1. Ziņas
  2. Sagatavojies ziemai jau laikus – Millet un Lafuma jaunumi un papildinājumi jau Gandrā

Sagatavojies ziemai jau laikus – Millet un Lafuma jaunumi un papildinājumi jau Gandrā

Publicēts: 22.11.2017

Garās dienas nomainījuši tumšāki rīti un vakari – daba gatavojas ziemas rāmajai guļai. Tā gatavojas baltai sniega segai, dzestram salam un mierpilnai atpūtai, lai atkal uzkrātu spēkus jaunai uzplaukšanai. Gatavojies ziemai arī tu un piedzīvo to dabā!

Kamēr daba vēl tikai gatavojas ziemai, "Gandrs" plauktos jau rotājas "Millet" un "Lafuma" jaunās rudens/ziemas sezonas preces.

"Millet" un "Lafuma" ir uzņēmumi no Francijas. "Millet" ir zīmols, kas klientiem piedāvā augstvērtīgu apģērbu, apavus un ekipējumu alpīnismam un citām aktivitātēm brīvā dabā. Šobrīd "Millet" ir viens no lielākajiem tehniski pilnveidotu un kvalitatīvu apģērbu ražotājiem. Ražotāja produkcija spēj apmierināt pat visprasīgāko ekspertu vēlmes.

Savukārt uzņēmums "Lafuma" specializējas kvalitatīva tūrisma ekipējuma, apģērba, apavu un dārza mēbeļu izgatavošanā.

Sagaidi ziemu silti un komfortabli ar "Millet" un "Lafuma"!

Lai baudītu ziemas dabu un aktivitātes komfortabli, neraizējoties par mitrumu, vēju un aukstumu, noteikti jāparūpējas par siltu un kvalitatīvu apģērbu.

Jaka Altha Warm JKT ir vīriešu jaka, kas piemērota ikdienai pilsētā, pārgājieniem, kā arī citām brīvdabas aktivitātēm aukstā laikā. Izgatavota no mitrumizturīga un elpojoša Climactive® Herringbone membrānmateriāla.  Jakai ir pielāgojama kapuce, divas rāvējslēdzēja aizdares sānu kabatas ar pārlokiem un viena iekškabata.

Jaka LD Altha Warm Parka ir sieviešu jaka, kas piemērota ikdienai pilsētā, ceļojumiem, pārgājieniem, kā arī citām brīvdabas aktivitātēm aukstā laikā. Izgatavota no mitrumizturīga un elpojoša Climactive® membrānmateriāla, papildināta ar siltu un patīkamu Technowarm® Sherpa flīsa oderējumu. Jakai ir pielāgojama kapuce, divas sānu kabatas ar pārlokiem un divas krūšu kabatas.

Jaka Jackson Stretch ir elastīga aizsargājošā vīriešu virsjaka, kas piemērota dažādām tehniskām kalnu aktivitātēm, straujiem pārgājieniem un trekingam visa gada garumā. Izgatavota no ūdensnecaurlaidīgā un elpojošā DryEdge™ Stretch Xenon 2 slāņu (15 000 mm/15 000 g/m²/24h) membrānmateriāla. Jakai ir noņemama, pielāgojama kapuce, Air Flow™ ventilācija ar rāvējslēdzēju atvērumiem, divas lielas sānu kabatas ar ūdensnecaurlaidīgiem rāvējslēdzējiem, divas ūdeni atgrūdošas krūšu kabatas ar rāvējslēdzējiem, divas rāvējslēdzēju aizdares iekškabatas.

Jaka LD Pobeda 3 in 1 JKT ir silta sieviešu jaka, kas piemērota gan aktivitātēm kalnos un pārgājienu laikā, gan valkāšanai ikdienā. Iekšējā jaka izgatavota no Pertex® Cross materiāla un siltināta ar Primaloft®. To iespējams izņemt, ļaujot ārējo vai iekšējo jaku izmantot kā atsevišķu apģērbu. Ārējā jaka izgatavota no DryEdge™ Krypton 2 slāņu membrānmateriāla. Galvenā rāvējslēdzēja aizdare ar vēju necaurlaidīgu iekšējo atloku, noņemama/regulējama kapuce, ventilējoša muguras daļa, divas sānu kabatas ar rāvējslēdzēja aizdari un pārlokiem, viena krūšu kabata, zempiedurkņu ventilācija ar rāvējslēdzēja aizdari, divas sānu kabatas iekšējai jakai.

Bikses LD Track Pant ir funkcionālas sieviešu bikses, kas piemērotas aktīviem pārgājieniem kalnos, trekingam un citām brīvdabas aktivitātēm vēsā laikā. Izgatavotas no Element Shield™ Activ Dynamic Light trīs slāņu membrānmateriāla, kam piemīt vēja un mitruma necaurlaidība, kā arī elpojošas īpašības.  Biksēm ir patīkams flīsa oderējums, elastīga jostasvieta, divas sānu kabatas ar rāvējslēdzēja aizdarēm, viena rāvējslēdzēja aizdares kabata mugurpusē, formētas ceļgalu daļas, ar rāvējslēdzēju atverami ķīļveida ielaidumi staru apakšā, iestrādātas iekšējās bahilas. Bikses nodrošina labu termoregulāciju, tās ir ergonomiskas un pārdomātas – izcili piemērotas iešanai ar sniega kurpēm un citām aktivitātēm sniegā.

