1. Ziņas
  2. Siltākam rudenim - zīmolu F-Lite un H.A.D. jaunumi un papildinājumi Gandrā

Siltākam rudenim - zīmolu F-Lite un H.A.D. jaunumi un papildinājumi Gandrā

Publicēts: 13.10.2017

Rudens atnācis ar krāšņu lapu dejām, brūnu kastaņu bumbuļiem, lietus lāšu dziesmu dienām un siltas tējas vakariem.  Dienām dabā tagad ir sulīgu ābolu garša un stirpas zemes smarža, dodies dabā – dejo ar lapām, ieelpo rudeni un izdziedi dabas dziesmu arī tu!

Rudenīgām dienām dabā jābūt siltām un nesteidzīgām. Par to, lai tu justos silti un komfortabli arī vēsākā laikā, parūpējušies zīmoli F-Lite un H.A.D., piedāvājot ērtas termoveļas un lakatus.

Termoveļai ir izšķiroša nozīme komfortablas ķermeņa temperatūras uzturēšanā. Kvalitatīva termoveļa nodrošina ķermeņa mitruma pārvadi uz nākamo apģērba slāni, saglabājot patīkamu, sausu un siltu sajūtu ilgākā laika periodā. Par to, lai tavi rudens piedzīvojumi būtu silti un patīkami, parūpējies zīmols F-Lite.

Zīmols H.A.D. parūpējies par siltu, košu un mūsdienīgā dizainā veidotu lakatu klāstu, lai rudens vēsais gaiss neaizlien aiz apkakles.

Lai baudītu rudeni silti, tev noteikti noderēs labs termoveļas krekls un bikses.

Krekls Megalight 240 Longshirt Man ir garu piedurkņu krekls vīriešiem, kas piemērots dažādām brīvdabas aktivitātēm – pārgājieniem, trekingam u. c. Veidots īpaši komfortablā plakanu šuvju konstrukcijā. Izgatavots no Megalight 240 materiāla (240g/m²), kam piemīt lieliskas termoregulējošās īpašības, ātra žūšana un gaisa caurlaidība. Megalight 240 ir antistatisks, valkāšanai patīkams, nodrošina ilgstošu komfortu un sausu ādu, sniedzot siltu sajūtu vēsā laikā.

Krekls Megalight 240 Longshirt Woman ir garu piedurkņu krekls sievietēm, kas piemērots dažādām brīvdabas aktivitātēm – pārgājieniem, trekingam u. c. Veidots īpaši komfortablā plakanu šuvju konstrukcijā. Izgatavots no Megalight 240 materiāla (240g/m²), kam piemīt lieliskas termoregulējošās īpašības, ātra žūšana un gaisa caurlaidība. Megalight 240 ir antistatisks, valkāšanai patīkams, nodrošina ilgstošu komfortu un sausu ādu, sniedzot siltu sajūtu vēsā laikā.

Bikses Megalight 240 Longtight Man ir vieglas un komfortablas vīriešu termobikses ar paaugstinātu jostas vietu. Piemērotas pārgājieniem, skriešanai, slēpošanai un citām brīvdabas aktivitātēm. Megalight 240 materiāls (240g/m²) ļoti labi elpo, pārvada mitrumu no ādas, saglabājot to sausu un nodrošinot ilgstošu komfortu. Starp šķiedrām sakrājas gaiss, kas pasargā no aukstuma un karstuma. Veidotas īpaši komfortablā plakanu šuvju konstrukcijā. Antistatiskas. Bikšu staru galos iestrādāts tīklveida materiāls, kas samazina zābaku un zeķu izraisīto spiedienu.

Bikses Megalight 240 Longtight Woman ir vieglas un komfortablas sieviešu termobikses ar paaugstinātu jostas vietu. Piemērotas pārgājieniem, skriešanai, slēpošanai un citām brīvdabas aktivitātēm. Megalight 240 materiāls (240g/m²) ļoti labi elpo, pārvada mitrumu no ādas, saglabājot to sausu un nodrošinot ilgstošu komfortu. Starp šķiedrām sakrājas gaiss, kas pasargā no aukstuma un karstuma. Veidotas īpaši komfortablā plakanu šuvju konstrukcijā. Antistatiskas. Bikšu staru galos iestrādāts tīklveida materiāls, kas samazina zābaku un zeķu izraisīto spiedienu.

