1. Ziņas
  2. Tver ziemu – Dalbello, Peltonen, Rex, Roeckl un Alpina Sports jaunumi un papildinājumi Gandrā

Tver ziemu – Dalbello, Peltonen, Rex, Roeckl un Alpina Sports jaunumi un papildinājumi Gandrā

Publicēts: 22.01.2018

Pār dabu ir nolaidies balts miers. Pļavas un mežus klāj balta sniega villaine, sasegdama kokus, krūmus un klajumus. Baltā, mīkstā sniega sega nes svētsvinīgu mieru dabā, viss kļūst rāms un kluss, taču ikkatrs piedzīvojumu gars tad viegli ietrīsas, jo tas nozīmē – ir pienācis laiks sniega priekiem!

Par to, lai sniega prieku baudīšana būtu vēl patīkamāka, parūpējušies mūsu zīmoli Dalbello, Peltonen, Rex, Roeckl un Alpina Sports.

Pasaulē iecienītais zīmols Dalbello saviem klientiem piedāvā mūsdienīgās tehnoloģijās radītus kalnu slēpošanas zābakus. Dalbello piedāvājumā ir slēpošanas zābaki gan pieredzējušiem braucējiem, gan tiem, kas kalnu slēpošanu grasās izmēģināt pirmo reizi, kā arī pašiem mazākajiem slēpotājiem.

Ja ziemu vēlies izbaudīt uz kalnu slēpēm, noteikti aplūko Dalbello slēpju zābaku piedāvājumu.

Kyra 85 ir veidoti vidēji prasmīgām un prasmīgām slēpotājām, kuras vēlas optimālu kompromisu starp slēpju zābaka kontroli un ērtumu. Dalbello īpašais trīsdaļīgais Cabrio dizains sniedz paredzamu lokanību un efektīvu trieciena slāpēšanu, apvienojumā ar stingrību lokanībā uz sāniem un atbalstu zābaka aizmugurē. Contour 4 fit tehnoloģija nodrošina anatomiski pielāgotu zābaka formu, sniedzot vairāk brīvības zonās ar paaugstinātu diskomfortu. Centrā balansētā Rocker pozīcija centrē slēpotāju efektīvākai spēka pārnesei un kontrolei ar mazāku piepūli. Kyra modelim ir Dalbello sievietēm pielāgotā regulējamā potītes zona – regulējama 5 cm amplitūdā.

Kalnu slēpošanas zābaki Avanti MX 75 ir nepārspējama izvēle tiem, kuri vēlas uzlabot savas prasmes. Avanti MX 75 piedāvā vieglumu, aktuālas tehnoloģijas, komfortu un uzticamību. Viss, kas nepieciešams slēpju zābakam, lai ļautu braucējam netraucēti pilnveidoties. Dalbello inovatīvā bi-injected kompozīta konstrukcija sniedz nepieciešamo stingrību un kontroli pār slēpēm, ļaujot zābakam būt elastīgam zonās, kur tas ir nepieciešams. Ski/walk mehānisms sniedz papildus komfortu un nenogurdina kājas brīžos, kad slēpes netiek izmantotas. 104 mm zābaka platums novērsīs diskomforta iespējamību pat pēc ilglaicīgas zābaka nēsāšanas.

Kalnu slēpošanas zābaki CX 1.0 veidoti, lai palīdzētu pašiem mazākajiem braucējiem ērti un silti pilnveidot savu slēpošanas prasmi. Ar vienas sprādzes sistēmu CX zābaku modelis ir īpaši ērti novelkams un uzvelkams. Tiem ir nevainojams elastīgums un konstrukcija, lai pilnvērtīgi turpinātu slēpot pēc pamatu apgūšanas.

Peltonen ir uzņēmums no Somijas, un tas ir viens no vadošajiem distanču slēpju izgatavotājiem visā pasaulē. Vairāk nekā sešdesmit gadu pastāvēšanas vēsturē uzņēmums ir strauji attīstījis savas prasmes un profesionalitāti, šobrīd piedāvājot klientiem vienas no pieprasītākajām un labākajām distanču slēpēm. Savukārt uzņēmums Rex rūpējas un saviem klientiem piedāvā augstvērtīgas distanču slēpošanas nūjas un vaskus.

