vienmēr.

Majoris Thermo Mug 450 ml ir praktiska un izturīga 450 ml termokrūze, kas piemērota ikdienas lietošanai brīvā dabā un pilsētvidē. Izgatavota no augstākās kvalitātes 18/8 nerūsējošā tērauda ar pulverpārklājumu un neslīdošu pamatni. Korķī iestrādāta parocīga cilpa ērtai pudeles nešanai, atvēršanai un aizvēršanai, korķis ir drošs pret dzēriena izlīšanu. Tai ir 60 mm plata atvere, kas ļauj to viegli tīrīt. Termokrūze ir saderīga ar visiem standarta automašīnu un velosipēdu pudeļu turētājiem, kā arī ērti ievietojama mazāka izmēra somā vai mugursomas sānu kabatā. Izmantotie materiāli ir piemēroti pārtikai, tie nesatur bisfenolu A (BPA brīvs) un ftalātus. Pie vides temperatūras 20 °C ± 2 °C un dzēriena temp. 98 °C uzpildīšanas brīdī, temperatūra pēc 6 stundām ir aptuveni 70°C, pēc 12 h: ~ 50 °C.

 Mug 375 ml ir no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda izgatavota dubultsienu termokrūze. To ir ērti atvērt un aizvērt, nospiežot augšpusē esošo pogu. Krūzei ir pretslīdes pamatne, pulverveida ārējais pārklājums un ergonomisks iemutis, kas noderēs ērtākai un drošākai lietošanai. Ar šo krūzi tev būs iespēja nobaudīt siltu un gardu dzērienu visur un vienmēr, kur dodies.

Garda ēdiena pagatavošanai brīvā dabā tev noderēs Esbit trauki.

Stainless Steel Pot Set 1000 ml/ 475 ml ir Izturīgs nerūsējošā tērauda materiāla trauku komplekts ēdiena pagatavošanai – 1000 ml katls ar 475 ml katlu, ko var izmantot kā vāku. Piemērots lietošanai visdažādākajās brīvdabas aktivitātēs – ceļojumos, pārgājienos vai velobraucienos. Katliem ir saliekami rokturi. Komplektā iekļauts kvalitatīvs tīklveida materiāla maisiņš.

Cookset Stainless Steel 985 ml / 470 ml ir Parocīgs trauku komplekts ēdiena pagatavošanai, kurā ietilpst šķidrā spirta deglis un 985 ml katls ar 470 ml katlu, ko var izmantot kā vāku. Spirta deglis izgatavots no misiņa, katli – no izturīga nerūsējošā tērauda. Katliņi aprīkoti ar ērti nolokāmiem rokturiem. Komplektā iekļauts viegls un izturīgs alumīnija statīvs, kuru, kopā ar spirta degli, ērti ievietot katlā, lai taupītu vietu mugursomā. Piemērots lietošanai visdažādākajās brīvdabas aktivitātēs - ceļojumos, pārgājienos vai velobraucienos. Komplektam ir kvalitatīvs tīklveida materiāla maisiņš.

 Pot With Heat Exchanger  2.35 L ir ļoti viegls, izturīga anodizēta alumīnija 2,35 L katls ar karstuma izkliedētāju, kas nodrošina lielāku efektivitāti, kā arī samazina enerģijas patēriņu. Komplektā ērti lietojams, noņemams rokturis, vāks ar plastmasas rokturi, virtuves cimds un tīklveida maisiņš.

Dodies piedzīvojumos kopā ar Esbit!

Citas ziņas
tver-ziemu-dalbello-peltonen-rex-roeckl-un-alpina-sports-jaunumi-un-papildinajumi-gandra

Tver ziemu – Dalbello, Peltonen, Rex, Roeckl un Alpina Sports jaunumi un papildinājumi Gandrā

22.01.2018
Pār dabu ir nolaidies balts miers. Pļavas un mežus klāj balta sniega villaine, sasegdama kokus, krūmus un klajumus. Baltā, mīkstā sniega sega nes svētsvinīgu mieru dabā, viss kļūst rāms un kluss, taču ikkatrs piedzīvojumu gars tad viegli ietrīsas, jo...

Lasīt tālāk

sagatavojies-saviem-ziemas-stastiem-zimolu-elan-drake-vaude-fjallraven-un-julbo-sezonas-jaunumi-un-papildinajumi-gandra

Sagatavojies saviem ziemas stāstiem – zīmolu Elan, Drake, Vaude, Fjallraven un Julbo sezonas jaunumi un papildinājumi Gandrā

04.01.2018
Jauns gads atnāk ar jauniem piedzīvojumiem, izaicinājumiem un jauniem dabas stāstiem. Mēs katrs rakstām pats savu grāmatu, un tas, kādi būs tās stāsti, ir atkarīgs no katra paša. Ieliec savā grāmatā viskrāšņākos stāstus. Tos radīt mums palīdz daba – tur...

Lasīt tālāk

sagatavojies-ziemai-jau-laikus-millet-un-lafuma-jaunumi-un-papildinajumi-jau-gandra

Sagatavojies ziemai jau laikus – Millet un Lafuma jaunumi un papildinājumi jau Gandrā

22.11.2017
Garās dienas nomainījuši tumšāki rīti un vakari – daba gatavojas ziemas rāmajai guļai. Tā gatavojas baltai sniega segai, dzestram salam un mierpilnai atpūtai, lai atkal uzkrātu spēkus jaunai uzplaukšanai. Gatavojies ziemai arī tu un piedzīvo to dabā! Kamēr...

Lasīt tālāk