Noteikti jāparūpējas arī par siltu lakatu, lai aiz apkaklesneaizlīstu kāda dzestra vēja pūsma.

Galvassega H.A.D. Printed Fleece Tube ir funkcionāla, ļoti komfortabla galvassega – lakats, kas ideāli piemērots brīvdabas aktivitātēm, kā arī ikdienas darbiem vēsā laikā. Lakats nodrošina lielisku termoregulāciju, maksimālu kustību brīvību un aizsardzību pret vēju, sauli un sniegu. Ar H.A.D. īpašo kvalitātes zīmogu 'Made in Germany', H.A.D. Original galvassegas nodrošina augstākos kvalitātes standartus – it īpaši materiālu izvēlē un darba izpildījumā. Oeko-Tex Standard 100 – 1. klases sertifikāts garantē nepiesārņojošu un videi draudzīgu krāsvielu izmantošanu.

Galvassega H.A.D. Original Fleece ir funkcionāla, ļoti komfortabla un košā dizainā veidota galvassega – lakats ar flīsu, kas ideāli piemērots brīvdabas aktivitātēm, kā arī ikdienas darbiem vēsā laikā. Lakats papildināts ar siltu un mīkstu flīsa materiālu, kas nodrošina lielisku termoregulāciju, maksimālu kustību brīvību un aizsardzību pret vēju, sauli un sniegu. Ar H.A.D. īpašo kvalitātes zīmogu 'Made in Germany', H.A.D. Original galvassegas nodrošina augstākos kvalitātes standartus – it īpaši materiālu izvēlē un darba izpildījumā. Oeko-Tex Standard 100 – 1. klases sertifikāts garantē nepiesārņojošu un videi draudzīgu krāsvielu izmantošanu.

Galvassega H.A.D. Kids Fleece ir funkcionāla, ļoti komfortabla un košā dizainā veidota galvassega – lakats bērniem. Tas ideāli piemērots brīvdabas aktivitātēm, kā arī lietošanai ikdienā. Lakats nodrošina maksimālu kustību brīvību un aizsardzību dažādos laikapstākļos. Ar H.A.D. īpašo kvalitātes zīmogu 'Made in Germany', H.A.D. Original galvassegas nodrošina augstākos kvalitātes standartus – it īpaši materiālu izvēlē un darba izpildījumā. Oeko-Tex Standard 100 – 1. klases sertifikāts garantē nepiesārņojošu un videi draudzīgu krāsvielu izmantošanu.

Citas ziņas
gards-un-sildoss-dzeriens-visur-kur-dodies-contigo-termokruzu-un-pudelu-jaunumi-un-papildinajumi-gandra

Sildošs dzēriens visur, kur dodies – Contigo termokrūžu un pudeļu jaunumi un papildinājumi Gandrs plauktos

26.10.2017
Ar pirmajiem sniega vēstnešiem daba mums stāsta par ziemas tuvošanos, kad tā tērpsies svētsvinīgā baltumā un, rāmi klusēdama, atgūs spēkus jaunajai ziedēšanai. Laiks kļūst vēsāks, tādēļ īpaši svarīgi padomāt par to, kā sasildīties aukstajās dienās, un...

Lasīt tālāk

radi-savus-rudens-stastus-kopa-ar-fjallraven

Radi savus rudens stāstus kopā ar Fjallraven

29.09.2017
Ar dzestriem rītiem mūs modina rudens, košu krāsu triepieniem izrotādams dabu. Tas ieradies, lai stāstītu savu stāstu. Rudens stāsts ir siltas tējas stāsts, rāmu vakaru, spožu zvaigžņu, čaukstošu lapu un miglas rītu stāsts. Rudens stāsts ir dabas pārmaiņu...

Lasīt tālāk

atputai-daba-vai-ikdienas-solim-contigo-pudeles-un-termokruzes

Atpūtai dabā vai ikdienas solim – Contigo pudeles un termokrūzes

01.09.2017
Enerģiskiem un možiem rītiem, dodoties dabā vai ikdienas solī, noteikti jāparūpējas par spirdzinošu, enerģiju atjaunojošu ūdens malku vai gardu, sildošu dzērienu, kas sasildīs un uzmundrinās vēsajās rudens dienās. Par to, lai savu mīļāko dzērienu Tu...

Lasīt tālāk