1. Ziņas
  2. Peldsezonai pārceļoties uz iekštelpām – zīmola Aqua-Speed peldlietu jaunumi un papildinājumi Gandrā

Peldsezonai pārceļoties uz iekštelpām – zīmola Aqua-Speed peldlietu jaunumi un papildinājumi Gandrā

Publicēts: 05.10.2016

Saule pakāpusies augstāk padebešos, vēji kļuvuši vēsāki un atklātie ūdeņi dzestrāki – klāt rudens, ūdensprieku mīļiem nu laiks pārcelties uz siltākiem ūdeņiem baseinos un saules meklējumos jādodas uz siltajām zemēm.

Zīmols Aqua-Speed ir parūpējies par visu nepieciešamo Tavai jaunajai rudens/ziemas peldsezonai, kā arī ūdens un saules peldēm siltajās zemēs.

Svarīga lieta peldbaseinos ir labas un komfortablas peldbrilles, kā arī peldcepures.

Brilles Triton ir modernas un komfortablas peldbrilles no Aqua-Speed, lieliski piemērotas ūdens vingrošanai vai atpūtai ūdenī. Aprīkotas ar Anti-Fog pretaizsvīšanas pārklājumu un UV aizsardzību. Izgatavotas no izturīga un mīksta LRS (Liquid Silicone Rubber) silikona materiāla. Pateicoties elastīgajai deguna daļai un silikona lencēm ar sprādžu sistēmu, brilles ir viegli pielāgojamas dažāda tipa sejām.

Brilles Falcon P ir lieliskā dizainā veidotas peldbrilles ar polarizētām lēcām, kas nodrošinās izcilu komfortu un izpildījumu. TPR starplikas un deguna daļas 'tiltiņš', un dubulta silikona siksniņa piešķir rāmim un briļļu struktūrai uzlabotu elastību, nodrošinot profilētu un komfortablu pielāgotību. Profilētajām lēcām ir Anti-Fog pret-aizsvīšanas pārklājums un UV aizsardzība, kas absorbē atstaroto spīdumu, padara šīs brilles īpaši piemērotas peldēšanai brīvā dabā vai iekštelpās ar spožu apgaismojumu. EASY-CLIP siksnas regulācijas sistēma. Falcon brilles nodrošina 180 grādu netraucētu perifēro redzes lauku, un tās būs lieliska izvēle gan peldētājiem iekštelpās, gan brīvā dabā. Polarizēto lēcu funkcija un priekšrocības: PC polarizētās lēcas bloķē līdz 99% vertikālā atspīduma; Dubults PC slānis nostiprina struktūru un pagarina lēcas mūžu; Nodrošina lielisku redzamību un ļauj lietotājam koncentrēties tikai uz sportu; Samazina acu nogurumu, samazinot atspīdumu, ko izraisa no smiltīm vai ūdens atstarotā gaisma.

Peldcepure Smart ir komfortabla, mīksta peldcepure pieaugušajiem, kas izgatavota no īpaši elastīga 100% silikona materiāla. Tā veidota bezšuvju konstrukcijā, lai nodrošinātu labāko komfortu valkāšanas laikā. Īpaši piemērota gariem matiem.

Peldbaseinā vai siltzemju ceļojumā - kvalitatīvas čības aizsardzībai un komfortam.

Tahiti ir komfortablas baseina/pludmales čības, kas nodrošinās lielisku amortizāciju, gaisa cirkulāciju un saķeri ar virsmu. Tās ir vieglas, mīkstas un valkāšanai patīkamas, pateicoties izgatavošanā izmantotajam EVA Injection materiālam.

Model 15 ir komfortabli ūdens apavi, kas nodrošinās aizsardzību gan pludmalē, gan ūdenī (tās nodrošinās aizsardzību pret jūras ežu adatām, stikla, asiem akmeņiem) - piemērotas snorkelēšanai, peldēšanai, laivošanai, kajakošanai u.c.  Tām ir līpklipša aizdare un mīksta zole ar reljefu, lai samazinātu slīdēšanu (taču jums jāievēro piesardzība uz slidenām un slapjām virsmām!). Neoprēna augšdaļā iestrādāts melns tīklveida materiāls, kas nodrošina gaisa cirkulāciju un ūdens iztecēšanu. Izgatavotas no materiāliem, kas ir piemēroti lietošanai sāļā ūdenī un saulē. Brīdinājums: Ūdens apavi pilnībā nepasargā no paslīdēšanas, tos nevajadzētu lietot uz slapjām, slidenām baseina malām vai citām slidenām virsmām!

Lai pasargātu ausis un degunu no ūdens iekļūšanas tajos, noteikti noderēs īpaši peldēšanai piemērotie ausu aizbāžņi un deguna klipši.

Comfort ir ērti ausu aizbāžņi no Aqua-Speed, kas izgatavoti koniskā formā no mīksta un elastīga silikona materiāla. Komplektā ietilpst pāris un kastīte glabāšanai.

Pro ir komfortabls un ērti lietojams deguna klipsis no Aqua-Speed, kas palīdzēs novērst ūdens iekļūšanu degunā peldēšanas un niršanas laikā. Tas izgatavots no elastīgas plastmasas un pielāgojas dažādiem izmēriem. Komplektā ietilpst ērta kastīte glabāšanai.

Tāpat aplūko arī zīmola peldēšanas apģērbu gan bērniem, gan pieaugušajiem un ienirsti ūdens pasaulē ar Aqua-Speed!

Citas ziņas
funkcionalie-light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-gan-ikdienai-gan-taviem-piedzivojumiem-daba

Funkcionālie Light My Fire trauki un galda piederumi gan ikdienai, gan Taviem piedzīvojumiem dabā

20.10.2016
Spēcinošai un gardai maltītei mūsu ikdienā ir svarīga loma – jo īpaši lieliski ir baudīt līdzpaņemtu, mājās gatavotu maltīti darbā, parkā vai brīvā dabā. Un ēdiens noteikti garšo daudz labāk, ja baudīts no košiem un funkcionāliem traukiem. Zviedru zīmols...

Lasīt tālāk

vai-tavam-velosipedam-nepieciesama-velo-apkope

Vai tavam velosipēdam nepieciešama velo apkope?

03.10.2016
Tāpat kā automašīnai reizi gadā jāveic tehniskā pārbaude arī velosipēdam nepieciešamas zinošas meistaru rokas, lai pagarinātu tā ripošanas mūžu!  

Lasīt tālāk

dodies-sajust-sasmarzot-un-izgarsot-rudeni-pinguin-ekipejuma

Dodies sajust, sasmaržot un izgaršot rudeni Pinguin ekipējumā

26.09.2016
Ar spožiem saules stariem dabā ienācis rudens, mazpamazām ietērpjot kokus krāšņākajos tērpos, lai svinīgi atsveicinātos no aizejošās vasaras. Dodies dabā, lai izbaudītu košās rudens dzīres! Lai pilnvērtīgi izbaudītu aktīvu atpūtu dabā visdažādākajos...

Lasīt tālāk