1. Ziņas
  2. Ienirsti vasarā! Peldlietu jaunumi un papildinājumi no Aqua-Speed jau Gandrs plauktos

Ienirsti vasarā! Peldlietu jaunumi un papildinājumi no Aqua-Speed jau Gandrs plauktos

Publicēts: 08.06.2017

Vasaras spirgtais zaļums jau izrotājis kokus. Gaisā virmo plaukušu ziedu smaržas. Viss ir dzīvs! Daba mūs gaida, lai sniegtu mums piedzīvojumus un prieku – atveries un izbaudi, dodies pretī vasarai.

Īsti vasaras piedzīvojumi neizpaliek bez kārtīgām peldēm. Lai peldēšanās būtu droša un jautra, ražotājs Aqua-Speed parūpējies par nepieciešamo inventāru.

Uzņēmums Aqua-Speed piedāvā plašu klāstu ar silikona peldcepurēm, peldēšanas brillēm, baseina čībām un pludmales apaviem, sieviešu peldkostīmiem, vīriešu un bērnu peldbiksēm, peldēšanas aksesuāriem, niršanas maskām un pleznām. Uzņēmuma misija ir nodrošināt klientiem pēc iespējas plašāku peldēšanas un niršanas ekipējuma klāstu krāsās, dizainā, materiālos un cenās. Ražošanā tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes materiāli un tehnoloģijas, kas ļauj uzņēmumam ierindoties starp vadošajiem zīmoliem.

Lai izpētītu zemūdens dabu un tās iemītniekus, lielisks palīgs būs snorkelēšanas maska.

Komplekts Java + Elba ir pārdomāts un moderns snorkelēšanas komplekts pusaudžiem un pieaugušajiem. Komplektā ietilpst viegli regulējamas peldbrilles ar 4 mm lēcu un snorkelēšanas caurule ar komfortablu, anatomiski veidotu silikona iemuti. Java peldbrilles sniedz plašu un skaidru redzamību, QuickFit sprādzes garantē ātru un precīzu izmēra pielāgošanu, mīkstais silikona materiāls – ciešu un komfortablu piekļaušanos sejai. Vārsts deguna daļā ļauj atbrīvoties no liekā ūdens, pat neuznirstot. Elba snorkelēšanas caurulei ir gaisa izpūšanas ventilis pie pamatnes un vārsts augšdaļā, kas pasargā no ūdens iešļakstīšanās. Izliektā, zemā profila dizains novērš ūdens ieplūšanu, esot zem ūdens, un sniedz pārliecinošu elpošanu, esot virs ūdens virsmas. Šis snorkelēšanas komplekts sajūsminās pat prasīgākos snorkelēšanas entuziastus!

Komplekts Enzo + Evo ir snorkelēšanas komplekts bērniem. Komplektā ietilpst viegli regulējamas Enzo peldbrilles ar izturīgu 4 mm lēcu un Evo caurule snorkelēšanai ar anatomiski veidotu silikona iemuti. Peldbriļļu Easy-Adjust sprādzes garantē ātru un precīzu izmēra pielāgošanu, mīkstais silikona materiāls – ciešu un komfortablu piekļaušanos sejai. Snorkelēšanas caurules ergonomiskā, bērniem pielāgotā konstrukcija pasargā no ūdens iešļakstīšanās augšpusē, nodrošina ērtu elpošanu un leņķa regulāciju.

Swift ir peldpleznas ar izteiktu komfortu, efektivitāti un performanci, piemērotas atpūtas niršanai un snorkelēšanai. Pleznām ir īpašas formas vidusdaļa, kas novirza ūdeni no virsmas, neļaujot tam plūst gar malām. Lieliska efektivitāte un spēks ar minimālu pēdas slodzi. Regulējamā pēdas daļa ar atvērto papēdi lieliski piemērota kā plikai kājai, tā arī neoprēna ūdens apaviem.

Wombat Kid ir bērnu peldpleznas ar lielisku komfortu un efektivitāti, piemērotas atpūtas niršanai, snorkelēšanai vai peldēšanai baseinā. Pleznām ir īpašas formas vidusdaļa, kas novirza ūdeni no virsmas, neļaujot tam plūst gar malām. Lieliska efektivitāte un spēks ar minimālu pēdas slodzi. Regulējamā pēdas daļa ar atvērto papēdi lieliski piemērota kā plikai kājai, tā arī neoprēna ūdens apaviem.

Lai pirmie ūdensprieki, apgūstot peldēšanas prasmi, būtu drošāki arī mazākajiem peldētājiem, jāparūpējas par atbilstošu inventāru.

