1. Ziņas
  2. Radi savus rudens stāstus kopā ar Fjallraven

Radi savus rudens stāstus kopā ar Fjallraven

Publicēts: 29.09.2017

Ar dzestriem rītiem mūs modina rudens, košu krāsu triepieniem izrotādams dabu. Tas ieradies, lai stāstītu savu stāstu. Rudens stāsts ir siltas tējas stāsts, rāmu vakaru, spožu zvaigžņu, čaukstošu lapu un miglas rītu stāsts. Rudens stāsts ir dabas pārmaiņu stāsts, ko gribas piedzīvot un sajust. Tāpēc dodies dabā – ieklausies, sasmaržo, sagaršo rudens stāstu un radi savu stāstu pats.

Rudenīgi dzestrajām dienām dabā vai ikdienā lieliski piestāv zīmola Fjällräven apģērbs un ekipējums, kas pasargās gan no mitruma, gan vējiem, turklāt sniegs nevainojamu komfortu.

Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas, vadoties pēc inovatīvām metodēm un tehnikām. Zīmola apģērbs un ekipējums ir ne vien funkcionāls un valkāšanai ērts, bet arī veidots lieliskā dizainā. Turklāt Fjällräven parūpējies par funkcionālu un augstvērtīgu apģērbu un ekipējumu gan taviem dabas stāstiem, gan ikdienai pilsētvidē.

Tagad zīmola jaunumi un papildinājumi arī Gandrs plauktos.

Taviem piedzīvojumiem dabā, kā arī ikdienas solim noderēs valkāšanai ērtais un funkcionālais Fjällräven apģērbs.

Bikses Nils Trousers ir komfortablas, izturīgas vīriešu bikses pārgājieniem, ceļojumiem, kā arī citām aktivitātēm brīvā dabā. Izgatavotas no mīksta un patīkama G-1000 Silent materiāla, kas papildināts ar G-1000 Original materiāla stiprinājumiem ceļgalu un mugurpuses daļā. Biksēm ir viena kabata uz bikšu staras un divas sānu kabatas, zema jostasvieta un klasisks piegriezums. Bikšu staru gali ir individuāli pielāgojami (raw length), tos atšujot vajadzīgajā garumā.

Bikses Vidda Pro Woman Curved ir izturīgas un funkcionālas sieviešu bikses, kas piemērotas pārgājieniem, trekingam un citiem brīvdabas piedzīvojumiem kalnos un mežos. Bikses izgatavotas no izturīga, vēju necaurlaidīga un mitrumu atgrūdoša G-1000® Original materiāla ar dubultslāņa pastiprinājumu aizmugurē un ceļgalos. Tās veidotas kustībām brīvā, ieliektā piegriezumā ar akcentētu jostasvietu, formētiem ceļgaliem, kā arī paplašinājumu gurnu un augšstilbu daļā. Biksēm ir divas sānu kabatas rokām, divas kabatas uz kreisās staras, liela kabata kartei ar tīklveida iekškabatu mobilajam telefonam uz labās staras, kā arī praktiska kabatiņa multi-instrumentam kreisās staras sānos. Bikšu staru apakšmalas ir elastīgas un ar spiedpogām regulācijai. Ceļgalos atvērumi polsterējumu ievietošanai (piederums).