Ja tavs ziemas prieks ir distanču slēpošana, ieskaties Peltonen distanču slēpju piedāvājumā.

Moveo ir klasiskā stila distanču slēpes ar Nanogrip™ pārklājumu. Nanogrip™ tehnoloģija darbojas gan kā slīdamības vasks, gan kā saķeres vasks, kas, slēpojot klasiskajā solī, neļauj slēpei slīdēt atpakaļ. Slēpēm ir integrēta NIS stiprinājumu plate, kas saderīga ar NIS distanču slēpošanas stiprinājumiem. Izgatavotas Somijā.

Nūjas Zenith ir distanču slēpošanas nūjas aktīvam slēpotājam. Nūjas izgatavotas no High Modulus 80 materiāla, kura sastāvu veido 80% oglekļa šķiedra, kas padara tās ļoti vieglas un izturīgas, piemērotas slidsolim. Aprīkotas ar patīkamu, komfortablu RX Race rokturi ar korķa materiāla iestrādājumiem, RX Sport groziņu un ļoti izturīgu Extra Hard uzgali.

Nūjas R3 Racing ir augsta līmeņa sacensību nūjas, kas izgatavotas no vieglas un izturīgas 100% HS oglekļa šķiedras. Nūjas kāts ar 100% High Standard karbonu sniedz pietiekamu stingrumu abos distanču slēpošanas stilos. Nūjām ir RX Race korķa rokturis un regulējama siksniņa. Mazāku pretestību sagatavotās trasēs nodrošina Rex RX Race sniega groziņš.

Uzņēmums Alpina Sports ir viens no vadošajiem slēpošanas un riteņbraucēju ķiveru ražotājiem. Turklāt Alpina Sports klientiem piedāvā arī inovatīvas un kvalitatīvas slēpošanas, snovborda un sporta brilles, kā arī ķermeņa aizsargus.

Lai Tavi piedzīvojumi dabā būtu droši un ērti, ieskaties Alpina Sports ziemas ķiveru un briļļu klāstā.

Ķivere Attelas Visor VHM ir augstākās klases ziemas sporta ķivere. Šī ķivere aprīkota ar vairākām ļoti ērtām un funkcionālām detaļām, kas tās valkāšanu padara maksimāli komfortablu, drošu un patīkamu. Tās integrētais aizsargstikls ar Varioflex Hybridmirror mainīga tonējuma lēcu nodrošina izcilu acu aizsardzību pret sauli, sniegu un vēju, kā arī padara ķiveri aerodinamiskāku. Ķiverei ir noņemami ausu sargi, cieši nosedzošs putu oderējums vizierim, kā arī brīva vieta, lai zem tā ērti nēsātu brilles. Patentētā ERGO3 tehnoloģija ļauj ķiverei pielāgoties galvas izmēram. Ķiveres vizors ir ar īpaši platu 180° redzes leņķi, kas neļauj palaist garām nevienu svarīgu trases īpatnību.

Aizsargs JSP 3.0 Men Vest ir slēpošanas un snovborda muguras aizsargveste vīriešiem. Aizsargājošā daļa veidota no ļoti viegla EVA putu materiāla. Tas nodrošina maksimālu aizsardzību, vienlaikus saglabājot ļoti mazu svaru. Aizsargs atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Veste ir viegla, valkāšanai patīkama un nodrošina pilnīgu kustību brīvību aktivitātes laikā. Muguras aizsargi ir ļoti svarīgs aizsargājošais elements, lai nodrošinātu individuālu aizsardzību ziemas aktivitāšu laikā. Tādēļ ir jāņem vērā: aizsargam jābūt pietiekoši garam, tam jāaizsargā visa mugura – no kakla skriemeļiem līdz pat jostas skriemeļiem, ir ļoti svarīgi nevilkt aizsargu virs jakas vai džempera, bet zem slēpošanas apģērba, valkājot to pēc iespējas tuvāk ķermenim, tā nodrošinot optimālu komfortu un aizsardzību.