Peldēšanas veste Spider Man piemērota bērniem no 3 līdz 6 gadu vecumam ( 18-30 kg ķermeņa svaram). Viegli uzvelkama un regulējama. Ļauj bērnam izbaudīt ūdens priekus bez bailēm. Paredzēta lietošanai ūdenī, kura līmenis nepārsniedz bērna plecu augstumu. BRĪDINĀJUMS: produkts nav paredzēts glābšanas darbiem, tas pilnībā nepasargā no riska noslīkt. Produkta lietošanas laikā neatstājiet bērnus bez uzraudzības. Nelietot bērniem jaunākiem par 3 gadiem!

Peldēšanas riņķis Angry Birds 56 cm ar slavenajiem "Dusmīgie Putni" (Angry Birds) varoņiem, piemērots bērniem no 3 līdz 6 gadu vecumam. Aprīkots ar drošības ventili. Diametrs: 56 cm (22"). BRĪDINĀJUMS: produkts nav paredzēts glābšanas darbiem, tas pilnībā nepasargā no riska noslīkt. Lietošanai ūdenī, kura līmenis nepārsniedz bērna plecu augstumu. Produkta lietošanas laikā neatstājiet bērnus bez uzraudzības. Nav piemērots bērniem pirms 3 gadu vecuma.

Peldēšanas aproces Minnie ar Disneja multeņu varoņiem, paredzētas bērniem no 3 līdz 6 gadu vecumam (18-30 kg). Aprīkotas ar diviem gaisa nodalījumiem un drošības ventili. Izmērs: 25 cm x 15 cm (10” x 6”). BRĪDINĀJUMS: produkts nav paredzēts glābšanas darbiem, tas nepasargā no riska noslīkt. Produkta lietošanas laikā neatstājiet bērnus bez uzraudzības. Nav piemērots bērniem pirms 3 gadu vecuma.

Aqua-Speed produktu klāstā atrodami arī kvalitatīvi un komfortabli peldkostīmi un peldbikses, kas piemēroti gan peldēšanai atklātos ūdeņos, gan baseinā.

Peldkostīms Kate ir sportisks un izcili pieguļošs peldkostīms sievietēm. Izgatavots no UV saules staru (UPF 50+) un hlora noturīga, ātri žūstoša Newport materiāla. Pateicoties tajā izmantotajām Xtra Life LYCRA® šķiedrām, tas ir izturīgs, elastīgs un labi satur muskulatūru, uzlabojot atlēta sniegumu. Lieliski piemērots ūdens aerobikai un biežai fitnesa peldēšanai.

Ryan ir komfortabli, augstas kvalitātes peldšorti, kas lieliski piemēroti regulāriem peldēšanas treniņiem, aktīvai un fitnesa peldēšanai. Peldbiksēm ir oderējums priekšpusē un savelkama aukla jostasvietā. Tie nodrošinās komfortu un pilnīgu kustību brīvību. Peldšorti izgatavoti no REVOLUTIONAL ENERGY materiāla, kas ir tehnisks audums, kam piemīt augstas formējošās īpašības. Muskuļu kompresija, ko garantē neparastā materiāla elastība, samazina pienskābes veidošanos, muskuļu spriedzi un uzlabo atlētisko izpildījumu.

Ienirsti vasarā ar Aqua-Speed!

Citas ziņas
maini-esoso-merida-velosipedu-pret-jaunu

Maini esošo Merida velosipēdu pret jaunu!

16.03.2018
Apnicis esošais velosipēds? Nepatīk izvēlētā krāsa? Vēlies jaunu velopiedzīvojumu draugu? Vai vienkārši alksti pēc pārmaiņām? Mums ir lielisks risinājums!  Atved un atstāj mums savu esošo Merida velosipēdu, iegādājies jaunu velosipēdu* ar -50% atlaidi...

Lasīt tālāk

dodies-preti-savai-velovasarai-ar-alpinestars-un-onguard

Dodies pretī savai velovasarai ar Alpinestars un OnGuard

25.05.2017
Gaiss smaržo pēc tikko plaukušiem ziediem, koku rokas, kas izstiepušās pretī saulei, apvijušas košzaļu lapu rotas, visā dzīvajā radībā ir modusies jauna un starojoša dzīvība, vasaras elpa jau jūtama pavisam tuvu. Mūsos mostas brīvības un piedzīvojumu...

Lasīt tālāk

tver-piedzivojumus-millet-un-lafuma-jaunas-sezonas-preces-jau-gandrs-plauktos

Tver piedzīvojumus – Millet un Lafuma jaunās sezonas preces jau Gandrs plauktos

24.04.2017
Vasara nav aiz kalniem. Un tas nozīmē, ka mūs gaida arī jauni atklājumi, takas, izaicinājumi un piedzīvojumi. Tāpēc svarīgi jau laikus sarūpēt visu nepieciešamo Taviem vasaras izaicinājumiem un piedzīvojumiem. Mēs esam parūpējušies par to, lai Tavi piedzīvojumi...

Lasīt tālāk