1. Ziņas
  2. Dodies pretī savai velovasarai ar Alpinestars un OnGuard

Dodies pretī savai velovasarai ar Alpinestars un OnGuard

Publicēts: 25.05.2017

Gaiss smaržo pēc tikko plaukušiem ziediem, koku rokas, kas izstiepušās pretī saulei, apvijušas košzaļu lapu rotas, visā dzīvajā radībā ir modusies jauna un starojoša dzīvība, vasaras elpa jau jūtama pavisam tuvu. Mūsos mostas brīvības un piedzīvojumu gars – atraisi to velovasarā!

Gatavojoties velosezonai, Gandrs plauktus papildinājuši zīmola Alpinestars jaunumi, kā arī pavisam jauns zīmols OnGuard.

Alpinestars ir viens no spilgtākajiem zīmoliem mūsdienās, kas piedāvā augstas kvalitātes specializētu apģērbu, apavus un aizsargus ne vien moto un auto sportam, bet arī aktīvajam sportam - kalnu velosportam un sērfošanai.

Kad dodies piedzīvojumos ar kalnu velosipēdu, svarīgi parūpēties par savu komfortu un drošību, nodrošinoties ar atbilstošu aprīkojumu.

Vector Glove ir viegli cimdi, kas sevī ietver perforētu vienslāņa Clarino (sintētiskā āda) plaukstas daļu labākai saķerei un ventilācijai. Vector cimdiem ir silikona apdruka pirkstu daļā, lai nodrošinātu labāku saķeri, kā arī tas ir ērti uzvelkam un pieguļošs.

Vento Elbow Protector elkoņu sargi ir neticami viegli un ar izcilu ventilāciju. Tie ērti pielāgosies visdažādākajām braukšanas pozām, un izturīgais PU putu aizsargs ir anatomiski optimizēts velobraukšanai. Pirmā līmeņa CE sertificēti.

Vento Knee Protector ceļu sargi ir neticami viegli un ar izcilu ventilāciju. Tie ērti pielāgosies visdažādākajām braukšanas pozām, un izturīgais PU putu aizsargs ir anatomiski optimizēts velobraukšanai. Pirmā līmeņa CE sertificēti.

Pilnīgs jaunums Gandrs plauktos ir zīmols OnGuard, kurš klientiem piedāvā kvalitatīvus saslēdzējus velosipēdiem un motocikliem.

Lai pasargātu savu uzticamo draugu no garnadžu rokām, ir svarīgi nodrošināties ar labu velosipēda saslēdzēju.

OnGuard Brute LS U veida slēdzene piedāvā X4P bloķēšanas mehānismu ar četrpusēju aizsardzību, un pagarinātu 111x260 mm U stieņa garumu (16.8 mm diametrs), kas sniedz plašākas pieslēgšanas iespējas. Komplektā stiprinājums un 5 atslēgas (1 ar lampiņu).

Saslēdzējs Pitbull LS Teicama aizsardzība vidēji drošās apkaimēs. X4P bloķēšanas mehānisms ar četrpusīgu aizsardzību. Kārtīgs (14 mm) rūdīta tērauda U veida stienis iztur pārkniebšanu, un tas ir pietiekoši plats (115mm x 292mm), lai sniegtu plašākas pieslēgšanas iespējas. Komplektā stiprinājums un 5 atslēgas (1 ar lampiņu).

OnGuard Pitbull DT U veida slēdzene komplektā ar pārklātu tērauda trosi, kas dos papildus iespēju pieslēgt priekšējo ratu. X4P bloķēšanas mehānisms piedāvā teicamu aizsardzību. Slēdzene: (W x H x Diam)115mm x 230mm x 14mm. Trose: 120cm x 10mm. Komplektā stiprinājums un 5 atslēgas (1 ar lampiņu).

Ieelpo vasaru uz velosipēda!

Citas ziņas
maini-esoso-merida-velosipedu-pret-jaunu

Maini esošo Merida velosipēdu pret jaunu!

16.03.2018
Apnicis esošais velosipēds? Nepatīk izvēlētā krāsa? Vēlies jaunu velopiedzīvojumu draugu? Vai vienkārši alksti pēc pārmaiņām? Mums ir lielisks risinājums!  Atved un atstāj mums savu esošo Merida velosipēdu, iegādājies jaunu velosipēdu* ar -50% atlaidi...

Lasīt tālāk

piedzivot-vasaru-ar-velosipedu-stokholma-tallink-un-gandrs-velokruizs

Piedzīvot vasaru ar velosipēdu Stokholmā. Tallink un Gandrs velokruīzs

22.05.2017
Aizvadītajā nedēļā jau trešo gadu pēc kārtas noritēja Tallink un Gandrs rīkotais velokruīzs uz karalisko pilsētu Stokholmu. Ceturtdienas pēcpusdienā Tallink Romantika kuģis uzņēma ievērojamu skaitu riteņbraukšanas mīļotāju – uz kuģa klāja vienuviet atradās...

Lasīt tālāk

latvijas-kausa-atruma-kapsana-pirmaja-posma-uzvar-gandrs-atbalstitie-sportisti

Latvijas kausa ātruma kāpšanā pirmajā posmā uzvar Gandrs atbalstītie sportisti

08.05.2017
29. aprīlī norisinājās pirmais posms "Latvijas kauss ātruma kāpšanā". Šogad sacensībām jauns veidols – tās norisināsies trijos ātruma kāpšanas posmos, kas ir jauns izaicinājums sportistiem, jo līdz šim sacensības vairākos posmos nav notikušas. Pirmais...

Lasīt tālāk