Jaka Keb Jacket ir labi elpojoša, izturīga un komfortabla vīriešu jaka, kas piemērota gariem kalnu pārgājieniem un trekingam variējošā reljefā, kur kustību brīvība ir tikpat svarīgā kā izturība, abrazīvā izturība u. c. Jaka veidota, kombinējot vēju un mitrumu necaurlaidošu G-1000 Eco materiālu, kas izgatavots no pārstrādāta poliestera un organiskās kokvilnas kapucē, plecu daļā un muguras apakšdaļā un elastīgu materiālu muguras augšdaļā, piedurknēs un kabatās. Rūpīgi pārdomātās detaļas nodrošina labāko pielāgotību, piemēram, papildus auduma ielaidumi padušu daļā uzlabotai kustību brīvībai un šuves, kas pavirzītas uz priekšu, lai tās neberztu, nēsājot mugursomu. Uzlaboto jakas kapuci iespējams pielāgot tā, lai tā perfekti aptvertu galvu, nadziņā iešūtā misiņa stieple ļauj to atlocīt atpakaļ. Padušu daļā iestrādātas ventilācijas atveres ar divvirzienu rāvējslēdzējiem, kas ļauj atbrīvot lieko karstumu. Jakai ir divas vertikālas krūšu kabatas ar tīklveida iekškabatu un viena kabata uz kreisās piedurknes. Divvirzienu rāvējslēdzēja aizdare paslēpta zem aizsargājoša pārloka ar spiedpogām augšā un apakšā. Savelkama aukla jakas apakšmalā un Velcro līpklipšu regulācija aprocēs.

Jaka Skogso Jacket Women ir komfortabla, vidēja garuma sieviešu jaka, kas piemērota dažādām aktivitātēm brīvā dabā – pārgājieniem, trekingam u. c.  Jaka veidota pievilcīgā dizainā – tā ideāli piemērota arī valkāšanai ikdienā. Jaka izgatavota no G-1000® Lite materiāla ar G-1000® Original materiāla stiprinājumiem plecu un kapuces daļā – šie materiāli nodrošina aizsardzību pret vēju un mitrumu, saglabājot lieliskas elpojošās īpašības, turklāt tos iespējams vaskot, tādējādi uzlabojot aizsardzību. Jakas plecu daļa veidota bez šuvēm, un muguras šuves novirzītas uz priekšu, lai samazinātu noberzumu risku, nesot mugursomu. Jakai ir nedaudz pagarināta muguras daļa, regulējama kapuce, regulējama apakšmala, aproces ar spiedpogām, divas rāvējslēdzēja aizdares sānu kabatas, rāvējslēdzēja aizdares iekškabata, divvirzienu rāvējslēdzēja aizdare, kas paslēpta zem aizsargājoša pārloka ar spiedpogām.

Ikdienai vai piedzīvojumiem dabā – Fjällräven mugursomas apmierinās pat pašu prasīgāko lietotāju vajadzības.

Mugursoma Abisko 65 ir viegla, komfortabla un ietilpīga mugursoma, kas lieliski piemērota pārgājieniem, trekingam, ceļojumiem, kā arī citām brīvdabas aktivitātēm. Nešanas sistēma nodrošina lielisku gaisa cirkulāciju, gurnu josta sniedz papildus atbalstu. Somas muguras daļa ir pielāgojama garumā, tās plecu lences un gurnu josta veidota tā, lai komfortabli pielāgotos cilvēka ķermeņa formai. Gurnu jostai ir dubultas pielāgošanas siksnas priekšpusē un divas kabatas. Soma veidota slaidā siluetā ar ietilpīgu galveno nodalījumu, kas aprīkots ar lielu priekšējo atvērumu, tas padara to par praktisku mugursomu, kurā ērti savietot visu nepieciešamo dažu dienu pārgājieniem vai garākiem ceļojumiem. Somas augšējo daļu (vāku) iespējams 'pagarināt', un tam ir divas kabatas. Somai ir rāvējslēdzēja aizdares kabata priekšpusē, elastīgas sānu kabatas, kompresijas siksnas sānos, krūšu siksna ar svilpīti, nodalījums dzeršanas sistēmai un lietus pārvalks ar atstarojošu apdruku. Īpaši formētā, stingrā somas pamatne ļauj tai stabili stāvēt, kad tā tiek novietota uz zemes.

