1. Ziņas
  2. Velosezona turpinās arī rudenī – parūpējies par drošību uz ceļa un komfortu braukšanas laikā

Velosezona turpinās arī rudenī – parūpējies par drošību uz ceļa un komfortu braukšanas laikā

Publicēts: 12.10.2016

Lai gan ārā skaidri jūtamas rudens vēsmas, tas nebūt nenozīmē, ka velosezona noslēgusies. Taču, lai ar velosipēdu pārvietoties būtu droši arī diennakts tumšajā laikā un braukšana būtu komfortabla un silta arī vējainos un lietainos laikapstākļos, velosipēdu nepieciešams aprīkot ar gaismas elementiem un pašam braucējam tērpties siltākos, ūdens un vēju necaurlaidīgos apģērbos un aksesuāros.

Gandrs parūpējies par to, lai Tu varētu sagatavot gan savu velosipēdu, gan sevi pašu drošai un komfortablai velobraukšanai arī rudenī!

Diennakts tumšajā laikā, jo īpaši lietainos laikapstākļos, ir ievērojami apgrūtināta velosipēdista redzamība uz ceļa, tādēļ ļoti svarīgi velosipēdu aprīkot ar labiem velolukturiem – priekšējo un aizmugurējo.Lai satiksmē Tevi manītu citi tās dalībnieki, lieliski noderēs signāllukturi.

Lukturu komplekts White Bright Tactical + Tail Bright Tactical ir jaudīgu velosipēda signāllukturu komplekts. Lukturīši ir iebūvēti izturīgā alumīnija korpusā, kas pasargās tos no mitruma un nelieliem triecieniem. Pieejami divi režīmi ar ilgu degšanas laiku.

Taču, ja vēlies, lai tumšajā laikā Tavu velosipēdu redzētu citi un arī Tu pats pārredzētu ceļu, izvēlies jaudīgu priekšējo gaismas lukturi.

Lieliska izvēle būs lukturu komplekts LS 350 I- Go Sport / LS 710 Reego Set. Komplektā iekļauts kompakts priekšējais velo lukturis, kas paredzēts, lai pietiekami izgaismotu ceļu un to varētu lietot jebkurš velobraucējs. LS 350 lukturis nodrošina līdz pat 15 LUX spēcīgu staru pat 15 stundu garumā. Lukturim ir baterijas kapacitātes indikators un ZL 500 standarta stūres stiprinājums. Komplektā arī jaunās sērijas kompakto LS 710 aizmugurējo signāllukturi.

Lai nodrošinātu komfortu un pasargātu sevi no mitruma un rudenīgajiem vējiem, nepieciešama laba vēju necaurlaidīga un mitrumizturīga jaka.

Reflect 360 Cycling Jacket būs lieliska izvēle – tā ir ne vien ūdeni atgrūdoša un vēju necaurlaidīga, bet arī izgatavota no augstas redzamības materiāla, kas nodrošinās to, ka citi satiksmes dalībnieki Tevi pamanīs! Jaka ir pilnībā izgatavota no gaismu atstarojoša materiāla, tādējādi nodrošinot perfektu redzamību no jebkura leņķa. Ūdens izturīgs, elpojošs materiāls ar siltinājumu. Regulējamas aproces un kakla daļa. Līmētās šuves papildus ūdens aizsardzībai, sānos ventilācijas atveres. Jakai ir iekšējā kabata un kabatas mugurpusē. Brauc droši jebkurā diennakts laikā un jebkādos laika apstākļos!

Par to, lai lietus nesamērcētu kājas (augšstilbus), kā arī pasargātu tās no vēja un aukstuma, parūpēsies šis izcilais ‘piederums’, kas noteikti noderēs ikkatram velobraucējam.

Lietus pārsegs biksēm Rainlegs ir jaunums lietus aizsardzībā velobraucējiem - bikšu pārsegs augšstilbu aizsardzībai pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Produkts ir izgatavots no vēja un lietu aizturoša neilona. Kāju aizsargi pasargā no lietus un ūdens šļakatām, kas rodas braucot ar velosipēdu. Kondensāta veidošanās ir neiespējama, jo aizsargs neapsedz visu kāju, tādējādi ļaujot brīvi elpot. Lietus pārsegs ir viegli lietojams, ērti uzvelkams, tas nodrošina pilnīgu kustību brīvību un ir savietojams ar visa veida sporta apģērbu. Var tikt lietots arī ziemā, kā papildus aizsardzība pret vēju un aukstumu.

Lai nesamērcētu un nenosmērētu apavus, kā arī iegūtu papildus siltumizolāciju pēdām, izvēlies velo-mokasīnus.

Mokasīni Traveller Waterproof Gaiter ir ikdienas braucējiem un ceļotājiem piemērotas velo bahilas. Izgatavotas no ūdens izturīga poliestera, aiztaisāmas ar Velcro līpklipšiem. Pateicoties līmētajām šuvēm, bahilas ir ūdens un vēja izturīgas. Dzeltenā krāsa ir fluorescējoša, kas nodrošinās lielāku drošību. Viegli uzvelkamas un ērti lietojamas arī uz tūrismam piemērotiem velo apaviem.

Mokasīni Matera ir ērti un funkcionāli velo mokasīni, kas īpaši piemēroti velosportam vēsā laikā. Mokasīni ir ūdeni atgrūdoši, vēju aizturoši un elpojoši. Tiem ir pilna Velcro līmklipša aizdare, atstarojoši elementi, Kevlar materiāla zoles daļas ar Velcro līmklipša aizdari. Tie izgatavoti ievērojot videi draudzīgu un godīgu ražošanu, atbilst Green Shape un bluesign® standartam.

Ieripo rudenī droši, silti un sausi!

Citas ziņas
peldsezonai-parceloties-uz-iekstelpam-zimola-aqua-speed-peldlietu-jaunumi-un-papildinajumi-gandra

Peldsezonai pārceļoties uz iekštelpām – zīmola Aqua-Speed peldlietu jaunumi un papildinājumi Gandrā

05.10.2016
Saule pakāpusies augstāk padebešos, vēji kļuvuši vēsāki un atklātie ūdeņi dzestrāki – klāt rudens, ūdensprieku mīļiem nu laiks pārcelties uz siltākiem ūdeņiem baseinos un saules meklējumos jādodas uz siltajām zemēm. Zīmols Aqua-Speed ir parūpējies par...

Lasīt tālāk

funkcionalie-light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-gan-ikdienai-gan-taviem-piedzivojumiem-daba

Funkcionālie Light My Fire trauki un galda piederumi gan ikdienai, gan Taviem piedzīvojumiem dabā

20.10.2016
Spēcinošai un gardai maltītei mūsu ikdienā ir svarīga loma – jo īpaši lieliski ir baudīt līdzpaņemtu, mājās gatavotu maltīti darbā, parkā vai brīvā dabā. Un ēdiens noteikti garšo daudz labāk, ja baudīts no košiem un funkcionāliem traukiem. Zviedru zīmols...

Lasīt tālāk

vai-tavam-velosipedam-nepieciesama-velo-apkope

Vai tavam velosipēdam nepieciešama velo apkope?

03.10.2016
Tāpat kā automašīnai reizi gadā jāveic tehniskā pārbaude arī velosipēdam nepieciešamas zinošas meistaru rokas, lai pagarinātu tā ripošanas mūžu!  

Lasīt tālāk