Brilles Granby QV MM ir modernas un izteiksmīgas ziemas sporta brilles ar izcilām kontrastu pastiprinošām un aizsargājošām sfēriskajām lēcām, kas maina tumšuma/gaišuma pakāpi atkarībā no apkārtējās vides. Brillēm ir efektīva ventilācijas sistēma, pateicoties ventilācijas atverēm rāmī un lēcās. Brillēm ir Hinge Band galvas lente ar Skid Grip neslīdošo oderējumu, kas īpašā veidā ar āķiem stiprināta pie briļļu ārējā rāmja, tādējādi nodrošinot cieši pieguļošu un stabilu briļļu pozīciju, īpaši valkājot tās kopā ar ķiveri. Brilles aprīkotas ar Quattro-Varioflex Multimirror lēcām, kas apvieno divas inovatīvas Alpina Sports tehnoloģijas: polarizējošās Quattroflex lēcas un automātiskā tonējuma Varioflex lēcas.

Roeckl ir uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi kvalitatīvu, inovatīvu un funkcionālu cimdu izgatavošanā. Roeckl klientiem piedāvā cimdus gan distanču slēpošanai, gan riteņbraukšanai, kā arī citām aktivitātēm brīvā dabā.

Lai ziemas priekus baudot, rokas būtu siltumā, ieskaties Roeckl cimdu piedāvājumā.

Cimdi Multi Windstopper Kamor ir ideāla izvēle jebkurai aktivitātei dabā. Cimdi ir viegli, ērti, universāli un aizņem tik maz vietas, ka tos var paņemt jebkur līdzi. Delnas virspuse veidota no elpojoša, vēju aizturoša un ūdeni atgrūdoša materiāla. Savukārt delna veidota no Duradero mākslīgās ādas materiāla, kas nodrošinās ūdens atgrūšanu un aizturēs vēju. Papildus siltinājumam izmantots Thinsulate C40 materiāls, kas pasargās rokas no aukstuma pat zemās gaisa temperatūrās.

Cimdi Ski Juniors Alba ir slēpošanas cimdi bērniem. Pateicoties Roeck-Tex membrānai, cimdi valkātājam nodrošinās siltas un sausas rokas jebkuros laikapstākļos. Lai cimdi nepazustu, cimdi ir aprīkoti ar elastīgu drošības saiti.

Tver ziemu – sniega prieki ir klāt!

Citas ziņas
sagatavojies-saviem-ziemas-stastiem-zimolu-elan-drake-vaude-fjallraven-un-julbo-sezonas-jaunumi-un-papildinajumi-gandra

Sagatavojies saviem ziemas stāstiem – zīmolu Elan, Drake, Vaude, Fjallraven un Julbo sezonas jaunumi un papildinājumi Gandrā

04.01.2018
Jauns gads atnāk ar jauniem piedzīvojumiem, izaicinājumiem un jauniem dabas stāstiem. Mēs katrs rakstām pats savu grāmatu, un tas, kādi būs tās stāsti, ir atkarīgs no katra paša. Ieliec savā grāmatā viskrāšņākos stāstus. Tos radīt mums palīdz daba – tur...

Lasīt tālāk

sagatavojies-ziemai-jau-laikus-millet-un-lafuma-jaunumi-un-papildinajumi-jau-gandra

Sagatavojies ziemai jau laikus – Millet un Lafuma jaunumi un papildinājumi jau Gandrā

22.11.2017
Garās dienas nomainījuši tumšāki rīti un vakari – daba gatavojas ziemas rāmajai guļai. Tā gatavojas baltai sniega segai, dzestram salam un mierpilnai atpūtai, lai atkal uzkrātu spēkus jaunai uzplaukšanai. Gatavojies ziemai arī tu un piedzīvo to dabā! Kamēr...

Lasīt tālāk

siltakam-rudenim-zimolu-f-lite-un-had-jaunumi-un-papildinajumi-gandra

Siltākam rudenim - zīmolu F-Lite un H.A.D. jaunumi un papildinājumi Gandrā

13.10.2017
Rudens atnācis ar krāšņu lapu dejām, brūnu kastaņu bumbuļiem, lietus lāšu dziesmu dienām un siltas tējas vakariem.  Dienām dabā tagad ir sulīgu ābolu garša un stirpas zemes smarža, dodies dabā – dejo ar lapām, ieelpo rudeni un izdziedi dabas dziesmu arī...

Lasīt tālāk