Mugursoma Ovik 20 L ir klasiska dizaina mugursoma, kas ir lieliski piemērota gan ceļojumiem un nelieliem brīvdabas piedzīvojumiem gan ikdienā, dodoties uz darbu vai skolu. Mugursoma izgatavota no G-1000 HeavyDuty materiāla, kas ir izturīgs un nodrošina satura aizsardzību pret mitrumu (mitrumnoturību var uzlabot, somu papildus ievaskojot ar Greenland vasku). Somai ir plaša atvēruma galvenais nodalījums, neliela rāvējslēdzēja aizdares kabata galvenajā nodalījumā, klēpjdatora nodalījums ar polsterētu apakšdaļu – pietiekami liels, lai ievietotu 15” klēpjdatoru, ietilpīgas sānu kabatas ar pārlokiem. Galvenajam nodalījumam un sānu kabatām ir glītu ādas siksniņu un metāla sprādžu aizdare. Somai ir polsterētas plecu lences un rokturis augšpusē. Tīrīšanas norādes: tīriet ar mīkstu birsti un remdenu ūdeni. Ādas detaļas regulāri ierīvējiet ar smērvielu.

Mugursoma Kånken tika radīta 1978. gadā, lai novērstu muguras problēmas Zviedrijas skolu bērniem, un ātri iemantoja plašu atzinību. Mūsdienās Kånken soma palīdz miljoniem muguru visā pasaulē un ir kļuvusi par vienu no mīlētākajiem Fjällräven produktiem. Tā ir kompakta, funkcionāla un patīkamā dizainā veidota mugursoma, kas ir lieliski piemērota ikvienām ikdienas gaitām, ceļojumiem vai nelieliem brīvdabas piedzīvojumiem gan bērniem, gan pieaugušajiem. Soma izgatavota no vieglā un izturīgā Vinylon F materiāla. Galvenajam nodalījumam ir plaša atvere, kas ļauj vieglāk un ērtāk lietas ievietot un izņemt. Somai ir divas sānu kabatas un viena rāvējslēdzēja aizdares kabata priekšpusē, rokturis augšpusē un šauras, lokanas plecu lences. Atstarojoši elementi logotipā.

Atrodi rudeni dabā!

Citas ziņas
svini-vasaru-un-uzziedi-daba-fjallraven-un-pinguin-jaunumi-un-papildinajumi-gandrs-plauktos

Svini vasaru un uzziedi dabā! Fjallraven un Pinguin jaunumi un papildinājumi Gandrs plauktos

21.06.2017
Vasaras ziedēšana rit pilnā sparā. Pļavas, lauki un meži ir pārpilni košuma un smaržu. Koku zaļajās lapotnēs skaistākās dziesmas mums dzied putni, muguras kutina silti saules stari un veldzēties aicina dzīvūdeņi. Daba ir atmodusies, lai mums dāvātu svētkus...

Lasīt tālāk

ienirsti-vasara-peldlietu-jaunumi-un-papildinajumi-no-aqua-speed-jau-gandra

Ienirsti vasarā! Peldlietu jaunumi un papildinājumi no Aqua-Speed jau Gandrs plauktos

08.06.2017
Vasaras spirgtais zaļums jau izrotājis kokus. Gaisā virmo plaukušu ziedu smaržas. Viss ir dzīvs! Daba mūs gaida, lai sniegtu mums piedzīvojumus un prieku – atveries un izbaudi, dodies pretī vasarai. Īsti vasaras piedzīvojumi neizpaliek bez kārtīgām peldēm...

Lasīt tālāk

maini-esoso-merida-velosipedu-pret-jaunu

Maini esošo Merida velosipēdu pret jaunu!

16.03.2018
Apnicis esošais velosipēds? Nepatīk izvēlētā krāsa? Vēlies jaunu velopiedzīvojumu draugu? Vai vienkārši alksti pēc pārmaiņām? Mums ir lielisks risinājums!  Atved un atstāj mums savu esošo Merida velosipēdu, iegādājies jaunu velosipēdu* ar -50% atlaidi...

Lasīt tālāk