Bikses Pierra Ment ir tehniskas un komfortablas termoizolējošās bikses, kas piemērotas slēpju pārgājieniem, profesionāliem treniņiem un intesīvām aktivitātēm kalnos. Bikses ir vēju aizturošas, elpojošas, ātri žūstošas un elastīgas. Tām ir 1 rāvējslēdzēja aizdares kabata, plakanas šuves, elastīga jotas daļa.

Bikses Bullit Pant II ir ūdensizturīgas un elpojošas kalnu slēpošanas un snovborda bikses vīriešiem. Veidotas īpaši ergonomiskā piegriezumā, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un pilnīgu kustību brīvību aktivitātes laikā. Tās izgatavotas no DryEdge™ Plain Mechanical Stretch 2 slāņu membrānmateriāla ar siltinājumu. Biksēm ir regulējama, aizsargājoša jostasvieta, elastīgas, regulējamas un noņemamas lences ar Lycra®, 3 rāvējslēdzēju aizdares kabatas, rāvējslēdzēju aizdares ventilācijas atvērumi, iekšējas bahilas, Pull-up System™ uzvilkšanas sistēma staru apakšmalās.

Bikses LD Cypress Mountain II Pant kalnu slēpošanas un slēpju pārgājienu bikses sievietēm ar ūdensdrošu un elpojošu DRYEDGE™ Plain Mechanical Stretch 2L membrānu un patīkami siltu poliestera siltinājumu. Veidotas īpaši ergonomiskā Regular Fit™ piegriezumā, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un pilnīgu kustību brīvību aktivitātes laikā. Biksēm ir divas rāvējslēdzēja aizdares kabatas ar pārlokiem, rāvējslēdzēja aizdares ventilācijas atvērumi, iekšējas bahilas, Pull-up System™ uzvilkšanas sistēma staru apakšmalās. Bikses iespējams savienot ar jaku (Connection System™).

Cimdi M White Glove ir daudzfunkcionāli cimdi, kas lieliski piemēroti slēpošanai, kā arī citām brīvdabas aktivitātēm ziemā. Izgatavoti no izturīga un elastīga Active Flex materiāla, kas papildināts ar ūdensnecaurlaidīgu un elpojošu Dryedge™ membrānmateriālu un Hyperloft™ siltinājumu. Oderējumā izmantotais materiāls ar Polygiene novērš nepatīkamu aromātu izraisošu baktēriju veidošanos, tādējādi aktīvi kontrolējot nepatīkama aromāta rašanos.

Cimdi Zonda ir vēju aizturoši, elastīgi vīriešu cimdi, kas izgatavoti no Windactive materiāla ar siltu un patīkamu Thermo Stretch oderējumu un Renfort PU pastiprinājumiem. Aprocēs iestrādāta pašlīpoša regulācija. Piemēroti nūjošanai, pārgājieniem, distanču slēpošanai un ikdienai pilsētvidē.

Gatavojies ziemai jau laikus!

Citas ziņas
siltakam-rudenim-zimolu-f-lite-un-had-jaunumi-un-papildinajumi-gandra

Siltākam rudenim - zīmolu F-Lite un H.A.D. jaunumi un papildinājumi Gandrā

13.10.2017
Rudens atnācis ar krāšņu lapu dejām, brūnu kastaņu bumbuļiem, lietus lāšu dziesmu dienām un siltas tējas vakariem.  Dienām dabā tagad ir sulīgu ābolu garša un stirpas zemes smarža, dodies dabā – dejo ar lapām, ieelpo rudeni un izdziedi dabas dziesmu arī...

Lasīt tālāk

radi-savus-rudens-stastus-kopa-ar-fjallraven

Radi savus rudens stāstus kopā ar Fjallraven

29.09.2017
Ar dzestriem rītiem mūs modina rudens, košu krāsu triepieniem izrotādams dabu. Tas ieradies, lai stāstītu savu stāstu. Rudens stāsts ir siltas tējas stāsts, rāmu vakaru, spožu zvaigžņu, čaukstošu lapu un miglas rītu stāsts. Rudens stāsts ir dabas pārmaiņu...

Lasīt tālāk

svini-vasaru-un-uzziedi-daba-fjallraven-un-pinguin-jaunumi-un-papildinajumi-gandrs-plauktos

Svini vasaru un uzziedi dabā! Fjallraven un Pinguin jaunumi un papildinājumi Gandrs plauktos

21.06.2017
Vasaras ziedēšana rit pilnā sparā. Pļavas, lauki un meži ir pārpilni košuma un smaržu. Koku zaļajās lapotnēs skaistākās dziesmas mums dzied putni, muguras kutina silti saules stari un veldzēties aicina dzīvūdeņi. Daba ir atmodusies, lai mums dāvātu svētkus...

Lasīt tālāk